Detailvaade mehest, kes hoiab nutitelefoni kahe käega. Ekraanil on näha We Connect ID. rakendus
1,3

ID ühe pilguga.
Ulatusliku teabega.

2.
ID.4 Pro Performance: Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 16,0-14,8; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++. ID.4 Pro Performance 4MOTION: Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 17,2-15,7; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++.

ID ühe pilguga.
Ulatusliku teabega.

Koju jõudes mõtlete sellele, kas elektriauto on järgmisel hommikul sõitmiseks piisavalt laetud. Õnneks saab sellele küsimusele vastuse, kui sirutada käsi nutitelefoni järele, mille abil saab kontrollida ID aku, uste ja tulede olekut. Kui hilisõhtul temperatuur langeb, tuletab rakendus teile aegsasti meelde aku eelsoojendamise vajadust4. Nii algab uus päev mugavamalt.

Teie ID sõidukiolek. 

Rakenduse We Connect ID abil saate vaadata elektriauto laadimisseisundit ja sõiduulatust. Kas te pole kindel, kas auto uksed ja aknad on suletud ning tuled on välja lülitatud? Ka seda saate rakenduse abil kontrollida mugavasti diivanilt. Rahustav tunne.

Halli VW ID.5 tagantvaade, esiplaanil kasutab naine nutitelefoni.
Lamav naine heidab naeratades pilgu nutitelefonile.

Teie ID parkimisasend. 

Kas olete parkinud võõras linnas või suurel parkimisplatsil ja olete unustanud, kus auto täpselt seisab? Tänu rakendusele We Connect leiate auto hõlpsasti üles. Rakendus We Connect ID registreerib auto viimase seisukoha ja juhib teid soovi korral otse sinna. See säästab teid nii mõnestki ekslemisest.

Temperatuurisuunised teie ID jaoks. 

Madal välistemperatuur võib mõjutada aku laetusastet. Rakendus We Connect ID Saadab teile soovituse aku eelsoojenduse4 või laadimise kohta, kui ilmaennustus teie asukohas ja teie auto laadimisoleku puhul muutub kriitiliseks. Soovitatav on määrata ärasõiduaeg või oma ID laadida, et vältida külmaga seotud leviala vähenemist.

Mees vaatab talvisel maastikul nutitelefoni.
Mees seisab akna juures nutitelefon käes; tagaplaanil on sinine VW ID.4

Laadimine ID-ga. 

Rakendus We Connect ID muudab teie nutitelefoni kaugjuhtimispuldiks, millega saate oma laadimistoiminguid mugavasti käivitada ja peatada. Samuti on teil ülevaade järelejäänud laadimisajast, praegusest sõiduulatusest ja elektriauto laadimisseisundist – isegi siis, kui te autos ei istu.

Digitaalne pardaraamat teie ID-s. 

Nüüd leiate hõlpsasti olulist teavet kasutamise kohta oma ID infotainment-süsteemi digitaalsest logiraamatust. Vajaduse korral saate kiired vastused küsimustele oma elektriauto funktsioonide, veebiteenuste ja juhiabisüsteemide kohta. Rakenduse We Connecti aktiveerimine ei ole esmaseks kasutamiseks vajalik, kuid on eelduseks järgnevateks uuendusteks infotainment-süsteemi kaudu.

Autos ID.5 on näha infotainment-süsteem, ekraanil on kuvatud digitaalne pardaraamat
5
5.
ID.5 Pro: Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 15,9-14,6; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++. ID.5 Pro Performance: Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 15,9-14,6; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++.

Teid võib veel huvitada see

Viige digitaalsed võimalused oma ID mudelis uuele tasemele.

Saage We Connectiga oma ID jaoks kasu nutikatest igapäevastest abilistest.

Vastused kõige sagedamatele küsimustele meie mobiilsete sidusteenuste kohta leiate siit.

Teid võib veel huvitada see

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

1.
We Connecti ja We Connect Plusi teenuste kasutamiseks ID. seeria jaoks vajate Volkswagen ID kasutajakontot ning tuleb logida We Connecti / We Connect Plusi oma kasutajanime ja parooliga sisse. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida veebi kaudu eraldi We Connecti / We Connect Plusi leping. We Connecti leping ID. seeria jaoks ei ole kolmeaastase kasutusaja piiranguga. We Connect Plus on esialgu piiratud kolmeaastase kasutusajaga ning seda saab pärast tasu eest pikendada. Pärast sõiduki üleandmist on teil 90 päeva aega, et registreerida sõiduk veebilehel myvolkswagen.net või We Connect ID. äpi kaudu (saadaval App Store'is ja Google Play Store'is) ja kasutada We Connect Plusi teenuseid kogu kokkulepitud tasuta perioodi jooksul. Hilisema registreerumise korral lüheneb tasuta perioodi kestus. Mõningaid We Connecti / We Connect Plusi mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada ainult We Connect ID. äpi kaudu. Tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).Mobiilsed sidusteenused on kasutatavad lepingus kokku lepitud aja jooksul ja neid võib lepingu kehtivusaja jooksul sisuliselt muuta. Millised teenused pakettides We Connect ja We Connect Plus sisalduvad, võib riigiti varieeruda. Kasutatavus sõltub ka sõidukimudelist, varustusest ja installitud tarkvaraversioonist. See kehtib ka kolmandate teenusepakkujate teenustest. Lisateavet saate aadressilt www.connect.volkswagen-we.com ja oma Volkswageni partnerilt. Palun järgige ka kehtivaid üldisi äritingimusi ID. seeria digitaalsete teenuste kohta.
3.

Esitatud kulu- ja emissiooniväärtused on tuvastatud seadusega ettenähtud mõõtmismeetodeid kasutades. Alates 2017. aasta 1. septembrist antakse teatud uutele sõidukitele tüübikasutusluba juba ülemaailmsete harmoniseeritud sõiduautode ja kergete tarbesõidukite kontrollmeetodi järgi (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP), mis on realistlikum kontrollmeetod kütusekulu ja CO₂-heitmete mõõtmiseks. Alates 1. septembrist 2018 asendab WLTP sammhaaval uue Euroopa sõidutsükli (NEDC). Realistlikumate kontrolltingimuste tõttu on WLTP järgi mõõdetud kütusekulu ja CO₂-heitmete väärtused sageli kõrgemad kui NEDC-i järgi saadud mõõtmistulemuste puhul. Seega võivad alates 1. septembrist 2018 sõiduki maksustamisel esineda vastavad muudatused. Lisateavet erinevuste kohta WLTP ja NEDC vahel leiate aadressilt www.volkswagen.de/wltp.

Praegu on veel NEDC-väärtuste edastamine kohustuslik. Kui tegu on uue sõidukiga, mis on saanud tüübikasutusloa WLTP järgi, tuletatakse NEDC-väärtused WLTP-väärtustest. Täiendav WLTP-väärtuste esitamine on kuni nende kohustuslikuks muutmiseni vabatahtlik. Kui NEDC-väärtuseid esitatakse vahemikena, ei kehti nad ühe individuaalse sõiduki kohta ja ei ole osa pakkumisest. Nad aitavad lihtsalt erinevaid sõidukitüüpe võrrelda. Lisavarustus ja tarvikud (lisakomponendid, rehvivorming jne) võivad muuta olulisi sõidukiparameetreid nagu nt mass, veeremistakistus ja aerodünaamika ning lisaks ilmastiku- ja liiklusoludele ja isiklikule sõidukäitumisele mõjutada sõiduki kütusekulu, voolukulu, CO₂-heitmete ja sõiduki sõiduefektiivsuse väärtuseid.

Lisateavet uue sõiduauto ametliku kütusekulu ja ametlike, spetsiifiliste CO₂-emissioonide kohta saate dokumendist „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-emissioonide ja voolukulu suunis“, mis on tasuta saaval kõikides müügikohtades ja ettevõttes DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2).

Efektiivsusklassides hinnatakse sõidukeid vastavalt CO2-emissioonile, pidades silmas sõiduki tühimassi. Sõidukid, mis vastavad keskmisele, klassifitseeritakse märgisega D. Sõidukid, mis on paremad kui praegune keskmine, klassifitseeritakse märgisega A+++, A++, A+, A, B või C. Keskmisest kehvemaid sõidukeid kirjeldatakse märgisega E, F või G. Siin esitatud andmed on seotud valitud mudeli ja selle standardvarustuse EÜ-tüübikinnitusega vastavalt direktiivile 2007/46/EÜ. Teie poolt konfiguratsiooni käigus valitud lisavarustus võib põhjustada seda, et teie konfigureeritud sõiduk vastab valitud varustuse tõttu muule tüübikinnitusele, kui see oleks olnud ilma valitud lisavarustuseta. Seetõttu võib teie konfigureeritud mudeli andmetes esineda erinevusi. Esitatud CO2-väärtuste korral on tegemist väärtustega, mis on tuvastatud sõiduki tüübikinnitusega seoses.

4.
Kasutatavus sõltub sõidukimudelist, varustusest ja installitud tarkvaraversioonist. Lisateavet saate oma Volkswageni partnerilt või Volkswageni klienditoelt.