100% uus. Ja endiselt 100% Caddy.

Ükskõik kas oled kuller, kaupmees, kauba kohaletoimetaja või ehitaja, oma töö tulevikul saad alati silma peal hoida. Seda teeb ka uus Caddy Cargo. Oma uue, põneva välimuse, moodsate juhiabisüsteemide, uuendusliku infotainment-süsteemi ja ergonoomilise juhi töökohaga on uus Caddy Cargo sama töökindel, paindlik ja progressiivne nagu alati. Seega on see ideaalne kaaslane igapäevatöö mugavaks ja professionaalseks tegemiseks.

Mugav, nutikas, paindlik.

Rohkem ruumi kõigele

Viienda põlvkonna universaalsõiduki salong avaldab muljet uute kõrgtehnoloogiliste lahenduste ja ruumikusega. Pikk versioon – Caddy Cargo Maxi – on 140 mm laiema liuguksega ja on ruumikam. Näiteks mahutab see kuni kaks euroalust. Lisapunkte saab uus Caddy Cargo oma auhinnatud tagumise tiibukse eest, eraldi kaubaruumi luku, tagaluugi ja liuguste elektrilise sulgemisabifunktsiooni ning palju muu eest.  

--:--
Polo Roof Pack

Caddy Cargo tarvikud

Spetsiifilistest tarvikutest kuni üldiste lahenduste ja atraktiivsete elustiilitoodeteni. Nendega märgatakse teid kindlasti!

Järgmised sammud

Olge kindel, et olete teinud õige valiku

Uus! 5-aastane garantii

Me soovime, et teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua.

Seetõttu antakse teie autole1 laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.2

2 Volkswagen tarbeautod: Caddy (kõik versioonid), Transporter (kõik versioonid), Crafter (kõik versioonid), Amarok (kõik versioonid), ID.Buzz (kõik versioonid)
2 Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Aitame teil oma sõitu jätkata.​ Autoabi

Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele.

Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata.

Euroopa uute autode hindamisprogramm Euro NCAP on andnud sellele mudelile maksimaalse, viietärnise turvalisushinde. Ja seda õigustatult.

Teie turvalisus teel on meie jaoks kõige tähtsam. Volkswageni autodel on palju uuenduslikke ohutustehnoloogiaid, mis hoolitsevad nii teie, teie reisijate kui ka teiste teekasutajate turvalisuse eest.