Sinise VW ID.4 külgvaade, kaks inimest vestlevad, esiplaanil VW ID.3 tagaosa
1,4

Mobiilne turvalisus hoolitseb teie eest

2.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 19,3-16,4; CO2emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.
3.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 16,3-15,2; CO2 emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõidukite jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.

Mobiilne turvalisus hoolitseb teie eest

Kas teil puruneb sõidu ajal rehv? Kui võtate ID-s hädaabikõne5, sõidab abimeeskond teie poole kohe välja. Ka siis, kui teie elektriauto registreerib õnnetuse, hoolitsetakse teie eest alati. Mobiilne turvalisus on niivõrd mugav.

Hädaabikõne teenus teie ID-s. 

Kui ID registreerib raske õnnetuse, kutsutakse abi automaatselt Euroopa Liidus ettenähtud hädaabikõne süsteemi eCall kaudu, samas kui kõik olulised andmed edastatakse lähimasse päästejuhtimiskeskusse. Hädaabikõne käsitsi saatmiseks saate kasutada ka oma sõiduki SOS-nuppu. Teie eest hoolitseb automaatselt kõnekeskus 5. Seda teenust saate kasutada ka siis, kui rakendus We Connect pole aktiveeritud. Sel juhul olete keerulistel juhtudel heades kätes.

Vaade altpoolt panoraamklaaskatusega VW ID.4 juhiruumile, juhiistmel istuv mees kasutab laekonsoolis olevaid juhtnuppe
Vaade läbi VW ID.3 külgakna naisele, kes kasutab nutitelefoni

Hädaabikõne teie ID-s. 

Avarii korral saate oma ID-s igal ajal aktiveerida avariiabi 5. See toimib paljudes Euroopa riikides. Ühe nupuvajutusega ühendatakse teid automaatselt kõnekeskusega, mis annab teile konkreetseid tegevussoovitusi või saadab teile appi Volkswageni hooldusauto. Kui olete sõlminud We Connecti lepingu, kantakse teie sõidukiandmed automaatselt üle.

6.
We Connecti mobiilsed sidusteenused kasutavad 2G-/3G-/LTE-mobiilsidevõrke. Võrguteenuse pakkujad sulgevad need 2G-/3G-mobiilsidevõrgud järk-järgult alates 2020. Sellest hetkest alates võib mobiilsete sidusteenuste kvaliteedis esineda piiranguid.

„Travel Assist“ koondandmetega teie ID-s. 

Valikuline koondandmetega funktsioon „Travel Assist” 7 suudab hoida teie ID pidevalt sõiduraja keskel või piki teie eelistatud sõidujoont, säilitades samal ajal automaatselt määratud maksimaalse kiiruse ja kauguse eesliikuvate sõidukitega 8. Lisaks hoiab funktsioon "Travel Assist" ümbritseval liiklusel silma peal, et aidata soovi korral kiirteel rada vahetada. Koos rakendusega We Connect ja vastava koondandmete lisalepinguga saab seda kasutada ka ainult ühe sõidureaga maanteedel.9

Sõiduabilise „Travel Assist“ skemaatiline kujutis VW ID.5 puhul
4,10
10.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 18,4-16,1; CO2 emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.

Teid võib veel huvitada see