VW ID.4 GTX salong vaatega esiistmetele ja juhiruumile. Naine istub kõrvalistmel ja vaatab tahapoole.
1,3

Katkematu meelalahutus. Parim meelalahutus teie ID-s.

2.
ID.4 GTX Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 17,2-15,8; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++.

Katkematu meelalahutus. Parim meelalahutus teie ID-s.

Kas sõidate oma elektriautoga puhkusele? Tänu teie ID-s olevale internetiühendusele ei hakka teil sõidu ajal kunagi igav. Veebiraadio pakub peaaegu ammendamatut valikut ülemaailmseid raadiojaamu ja taskuhäälingusaateid – Volkswagen hoolitseb We Connect Plusi puhul ettenähtud andmemahu piires teie eest. Kui eelistate Internetis surfata, saate kasutada WLAN-pääsupunkti leviala*. Nii möödub sõit nagu linnulennul.

* Vaja on privaatseid andmepakette (Cubic Telecom või lõastamist isiklikus nutitelefonis).

Veebiraadio teie ID-s. 

Teie ID pakub tänu veebiraadiole vaheldusrikast raadiovastuvõttu. Ja mis kõige parem: Selleks vajaliku andmemahu eest hoolitseb Volkswagen paketi We Connect Plus raames. Seega saate lihtsalt kuulata oma lemmikjaamu umbes 40 000 rahvusvahelisest raadiojaamast koosnevas võrgus või voogesitada suurt hulka taskuhäälingusaateid, mille leiate meie andmebaasist selge otsingufunktsiooni abil. 

Uue halli VW ID.5 külgvaade sadamakail, esiplaanil seisab naeratav, heledates riietes naine
4
4.
ID.5 Pro: Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 15,9-14,6; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++. ID.5 Pro Performance: Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 15,9-14,6; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++.
Sinise VW ID.4 tagantvaade ülalt, sportlikult riietatud inimene nõjatub autole ja suhtleb nutitelefoni teel
5
5.
ID.4 Pro Performance: Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 16,0-14,8; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++. ID.4 Pro Performance 4MOTION: Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 17,2-15,7; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++.

WLAN-pääsupunkt teie ID-s. 

Teid ID-s saatvad reisijad ei pea ajama läbi ilma Internetita: Integreeritud WLAN-pääsupunkt 6 võimaldab korraga surfata kuni kaheksal seadmel. Kulude jälgimiseks saate Cubic TelecomiAva väline link kaudu andmepakette otse oma elektriautosse tellida.

Cubic Telecomi andmesidepaketid teie ID-s. 

Kasutage oma ID-s kiiret Internetti. Elektriautosse püsivalt paigaldatud eSIM-i jaoks saate osta täiendava andmemahu meie mobiiltelefonipartnerilt Cubic Telecom, et integreeritud WLAN-i leviala piires nautida peaaegu piiramatut meelelahutust. Eelis: Neid andmesidepakette saab kasutada paljudes Euroopa riikides. Ja: Teie kulud on pidevalt kontrolli all. 

VW ID.5 kõrvalistmel istuv mees kasutab infotainment-süsteemi.

Teid võib veel huvitada see

Viige digitaalsed võimalused oma ID mudelis uuele tasemele.

Kiire abi ja personaalne nõustamine tõsistes olukordades: We Connectiga olete heades kätes.

Vastused kõige sagedamatele küsimustele meie mobiilsete sidusteenuste kohta leiate siit.

Teid võib veel huvitada see

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

1.
We Connecti ja We Connect Plusi teenuste kasutamiseks ID. seeria jaoks vajate Volkswagen ID kasutajakontot ning tuleb logida We Connecti / We Connect Plusi oma kasutajanime ja parooliga sisse. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida veebi kaudu eraldi We Connecti / We Connect Plusi leping. We Connecti leping ID. seeria jaoks ei ole kolmeaastase kasutusaja piiranguga. We Connect Plus on esialgu piiratud kolmeaastase kasutusajaga ning seda saab pärast tasu eest pikendada. Pärast sõiduki üleandmist on teil 90 päeva aega, et registreerida sõiduk veebilehel myvolkswagen.net või We Connect ID. äpi kaudu (saadaval App Store'is ja Google Play Store'is) ja kasutada We Connect Plusi teenuseid kogu kokkulepitud tasuta perioodi jooksul. Hilisema registreerumise korral lüheneb tasuta perioodi kestus. Mõningaid We Connecti / We Connect Plusi mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada ainult We Connect ID. äpi kaudu. Tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).Mobiilsed sidusteenused on kasutatavad lepingus kokku lepitud aja jooksul ja neid võib lepingu kehtivusaja jooksul sisuliselt muuta. Millised teenused pakettides We Connect ja We Connect Plus sisalduvad, võib riigiti varieeruda. Kasutatavus sõltub ka sõidukimudelist, varustusest ja installitud tarkvaraversioonist. See kehtib ka kolmandate teenusepakkujate teenustest. Lisateavet saate aadressilt www.connect.volkswagen-we.com ja oma Volkswageni partnerilt. Palun järgige ka kehtivaid üldisi äritingimusi ID. seeria digitaalsete teenuste kohta.
3.

Esitatud kulu- ja emissiooniväärtused on tuvastatud seadusega ettenähtud mõõtmismeetodeid kasutades. Alates 2017. aasta 1. septembrist antakse teatud uutele sõidukitele tüübikasutusluba juba ülemaailmsete harmoniseeritud sõiduautode ja kergete tarbesõidukite kontrollmeetodi järgi (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP), mis on realistlikum kontrollmeetod kütusekulu ja CO₂-heitmete mõõtmiseks. Alates 1. septembrist 2018 asendab WLTP sammhaaval uue Euroopa sõidutsükli (NEDC). Realistlikumate kontrolltingimuste tõttu on WLTP järgi mõõdetud kütusekulu ja CO₂-heitmete väärtused sageli kõrgemad kui NEDC-i järgi saadud mõõtmistulemuste puhul. Seega võivad alates 1. septembrist 2018 sõiduki maksustamisel esineda vastavad muudatused. Lisateavet erinevuste kohta WLTP ja NEDC vahel leiate aadressilt www.volkswagen.de/wltp.

Praegu on veel NEDC-väärtuste edastamine kohustuslik. Kui tegu on uue sõidukiga, mis on saanud tüübikasutusloa WLTP järgi, tuletatakse NEDC-väärtused WLTP-väärtustest. Täiendav WLTP-väärtuste esitamine on kuni nende kohustuslikuks muutmiseni vabatahtlik. Kui NEDC-väärtuseid esitatakse vahemikena, ei kehti nad ühe individuaalse sõiduki kohta ja ei ole osa pakkumisest. Nad aitavad lihtsalt erinevaid sõidukitüüpe võrrelda. Lisavarustus ja tarvikud (lisakomponendid, rehvivorming jne) võivad muuta olulisi sõidukiparameetreid nagu nt mass, veeremistakistus ja aerodünaamika ning lisaks ilmastiku- ja liiklusoludele ja isiklikule sõidukäitumisele mõjutada sõiduki kütusekulu, voolukulu, CO₂-heitmete ja sõiduki sõiduefektiivsuse väärtuseid.

Lisateavet uue sõiduauto ametliku kütusekulu ja ametlike, spetsiifiliste CO₂-emissioonide kohta saate dokumendist „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-emissioonide ja voolukulu suunis“, mis on tasuta saaval kõikides müügikohtades ja ettevõttes DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2).

Efektiivsusklassides hinnatakse sõidukeid vastavalt CO2-emissioonile, pidades silmas sõiduki tühimassi. Sõidukid, mis vastavad keskmisele, klassifitseeritakse märgisega D. Sõidukid, mis on paremad kui praegune keskmine, klassifitseeritakse märgisega A+++, A++, A+, A, B või C. Keskmisest kehvemaid sõidukeid kirjeldatakse märgisega E, F või G. Siin esitatud andmed on seotud valitud mudeli ja selle standardvarustuse EÜ-tüübikinnitusega vastavalt direktiivile 2007/46/EÜ. Teie poolt konfiguratsiooni käigus valitud lisavarustus võib põhjustada seda, et teie konfigureeritud sõiduk vastab valitud varustuse tõttu muule tüübikinnitusele, kui see oleks olnud ilma valitud lisavarustuseta. Seetõttu võib teie konfigureeritud mudeli andmetes esineda erinevusi. Esitatud CO2-väärtuste korral on tegemist väärtustega, mis on tuvastatud sõiduki tüübikinnitusega seoses.

6.
We Connecti / We Connect Plusi mobiilseid sidusteenuseid on võimalik kasutada tänu sisseehitatud internetiühendusele. WLAN-kuumkoha kasutamiseks saab peakasutaja osta väliselt mobiilsidepartnerilt Cubic Telecom tasulisi andmepakette. Nende pakettide mahtu saavad kasutada kõik kasutajad ja sõidukis viibijad võrgulevi piires paljudes Euroopa riikides. Teavet hindade ja toetatavate riikide kohta leiate aadressilt https://vw.cubictelecom.com. Alternatiivselt on WLAN-kuumkoha kasutamine võimalik mobiilse lõppseadme (nt nutitelefoni) kaudu, millel on mobiilse WLAN-kuumkoha funktsioon. Sellisel juhul on vastav teenusefunktsioon saadaval ainult olemasoleva või eraldi sõlmitava lepingu alusel teie ja teie mobiilsideteenuse pakkuja vahel ning üksnes vastava mobiilsidevõrgu levialal. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).