Mida vajate Car-Neti kasutamiseks

Te vajate seda1

Car-Neti navigatsioonisüsteemid Discover Media, Discover Pro ja Composition Media.
2
2.
Joonis näitab infotainment-süsteemide uut generatsiooni; teenused on saadaval ka vanemas generatsioonis

Car-Neti teenuste Guide & Inform kasutamiseks vajate oma Volkswagenis navigatsioonisüsteemi. Selle juurde kuuluvad Discover Media ja Discover Pro ning Touaregi jaoks saadaolev Innovision Cockpit.

Car-Neti teenustepaketi Security & Service jaoks vajate vaid hädaabiteenust ja saate seda sarnaselt App-Connectile juba koos raadioga Composition Media piiranguteta kasutada.

Koos navigatsioonisüsteemiga Discover Pro soovitame teile lisaks telefoniliidest Business, mis pakub teile võimalust luua oma Volkswagenis WLAN-kuumkoht. Nii saate koos kaassõitjatega eriti tõhusalt kasutada mitmekülgseid Car-Neti pakkumisi. Teie navigatsioonisüsteemi Discover Media jaoks pakub CarStick LTE 3 teie Volkswagenis kiiret ja lihtsat internetiühendust ning WLAN-kuumkohta.

Paljusid teenuseid saate juhtida oma nutitelefoni kaudu We Connecti äpis. Koos infotainment-süsteemiga pakub see lisaks juurdepääsu internetile, mida vajate Car-Neti kasutamiseks. Erinevate funktsioonide jaoks läheb sõidukis vaja ka tehnilisi komponente, nt vargaalarm teenuse Sidus-vargaalarm jaoks. 

Olenevalt sõidukist saate kasutada erinevaid teenusepakette, mida saate omandada We Connecti äpi või oma isikliku kliendiala myVolkswagenOpens an external link kaudu (kui te ei teinud seda juba Volkswageni ostmise ajal). Kui tehnilised eeldused on täidetud, vajate Volkswagen ID kasutajakontot, mille loomine käib kähku.

  • Navigatsioonisüsteem Discover Media, Discover Pro või Discover Premium
  • Raadiosüsteem Composition Media (piiratud)
  • Internetiühendusega Android™-iga nutitelefon või iPhone®
  • Car-Neti teenustepakett
  • Volkswagen ID kasutajakonto
We Connecti portaali sisselogimine

Selleks et saaksite mobiilseid sidusteenuseid mugavalt kõikjalt kasutada, logige end oma Volkswagen IDga kasutajaalasse myVolkswagenOpens an external link või We Connecti äppi sisse ja registreerige seejärel koos oma sõidukiga.Kui te pole veel Volkswagen ID-d loonud, juhendatakse teid registreerimisel samm sammult.

Kasutamine We Connecti äpi ja myVolkswageni kaudu

We Connecti äpp
4,5
4.
kütusekulu, l/100 km: kombineeritud 1,4 - 1,3; voolukulu, kWh/100 km: kombineeritud 12,6 - 12,2; kombineeritud CO₂-emissioon, g/km: 32 - 30; efektiivsusklass: A+

Pärast registreerimist saate Car-Neti teenuste valitud funktsioone ülevaatlikult oma kliendialas myVolkswagen või We Connecti äpiga oma mobiilses lõppseadmes avada ja juhtida. Äpi saate siin alla laadida:

Allalaadimine App Store’isOpens an external link

Allalaadimine Google Play’sOpens an external link

Vestelge meiega

Vestelge meiega

Kontakt
Kontakt
Kontakt

Teil on küsimusi, ideid või tagasisidet? Helistage meile.

Võtke meiega ühendust numbril 800 - 011 20 06 (tasuta kõigist Eesti püsivõrkudest). Saate meid kätte ööpäevaringselt. Kui teie sideteenuse osutaja ei toeta seda telefoninumbrit, helistage numbril +49 5361-379 377-4. Hind oleneb teenuseosutaja tariifist. Välisriigist helistamise korral võib kehtida rändlustasu.

Te võite saata ka e-kirja:
weconnect-support@volkswagen.de

Teid võib veel huvitada see