VW ID.4 GTX salong vaatega esiistmetele ja juhiruumile. Naine istub kõrvalistmel ja vaatab tahapoole.
1,3

Katkematu meelalahutus. Parim meelalahutus teie ID-s.

2.
ID.4 GTX: Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 19,4–17,2; CO₂ emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Piltide kujutused võivad tarneseisundist erineda.

Katkematu meelalahutus. Parim meelalahutus teie ID-s.

Kas sõidate oma elektriautoga puhkusele? Tänu teie ID-s olevale internetiühendusele ei hakka teil sõidu ajal kunagi igav. Veebiraadio pakub peaaegu ammendamatut valikut ülemaailmseid raadiojaamu ja taskuhäälingusaateid – Volkswagen hoolitseb We Connect Plusi puhul ettenähtud andmemahu piires teie eest. Kui eelistate Internetis surfata, saate kasutada WLAN-pääsupunkti leviala*. Nii möödub sõit nagu linnulennul.

* Vaja on privaatseid andmepakette (Cubic Telecom või lõastamist isiklikus nutitelefonis).

Veebiraadio teie ID-s. 

Teie ID pakub tänu veebiraadiole vaheldusrikast raadiovastuvõttu. Ja mis kõige parem: Selleks vajaliku andmemahu eest hoolitseb Volkswagen paketi We Connect Plus raames. Seega saate lihtsalt kuulata oma lemmikjaamu umbes 40 000 rahvusvahelisest raadiojaamast koosnevas võrgus või voogesitada suurt hulka taskuhäälingusaateid, mille leiate meie andmebaasist selge otsingufunktsiooni abil. 

Uue halli VW ID.5 külgvaade sadamakail, esiplaanil seisab naeratav, heledates riietes naine
4
4.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 18,5–16,1; CO₂ emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja emissiooniväärtused saadaval veel üksnes standardi WLTP ja mitte NEDC kohaselt.
Sinise VW ID.4 tagantvaade ülalt, sportlikult riietatud inimene nõjatub autole ja suhtleb nutitelefoni teel
5
5.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 19,3–16,3; CO₂ emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja emissiooniväärtused saadaval veel üksnes standardi WLTP ja mitte NEDC kohaselt.

WLAN-pääsupunkt teie ID-s. 

Teid ID-s saatvad reisijad ei pea ajama läbi ilma Internetita: Integreeritud WLAN-pääsupunkt 6 võimaldab korraga surfata kuni kaheksal seadmel. Kulude jälgimiseks saate Cubic TelecomiAva väline link kaudu andmepakette otse oma elektriautosse tellida.

Cubic Telecomi andmesidepaketid teie ID-s. 

Kasutage oma ID-s kiiret Internetti. Elektriautosse püsivalt paigaldatud eSIM-i jaoks saate osta täiendava andmemahu meie mobiiltelefonipartnerilt Cubic Telecom, et integreeritud WLAN-i leviala piires nautida peaaegu piiramatut meelelahutust. Eelis: Neid andmesidepakette saab kasutada paljudes Euroopa riikides. Ja: Teie kulud on pidevalt kontrolli all. 

VW ID.5 kõrvalistmel istuv mees kasutab infotainment-süsteemi.

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

1.
We Connecti ja We Connect Plusi teenuste kasutamiseks ID. seeria jaoks vajate Volkswagen ID kasutajakontot ning tuleb logida We Connecti / We Connect Plusi oma kasutajanime ja parooliga sisse. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida veebi kaudu eraldi We Connecti / We Connect Plusi leping. We Connecti leping ID. seeria jaoks ei ole kolmeaastase kasutusaja piiranguga. We Connect Plus on esialgu piiratud kolmeaastase kasutusajaga ning seda saab pärast tasu eest pikendada. Pärast sõiduki üleandmist on teil 90 päeva aega, et registreerida sõiduk veebilehel myvolkswagen.net või We Connect ID. äpi kaudu (saadaval App Store'is ja Google Play Store'is) ja kasutada We Connect Plusi teenuseid kogu kokkulepitud tasuta perioodi jooksul. Hilisema registreerumise korral lüheneb tasuta perioodi kestus. Mõningaid We Connecti / We Connect Plusi mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada ainult We Connect ID. äpi kaudu. Tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).Mobiilsed sidusteenused on kasutatavad lepingus kokku lepitud aja jooksul ja neid võib lepingu kehtivusaja jooksul sisuliselt muuta. Millised teenused pakettides We Connect ja We Connect Plus sisalduvad, võib riigiti varieeruda. Kasutatavus sõltub ka sõidukimudelist, varustusest ja installitud tarkvaraversioonist. See kehtib ka kolmandate teenusepakkujate teenustest. Lisateavet saate aadressilt www.connect.volkswagen-we.com ja oma Volkswageni partnerilt. Palun järgige ka kehtivaid üldisi äritingimusi ID. seeria digitaalsete teenuste kohta.
3.

Äratoodud kulu- ja emissiooniväärtused on välja selgitatud õigusaktidega ettekirjutatud mõõtmismeetodite kohaselt. 1. jaanuaril 2022 asendas standardi WLTP katsetsükkel täielikult NEDC katsetsükli, nii et pärast seda kuupäeva pole uue tüübikinnituse saanud sõidukite jaoks standardi NEDC väärtusi enam saadaval. Andmed ei käi ühe üksiku sõiduki kohta ega ole pakkumise koostisosaks, vaid on kasutusel üksnes erinevate sõidukitüüpide vahel võrdlemise otstarbeks. Lisavarustused ja tarvikud (külgemonteeritavad osad, rehvivorming jne) võivad muuta sõiduki asjakohaseid parameetreid, nagu nt kaalu, veeremistakistust ja aerodünaamikat, ning lisaks ilmastiku- ja liiklustingimustele ning individuaalsele sõidukäitumisele mõjutada sõiduki kütusekulu, voolutarvet, CO₂ emissioone ja sõiduomaduste väärtusi. Realistlikumate katsetingimuste tõttu on standardi WLTP järgi mõõdetud kütusekulu ja CO₂ emissioonide väärtused paljudel juhtudel kõrgemad kui standardi NEDC järgi mõõdetud väärtused. Seetõttu võivad alates 1. septembrist 2018 sõiduki maksustamisel tekkida vastavad muudatused. Täiendavat infot erinevuste kohta standardite WLTP ja NEDC vahel leiate te aadressilt http://www.volkswagen.de/wltp.

Täiendavat infot uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja ametlike, spetsiifiliste CO₂ emissioonide kohta võite leida dokumendist „Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO₂-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen“ („Suunised uute sõiduautode kütusekulu, CO₂ emissioonide ja voolutarbe kohta“), mis on tasuta saaval kõigist müügikohtadest ja ettevõttest DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern või aadressilt www.dat.de/co2.

6.
We Connecti / We Connect Plusi mobiilseid sidusteenuseid on võimalik kasutada tänu sisseehitatud internetiühendusele. WLAN-kuumkoha kasutamiseks saab peakasutaja osta väliselt mobiilsidepartnerilt Cubic Telecom tasulisi andmepakette. Nende pakettide mahtu saavad kasutada kõik kasutajad ja sõidukis viibijad võrgulevi piires paljudes Euroopa riikides. Teavet hindade ja toetatavate riikide kohta leiate aadressilt https://vw.cubictelecom.com. Alternatiivselt on WLAN-kuumkoha kasutamine võimalik mobiilse lõppseadme (nt nutitelefoni) kaudu, millel on mobiilse WLAN-kuumkoha funktsioon. Sellisel juhul on vastav teenusefunktsioon saadaval ainult olemasoleva või eraldi sõlmitava lepingu alusel teie ja teie mobiilsideteenuse pakkuja vahel ning üksnes vastava mobiilsidevõrgu levialal. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).