Detailvaade mehest, kes hoiab nutitelefoni kahe käega. Ekraanil on näha We Connect ID. rakendus
1,3,4

ID ühe pilguga.
Ulatusliku teabega.

2.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 19,3–16,3; CO2 emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja emissiooniväärtused saadaval veel üksnes standardi WLTP ja mitte NEDC kohaselt. Laadimisvälp: kombineeritult 326–537 km.

ID ühe pilguga.
Ulatusliku teabega.

Koju jõudes mõtlete sellele, kas elektriauto on järgmisel hommikul sõitmiseks piisavalt laetud. Õnneks saab sellele küsimusele vastuse, kui sirutada käsi nutitelefoni järele, mille abil saab kontrollida ID aku, uste ja tulede olekut. Kui hilisõhtul temperatuur langeb, tuletab rakendus teile aegsasti meelde aku eelsoojendamise vajadust5. Nii algab uus päev mugavamalt.

Teie ID sõidukiolek. 

Rakenduse We Connect ID abil saate vaadata elektriauto laadimisseisundit ja sõiduulatust. Kas te pole kindel, kas auto uksed ja aknad on suletud ning tuled on välja lülitatud? Ka seda saate rakenduse abil kontrollida mugavasti diivanilt. Rahustav tunne.

Halli VW ID.5 tagantvaade, esiplaanil kasutab naine nutitelefoni.
6,3,4
6.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 18,5–16,1; CO₂ emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja emissiooniväärtused saadaval veel üksnes standardi WLTP ja mitte NEDC kohaselt. Laadimisvälp: kombineeritult 478–544 km.
Lamav naine heidab naeratades pilgu nutitelefonile.

Teie ID parkimisasend. 

Kas olete parkinud võõras linnas või suurel parkimisplatsil ja olete unustanud, kus auto täpselt seisab? Tänu rakendusele We Connect leiate auto hõlpsasti üles. Rakendus We Connect ID registreerib auto viimase seisukoha ja juhib teid soovi korral otse sinna. See säästab teid nii mõnestki ekslemisest.

Temperatuurisuunised teie ID jaoks. 

Madal välistemperatuur võib mõjutada aku laetusastet. Rakendus We Connect ID Saadab teile soovituse aku eelsoojenduse5 või laadimise kohta, kui ilmaennustus teie asukohas ja teie auto laadimisoleku puhul muutub kriitiliseks. Soovitatav on määrata ärasõiduaeg või oma ID laadida, et vältida külmaga seotud leviala vähenemist.

Mees vaatab talvisel maastikul nutitelefoni.
Mees seisab akna juures nutitelefon käes; tagaplaanil on sinine VW ID.4

Laadimine ID-ga. 

Rakendus We Connect ID muudab teie nutitelefoni kaugjuhtimispuldiks, millega saate oma laadimistoiminguid mugavasti käivitada ja peatada. Samuti on teil ülevaade järelejäänud laadimisajast, praegusest sõiduulatusest ja elektriauto laadimisseisundist – isegi siis, kui te autos ei istu.

Digitaalne pardaraamat teie ID-s. 

Nüüd leiate hõlpsasti olulist teavet kasutamise kohta oma ID infotainment-süsteemi digitaalsest logiraamatust. Vajaduse korral saate kiired vastused küsimustele oma elektriauto funktsioonide, veebiteenuste ja juhiabisüsteemide kohta. Rakenduse We Connecti aktiveerimine ei ole esmaseks kasutamiseks vajalik, kuid on eelduseks järgnevateks uuendusteks infotainment-süsteemi kaudu.

Autos ID.5 on näha infotainment-süsteem, ekraanil on kuvatud digitaalne pardaraamat

Teid võib veel huvitada see

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

1.
We Connecti ja We Connect Plusi teenuste kasutamiseks ID. seeria jaoks vajate Volkswagen ID kasutajakontot ning tuleb logida We Connecti / We Connect Plusi oma kasutajanime ja parooliga sisse. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida veebi kaudu eraldi We Connecti / We Connect Plusi leping. We Connecti leping ID. seeria jaoks ei ole kolmeaastase kasutusaja piiranguga. We Connect Plus on esialgu piiratud kolmeaastase kasutusajaga ning seda saab pärast tasu eest pikendada. Pärast sõiduki üleandmist on teil 90 päeva aega, et registreerida sõiduk veebilehel myvolkswagen.net või We Connect ID. äpi kaudu (saadaval App Store'is ja Google Play Store'is) ja kasutada We Connect Plusi teenuseid kogu kokkulepitud tasuta perioodi jooksul. Hilisema registreerumise korral lüheneb tasuta perioodi kestus. Mõningaid We Connecti / We Connect Plusi mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada ainult We Connect ID. äpi kaudu. Tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).Mobiilsed sidusteenused on kasutatavad lepingus kokku lepitud aja jooksul ja neid võib lepingu kehtivusaja jooksul sisuliselt muuta. Millised teenused pakettides We Connect ja We Connect Plus sisalduvad, võib riigiti varieeruda. Kasutatavus sõltub ka sõidukimudelist, varustusest ja installitud tarkvaraversioonist. See kehtib ka kolmandate teenusepakkujate teenustest. Lisateavet saate aadressilt www.connect.volkswagen-we.com ja oma Volkswageni partnerilt. Palun järgige ka kehtivaid üldisi äritingimusi ID. seeria digitaalsete teenuste kohta.
3.
Sõiduautode ja kergete tarbesõidukite ülemaailmse harmoneeritud testimismenetluse (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP) kohaselt väljaselgitatud väärtused. Mudeli varustusvariantide laadimisvälpade vahemik saadakse rullkatsestendi mõõtmistest. Tegelik laadimisvälp kaldub praktikas kõrvale olenevalt sõidustiilist, kiirusest, mugavus-/kõrvaltarbijate kasutamisest, välistemperatuurist, kaasasõitjate arvust / koormast ja topograafiast.
4.

Äratoodud kulu- ja emissiooniväärtused on välja selgitatud õigusaktidega ettekirjutatud mõõtmismeetodite kohaselt. 1. jaanuaril 2022 asendas standardi WLTP katsetsükkel täielikult NEDC katsetsükli, nii et pärast seda kuupäeva pole uue tüübikinnituse saanud sõidukite jaoks standardi NEDC väärtusi enam saadaval. Andmed ei käi ühe üksiku sõiduki kohta ega ole pakkumise koostisosaks, vaid on kasutusel üksnes erinevate sõidukitüüpide vahel võrdlemise otstarbeks. Lisavarustused ja tarvikud (külgemonteeritavad osad, rehvivorming jne) võivad muuta sõiduki asjakohaseid parameetreid, nagu nt kaalu, veeremistakistust ja aerodünaamikat, ning lisaks ilmastiku- ja liiklustingimustele ning individuaalsele sõidukäitumisele mõjutada sõiduki kütusekulu, voolutarvet, CO₂ emissioone ja sõiduomaduste väärtusi. Realistlikumate katsetingimuste tõttu on standardi WLTP järgi mõõdetud kütusekulu ja CO₂ emissioonide väärtused paljudel juhtudel kõrgemad kui standardi NEDC järgi mõõdetud väärtused. Seetõttu võivad alates 1. septembrist 2018 sõiduki maksustamisel tekkida vastavad muudatused. Täiendavat infot erinevuste kohta standardite WLTP ja NEDC vahel leiate te aadressilt http://www.volkswagen.de/wltp.

Täiendavat infot uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja ametlike, spetsiifiliste CO₂ emissioonide kohta võite leida dokumendist „Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO₂-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen“ („Suunised uute sõiduautode kütusekulu, CO₂ emissioonide ja voolutarbe kohta“), mis on tasuta saaval kõigist müügikohtadest ja ettevõttest DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern või aadressilt www.dat.de/co2.

5.
Saadavalolek sõltub installitud tarkvara versioonist. Lähemat infot saate te oma Volkswageni partneri või oma Volkswageni klienditoe käest.