We Connectiga tutvumine
1
We Connectiga tutvumine
1
We Connectiga tutvumine
1

Lihtne ühendust hoida. We Connecti teenustega.

We Connectiga tutvumine

 • Navigeerimine – jõudke lõõgastunumalt kohale
  Navigeerimine – jõudke lõõgastunumalt kohale
 • Mugavus – tehke asi endale mugavaks
  Mugavus – tehke asi endale mugavaks
 • Meelelahutus – püsige lainel
  Meelelahutus – püsige lainel
 • Ohutus –ärge jätke midagi juhuse hooleks
  Ohutus –ärge jätke midagi juhuse hooleks
 • Sõiduk silme ees – säilitage ülevaade
  Sõiduk silme ees – säilitage ülevaade
 • Kõik teenused
  2,3
  2.
  kütusekulu, l/100 km: kombineeritud 1,7–1,6; voolukulu, kWh/100 km: kombineeritud 15,7–15,1; kombineeritud CO₂-emissioon, g/km: 39–37; efektiivsusklass: A+
  Kõik teenused
  2,3
  2.
  kütusekulu, l/100 km: kombineeritud 1,7–1,6; voolukulu, kWh/100 km: kombineeritud 15,7–15,1; kombineeritud CO₂-emissioon, g/km: 39–37; efektiivsusklass: A+

Jõudke lõõgastunumalt kohale

 • Navigeerimine – jõudke lõõgastunumalt kohale
  Navigeerimine – jõudke lõõgastunumalt kohale

Saage reaalajas ülevaade liiklusest ning leidke parim marsruut. Meie nutika abilisega jõuate ilma stressita sihtkohta.

Rohkem teavet

Nii saate We Connecti aktiveerida ja seda kasutada

Siin saate teada, kuidas aktiveerida oma mobiilseid sidusteenuseid We Connecti äpi kaudu.

We Connecti äpi allalaadimine

We Connecti äpi allalaadimine

Kogege kõiki We Connecti ja Car-Neti eeliseid ühes äpis. Laadige lihtsalt oma nutitelefoni operatsioonisüsteemiga sobiv We Connecti äpp alla ja ühendage oma Volkswageniga.

Siit saab teie uus Golf uuenduse.

We Connecti kliendina saate praktilisi funktsioone ja teenuseid osta ja alla laadida otse oma infotainment-süsteemi poest In-Car Shop. Täpselt nii, nagu olete harjunud seda tegema oma nutitelefoni kaudu. Isegi oma sõiduki We Connect Plusi litsentsi saate In-Car Shopi kaudu lihtsalt pikendada ning veel ühe või kahe aasta jooksul kogu We Connecti mobiilsete sidusteenuste paketti kasutada.

Volkswageni vastutust välistav klausel
1.
We Connecti teenuste kasutamiseks on vaja Volkswagen ID kasutajakontot ning tuleb logida We Connecti oma kasutajanime ja parooliga sisse. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida eraldi We Connecti või We Connect Plusi leping. We Connect Plusi puhul on pärast sõiduki üleandmist 90 päeva aega, et registreerida sõiduk veebisaidil www.portal.volkswagen-we.com ja kasutada teenuseid kogu kokkulepitud tasuta perioodi jooksul.We Connecti mobiilseid sidusteenuseid on võimalik kasutada tänu sisseehitatud internetiühendusele. Sellega seotud Euroopas kaasnevad andmesidekulud kannab võrgulevi raames Volkswagen AG, välja arvatud voogesituse ja interneti teenused, samuti üksikud In-Car äpid. Voogesituse ja interneti teenuste, üksikute In-Car äppide ning WLAN-i pääsupunkti kasutamiseks saab osta tasulisi andmepakette väliselt mobiilsideteenuse partnerilt Cubic Telecom ja kasutada neid paljude Euroopa riikide võrgulevi alas. Teavet hindade ja toetatavate riikide kohta leiate aadressilt https://vw.cubictelecom.com. Alternatiivselt on veebiraadio ja meediumi voogesituse kasutamine võimalik mobiilse lõppseadme (nt nutitelefoni) kaudu, millel on mobiilne WLAN-i pääsupunkti funktsioon. Sellisel juhul on vastavad teenused saadaval ainult olemasoleva või eraldi sõlmitava lepingu alusel teie ja teie mobiilsideteenuse pakkuja vahel ning üksnes vastava mobiilsidevõrgu levialal. Internetist andmepakettide laadimisega võivad eriti just välismaal tekkida lisakulud (nt rändlustasud), mis sõltuvad vastava andmeside maksumusest. We Connecti tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping.  Pakettides kirjeldatud We Connecti ja We Connect Plusi teenuste kättesaadavus võib olla sõltuvalt riigist, samuti sõidukist, aga ka varustusest erinev. Teenused on kasutatavad lepingus kokku lepitud aja jooksul ning neid võidakse lepingu kehtivuse ajal sisuliselt muuta või nende kättesaadavus lõpetada. Lisateavet saate aadressilt www.portal.volkswagen-we.com ja oma Volkswageni partnerilt. Teavet mobiilsidehindade kohta saate oma mobiilsideteenuse pakkujalt.
3.

Esitatud kulu- ja emissiooniväärtused on tuvastatud seadusega ettenähtud mõõtmismeetodeid kasutades. Alates 2017. aasta 1. septembrist antakse teatud uutele sõidukitele tüübikasutusluba juba ülemaailmsete harmoniseeritud sõiduautode ja kergete tarbesõidukite kontrollmeetodi järgi (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP), mis on realistlikum kontrollmeetod kütusekulu ja CO₂-emissioonide mõõtmiseks. Alates 1. septembrist 2018 asendab WLTP sammhaaval uue Euroopa sõidutsükli (NEDC). Realistlikumate kontrolltingimuste tõttu on WLTP järgi mõõdetud kütusekulu ja CO₂-emissiooni väärtused sageli kõrgemad kui NEDC-i järgi saadud mõõtmistulemuste puhul. Seega võivad alates 1. septembrist 2018 sõiduki maksustamisel esineda vastavad muudatused. Lisateavet WLTP ja NEDC erinevuste kohta saate aadressilt www.volkswagen.de/wltp.

Praegu on veel NEDC-väärtuste edastamine kohustuslik. Kui tegu on uue sõidukiga, mis on saanud tüübikasutusloa WLTP järgi, tuletatakse NEDC-väärtused WLTP-väärtustest. Täiendav WLTP-väärtuste esitamine on kuni nende kohustuslikuks muutmiseni vabatahtlik. Kui NEDC-väärtuseid esitatakse vahemikena, ei kehti nad ühe individuaalse sõiduki kohta ja ei ole osa pakkumisest. Nad aitavad lihtsalt erinevaid sõidukitüüpe võrrelda. Lisavarustus ja tarvikud (lisakomponendid, rehvivorming jne) võivad muuta olulisi sõidukiparameetreid nagu nt mass, veeremistakistus ja aerodünaamika ning lisaks ilmastiku- ja liiklusoludele ja isiklikule sõidukäitumisele mõjutada sõiduki kütusekulu, voolukulu, CO₂-emissioone ja sõiduki sõiduefektiivsuse väärtuseid.

Lisateavet uue sõiduauto ametliku kütusekulu ja ametlike, spetsiifiliste CO₂-emissioonide kohta saate dokumendist „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-emissioonide ja voolukulu suunis“, mis on tasuta saaval kõikides müügikohtades ja ettevõttes DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2).

 

4.
We Upgrade’i toodete kasutamiseks vajate Volkswagen ID kasutajakontot, kehtivat We Connecti lepingut ja peakasutaja õigusi, see tähendab teie kasutajakonto sidumist konkreetse sõidukiga. Lisaks on vajalik, et sõidukil oleks vastava We Upgrade’i jaoks nõutavad tehnilised funktsioonid ja riistvaraseadmed. Vastavale sõidukile pakutavate We Upgrade'i toodetega saab peakasutaja tutvuda In-Car Shopi infotainment süsteemi kaudu. We Connect Webshopi tasuliste toodete kasutamiseks peab olema aadressil https://shop.volkswagen-we.com lisatud maksevahend. Tellitud ja aktiveeritud We Upgrade'i funktsioonid jäävad ühte sõidukisse ja neid ei saa teistesse sõidukitesse üle kanda.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there