Halli VW ID.5 sõidusalvestus tagantvaates perspektiivis, vasakul hele, osaliselt rohelise taimestikuga ümbritsetud hoone
1,3

Intelligentne navigeerimine. Lõõgastavam sihtpunkti sõitmine tänu ID-le

2.
ID.5 Pro: Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 15,9-14,6; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++. ID.5 Pro Performance: Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 15,9-14,6; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++.

Intelligentne navigeerimine. Lõõgastavam sihtpunkti sõitmine tänu ID-le

Kas teil on raskusi õigeks ajaks kohalejõudmisega? Tänu rakendusele We Connect Plus on teil tänavaplaan kuvaril. Teie ID hoiatab teid liiklushäirete eest, näeb ette marsruudi ning aitab teil leida laadimisjaamu ja parkimiskohti. Nii jõuate tänu elektrilisele mobiilsusele lõõgastunumalt sihtkohta.

Reaalajas teave teie ID-s. 

Peaaegu reaalajas* edastatav teave optimeerib teie sõiduaja. Kui teel on liiklushäireid, siis lülitub teie ID navigatsioonisüsteem sidus-liiklusteabele, et oma marsruuti ennetavalt kohandada. Samuti saate navigeerimissihtkohti nutitelefonist otse oma ID-le üle kanda või leida erisihtkohti (nt restorane) navigatsioonisüsteemi veebiotsingu kaudu. Samuti uuendatakse teie elektriautos automaatselt navigatsioonikaarte.

* Saadaval vastava mobiilsideoperaatori levi olemasolu korral.

VW ID.4 interjöör ja valge mitmefunktsioonilise rooli detailvaade
4,3
4.
ID.4 Pro Performance: Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 16,0-14,8; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++. ID.4 Pro Performance 4MOTION: Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 17,2-15,7; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++.
Hall VW ID.5 seisab parkimisplatsil ja laadimissamba juures laetakse selle akut; eest- ja külgvaade; naine läheneb sõidukile

Parkimiskohtade leidmine ID abil.

Ka parkimiskohtade leidmisel on ID-st palju abi. See näitab avalikke mitmekorruselisi parklaid ja parkimiskohti teie praeguse asukoha ümbruses, sealhulgas tasuta parkimiskohtade arvu ning teavet lahtiolekuaegade ja parkimistasude kohta. See säästab aega ja närve.

Laadimisjaamade juhtimine ID abil. 

Elektrilise mobiilsuse eelis: Saate mugavasti laadida kodusest seinakarbist või teel olles. ID lihtsustab teil elektriautode avalike laadimisjaamade leidmist kogu Euroopas. Tänu rakendusele We Connect Plus on laadimisvõimalused teie marsruudil ajakohased ja navigeerimine selge – sealhulgas lahtiolekuajad ja tõenäoline saadavalolek.

VW ID.5 GTX, laadimise pistikupesa detailvaade, käsi ühendab pistiku pessa
5
5.
ID.5 GTX Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 17,1-15,6; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++.

Teid võib veel huvitada see

Viige digitaalsed võimalused oma ID mudelis uuele tasemele.

Hoolitsege oma isiklike mugavusseadistustega individuaalse mugava salongikliima eest.

Vastused kõige sagedamatele küsimustele meie mobiilsete sidusteenuste kohta leiate siit.

Teid võib veel huvitada see

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

1.
We Connecti ja We Connect Plusi teenuste kasutamiseks ID. seeria jaoks vajate Volkswagen ID kasutajakontot ning tuleb logida We Connecti / We Connect Plusi oma kasutajanime ja parooliga sisse. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida veebi kaudu eraldi We Connecti / We Connect Plusi leping. We Connecti leping ID. seeria jaoks ei ole kolmeaastase kasutusaja piiranguga. We Connect Plus on esialgu piiratud kolmeaastase kasutusajaga ning seda saab pärast tasu eest pikendada. Pärast sõiduki üleandmist on teil 90 päeva aega, et registreerida sõiduk veebilehel myvolkswagen.net või We Connect ID. äpi kaudu (saadaval App Store'is ja Google Play Store'is) ja kasutada We Connect Plusi teenuseid kogu kokkulepitud tasuta perioodi jooksul. Hilisema registreerumise korral lüheneb tasuta perioodi kestus. Mõningaid We Connecti / We Connect Plusi mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada ainult We Connect ID. äpi kaudu. Tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).Mobiilsed sidusteenused on kasutatavad lepingus kokku lepitud aja jooksul ja neid võib lepingu kehtivusaja jooksul sisuliselt muuta. Millised teenused pakettides We Connect ja We Connect Plus sisalduvad, võib riigiti varieeruda. Kasutatavus sõltub ka sõidukimudelist, varustusest ja installitud tarkvaraversioonist. See kehtib ka kolmandate teenusepakkujate teenustest. Lisateavet saate aadressilt www.connect.volkswagen-we.com ja oma Volkswageni partnerilt. Palun järgige ka kehtivaid üldisi äritingimusi ID. seeria digitaalsete teenuste kohta.
3.

Esitatud kulu- ja emissiooniväärtused on tuvastatud seadusega ettenähtud mõõtmismeetodeid kasutades. Alates 2017. aasta 1. septembrist antakse teatud uutele sõidukitele tüübikasutusluba juba ülemaailmsete harmoniseeritud sõiduautode ja kergete tarbesõidukite kontrollmeetodi järgi (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP), mis on realistlikum kontrollmeetod kütusekulu ja CO₂-heitmete mõõtmiseks. Alates 1. septembrist 2018 asendab WLTP sammhaaval uue Euroopa sõidutsükli (NEDC). Realistlikumate kontrolltingimuste tõttu on WLTP järgi mõõdetud kütusekulu ja CO₂-heitmete väärtused sageli kõrgemad kui NEDC-i järgi saadud mõõtmistulemuste puhul. Seega võivad alates 1. septembrist 2018 sõiduki maksustamisel esineda vastavad muudatused. Lisateavet erinevuste kohta WLTP ja NEDC vahel leiate aadressilt www.volkswagen.de/wltp.

Praegu on veel NEDC-väärtuste edastamine kohustuslik. Kui tegu on uue sõidukiga, mis on saanud tüübikasutusloa WLTP järgi, tuletatakse NEDC-väärtused WLTP-väärtustest. Täiendav WLTP-väärtuste esitamine on kuni nende kohustuslikuks muutmiseni vabatahtlik. Kui NEDC-väärtuseid esitatakse vahemikena, ei kehti nad ühe individuaalse sõiduki kohta ja ei ole osa pakkumisest. Nad aitavad lihtsalt erinevaid sõidukitüüpe võrrelda. Lisavarustus ja tarvikud (lisakomponendid, rehvivorming jne) võivad muuta olulisi sõidukiparameetreid nagu nt mass, veeremistakistus ja aerodünaamika ning lisaks ilmastiku- ja liiklusoludele ja isiklikule sõidukäitumisele mõjutada sõiduki kütusekulu, voolukulu, CO₂-heitmete ja sõiduki sõiduefektiivsuse väärtuseid.

Lisateavet uue sõiduauto ametliku kütusekulu ja ametlike, spetsiifiliste CO₂-emissioonide kohta saate dokumendist „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-emissioonide ja voolukulu suunis“, mis on tasuta saaval kõikides müügikohtades ja ettevõttes DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2).

Efektiivsusklassides hinnatakse sõidukeid vastavalt CO2-emissioonile, pidades silmas sõiduki tühimassi. Sõidukid, mis vastavad keskmisele, klassifitseeritakse märgisega D. Sõidukid, mis on paremad kui praegune keskmine, klassifitseeritakse märgisega A+++, A++, A+, A, B või C. Keskmisest kehvemaid sõidukeid kirjeldatakse märgisega E, F või G. Siin esitatud andmed on seotud valitud mudeli ja selle standardvarustuse EÜ-tüübikinnitusega vastavalt direktiivile 2007/46/EÜ. Teie poolt konfiguratsiooni käigus valitud lisavarustus võib põhjustada seda, et teie konfigureeritud sõiduk vastab valitud varustuse tõttu muule tüübikinnitusele, kui see oleks olnud ilma valitud lisavarustuseta. Seetõttu võib teie konfigureeritud mudeli andmetes esineda erinevusi. Esitatud CO2-väärtuste korral on tegemist väärtustega, mis on tuvastatud sõiduki tüübikinnitusega seoses.