VW ID.4 GTX salong vaatega esiistmetele ja juhiruumile. Naine istub kõrvalistmel ja vaatab tahapoole.
1,3

Katkematu meelalahutus. Parim meelalahutus teie ID-s.

2.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 19,3-17,2; CO2emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.

Katkematu meelalahutus. Parim meelalahutus teie ID-s.

Kas sõidate oma elektriautoga puhkusele? Tänu teie ID-s olevale internetiühendusele ei hakka teil sõidu ajal kunagi igav. Veebiraadio pakub peaaegu ammendamatut valikut ülemaailmseid raadiojaamu ja taskuhäälingusaateid – Volkswagen hoolitseb We Connect Plusi puhul ettenähtud andmemahu piires teie eest. Kui eelistate Internetis surfata, saate kasutada WLAN-pääsupunkti leviala*. Nii möödub sõit nagu linnulennul.

* Vaja on privaatseid andmepakette (Cubic Telecom või lõastamist isiklikus nutitelefonis).

Veebiraadio teie ID-s. 

Teie ID pakub tänu veebiraadiole vaheldusrikast raadiovastuvõttu. Ja mis kõige parem: Selleks vajaliku andmemahu eest hoolitseb Volkswagen paketi We Connect Plus raames. Seega saate lihtsalt kuulata oma lemmikjaamu umbes 40 000 rahvusvahelisest raadiojaamast koosnevas võrgus või voogesitada suurt hulka taskuhäälingusaateid, mille leiate meie andmebaasist selge otsingufunktsiooni abil. 

Uue halli VW ID.5 külgvaade sadamakail, esiplaanil seisab naeratav, heledates riietes naine
4
4.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 18,4-16,1; CO2 emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.
Sinise VW ID.4 tagantvaade ülalt, sportlikult riietatud inimene nõjatub autole ja suhtleb nutitelefoni teel
5
5.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 19,3-16,4; CO2emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.

WLAN-pääsupunkt teie ID-s. 

Teid ID-s saatvad reisijad ei pea ajama läbi ilma Internetita: Integreeritud WLAN-pääsupunkt 6 võimaldab korraga surfata kuni kaheksal seadmel. Kulude jälgimiseks saate Cubic TelecomiAva väline link kaudu andmepakette otse oma elektriautosse tellida.

Cubic Telecomi andmesidepaketid teie ID-s. 

Kasutage oma ID-s kiiret Internetti. Elektriautosse püsivalt paigaldatud eSIM-i jaoks saate osta täiendava andmemahu meie mobiiltelefonipartnerilt Cubic Telecom, et integreeritud WLAN-i leviala piires nautida peaaegu piiramatut meelelahutust. Eelis: Neid andmesidepakette saab kasutada paljudes Euroopa riikides. Ja: Teie kulud on pidevalt kontrolli all. 

VW ID.5 kõrvalistmel istuv mees kasutab infotainment-süsteemi.

Teid võib veel huvitada see