Mida vajate Car-Neti kasutamiseks

Te vajate seda

Car-Neti navigatsioonisüsteemid Discover Media, Discover Pro ja Composition Media.
2.
Joonis näitab infotainment-süsteemide uut generatsiooni; teenused on saadaval ka vanemas generatsioonis

Car-Neti teenuste Guide & Inform kasutamiseks vajate oma Volkswagenis navigatsioonisüsteemi. Selle juurde kuuluvad Discover Media ja Discover Pro ning Touaregi jaoks saadaolev Innovision Cockpit.

Car-Neti teenustepaketi Security & Service jaoks vajate vaid hädaabiteenust ja saate seda sarnaselt App-Connectile juba koos raadioga Composition Media piiranguteta kasutada.

Koos navigatsioonisüsteemiga Discover Pro soovitame teile lisaks telefoniliidest Business, mis pakub teile võimalust luua oma Volkswagenis WLAN-kuumkoht. Nii saate koos kaassõitjatega eriti tõhusalt kasutada mitmekülgseid Car-Neti pakkumisi. Teie navigatsioonisüsteemi Discover Media jaoks pakub CarStick LTE teie Volkswagenis kiiret ja lihtsat internetiühendust ning WLAN-kuumkohta.

Paljusid teenuseid saate juhtida oma nutitelefoni kaudu We Connecti äpis. Koos infotainment-süsteemiga pakub see lisaks juurdepääsu internetile, mida vajate Car-Neti kasutamiseks. Erinevate funktsioonide jaoks läheb sõidukis vaja ka tehnilisi komponente, nt vargaalarm teenuse Sidus-vargaalarm jaoks. 

Olenevalt sõidukist saate kasutada erinevaid teenusepakette, mida saate tellida We Connecti portaalis (kui te ei teinud seda juba Volkswageni ostmise ajal). Kui tehnilised eeldused on täidetud, vajate kasutajakontot, mille loomine käib kähku.

  • Navigatsioonisüsteem Discover Media, Discover Pro või Discover Premium
  • Raadiosüsteem Composition Media (piiratud)
  • Internetiühendusega Android™-iga nutitelefon või iPhone™
  • Car-Neti teenustepakett
  • Volkswageni kasutajakonto