Detailvaade mehest, kes hoiab nutitelefoni kahe käega. Ekraanil on näha We Connect ID. rakendus
1,3,4

ID ühe pilguga.
Ulatusliku teabega.

2.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 14,8-14,4; CO2 emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.

ID ühe pilguga.
Ulatusliku teabega.

Koju jõudes mõtlete sellele, kas elektriauto on järgmisel hommikul sõitmiseks piisavalt laetud. Õnneks saab sellele küsimusele vastuse, kui sirutada käsi nutitelefoni järele, mille abil saab kontrollida ID aku, uste ja tulede olekut. Kui hilisõhtul temperatuur langeb, tuletab rakendus teile aegsasti meelde aku eelsoojendamise vajadust5. Nii algab uus päev mugavamalt.

Teie ID sõidukiolek. 

Rakenduse We Connect ID abil saate vaadata elektriauto laadimisseisundit ja sõiduulatust. Kas te pole kindel, kas auto uksed ja aknad on suletud ning tuled on välja lülitatud? Ka seda saate rakenduse abil kontrollida mugavasti diivanilt. Rahustav tunne.

Halli VW ID.5 tagantvaade, esiplaanil kasutab naine nutitelefoni.
3,4,6
6.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 18,4-16,1; CO2 emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Laadimisvälp: kombineeritult 480-544 km. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.
Sinises ülikonnas isik läheneb parkivale hallile autole VW ID.3

Teie ID parkimisasend. 

Kas olete parkinud võõras linnas või suurel parkimisplatsil ja olete unustanud, kus auto täpselt seisab? Tänu rakendusele We Connect leiate auto hõlpsasti üles. Rakendus We Connect ID registreerib auto viimase seisukoha ja juhib teid soovi korral otse sinna. See säästab teid nii mõnestki ekslemisest.

Temperatuurisuunised teie ID jaoks. 

Madal välistemperatuur võib mõjutada aku laetusastet. Rakendus We Connect ID Saadab teile soovituse aku eelsoojenduse5 või laadimise kohta, kui ilmaennustus teie asukohas ja teie auto laadimisoleku puhul muutub kriitiliseks. Soovitatav on määrata ärasõiduaeg või oma ID laadida, et vältida külmaga seotud leviala vähenemist.

Mees vaatab talvisel maastikul nutitelefoni.
Mees seisab akna juures nutitelefon käes; tagaplaanil on sinine VW ID.4

Laadimine ID-ga. 

Rakendus We Connect ID muudab teie nutitelefoni kaugjuhtimispuldiks, millega saate oma laadimistoiminguid mugavasti käivitada ja peatada. Samuti on teil ülevaade järelejäänud laadimisajast, praegusest sõiduulatusest ja elektriauto laadimisseisundist – isegi siis, kui te autos ei istu.

Digitaalne pardaraamat teie ID-s. 

Nüüd leiate hõlpsasti olulist teavet kasutamise kohta oma ID infotainment-süsteemi digitaalsest logiraamatust. Vajaduse korral saate kiired vastused küsimustele oma elektriauto funktsioonide, veebiteenuste ja juhiabisüsteemide kohta. Rakenduse We Connecti aktiveerimine ei ole esmaseks kasutamiseks vajalik, kuid on eelduseks järgnevateks uuendusteks infotainment-süsteemi kaudu.

Autos ID.5 on näha infotainment-süsteem, ekraanil on kuvatud digitaalne pardaraamat