Mees ja naine lamavad mugavalt diivanil ja vaatavad nutitelefone

Isiklik mugavus. Stardiks valmis koos teiega.

Isiklik mugavus. Stardiks valmis koos teiega.

Kas olete kontoris ja väljas on külm? Tore, et teie elektriauto on juba laetud ja ootab teid õigel temperatuuril seinakarbi või laadimisjaama juures. Sõidukisse sisenemisel aktiveeritakse sõidukis teie isiklikud mugavusseadistused. Navigeerimise käivitamiseks kasutage sõnu: „Tere, ID, sõiduta mind tööle“. Teie soovi korral salvestab ID ka öö jooksul veebiteenuse kaudu tarkvara uusima versiooni. See on tiimitöö.

Isikupärastamine teie ID jaoks. 

Teie ID tervitab teid isiklikult 1: Istumisasendi, peegli reguleerimise oleku, valgustuse, mugava kliima ja juhiabi saab salvestada oma juhiprofiili ja Volkswagen ID kaudu sisselogimise teel aktiveerida oma ID-s. Elektriline mobiilsus võib olla niivõrd lihtne.

Punane VW ID.4 GTX on näha külgvaates, juhiuks avaneb, naine istub mugavasti juhiistmel
2
2.
ID.4 GTX Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 17,2-15,8; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++.
VW ID.5 infotainment-süsteem teabega uuenduste kohta suurel ekraanil

Teie ID veebipõhised uuendused 

Tänu veebipõhistele uuendustele püsib teie elektriauto Volkswageni uuendustega kursis. Teie sõiduk saab mobiilse andmesideühenduse kaudu uue tarkvarapaketi, mille installimise järel paraneb käsitsemine ja mugavus ning saab kasutada uusi funktsioone – täiesti ilma hoolduspartnerit külastamata.

Väljasõiduaegade kavandamine 

Õige ettevalmistus muudab teie elektrilise mobiilsuse veelgi mugavamaks. See kohta saate teavet We Connect ID abil. Määrake rakenduses väljasõiduajad, millal elektriauto peaks olema laetud ja õigel temperatuuril ootamas teid laadimisjaamas. Individuaalseid väljasõiduaegu saab määrata ka üksikute laadimiskohtade ja nädalapäevade jaoks. Nii saab teie ID hästi kokku sobitada igasuguste plaanidega.

Punane VW ID.5 GTX seisab moodsa maja ees ja laeb ID laadijaga; mees läheneb autole
3
3.
ID.5 GTX Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 17,1-15,6; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++.
Punase VW ID.4 GTX külgvaade mäekuru ees; esiplaanil vaatab naisterahvas auto poole

Kliima seadmine teie ID jaoks.

Rakenduse We Connect ID abil. Rakenduse abil saate oma ID kliimaseadet juhtida. Soojendage see juba enne teeleasumist mugavale temperatuurile – kas spontaanselt enne ärasõitu või automaatselt teie tavapärastel väljasõiduaegadel. Nii sisenete suvel ideaalselt jahutatud sõidukisse. Ja talvel tagab elektriauto teile sooja vastuvõtu. Ka jäätunud klaasid on tänu sellele eilse päeva probleem.

Sidus-hääljuhtimine teie ID-s. 

Kui soovite kuulata raadiojaama, leida elektriautode laadimisjaamu või valida mõne muu marsruudi, piisab, kui seda öelda – sest teie IT kuulab sõna. Mitmeid infotainment-süsteemi ja sõiduki funktsioone saate juhtida intuitiivse hääljuhtimisega 4 ilma, et peaksite pilku teelt ära pöörama. Seejuures on kõige tähtsam: te ei pea häälkäske pähe õppima. Piisab sõbralikust lausest „Tere, ID“ ja ID on valmis teie juhiseid täitma. 

Juht kasutab VW ID.3 sõidukis hääljuhtimist; tagantvaade juhikabiinile
5
5.
ID.3 Pro Performance: Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 13,5-12,9; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++. ID.3 Pro S (4 & 5-ukseline): Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 13,7-13,1; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++.
VW ID.5 sisevaade tagantpoolt esiistmele, roolile ja näidikupaneelile.
6,7
6.
ID.5 Pro: Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 15,9-14,6; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++. ID.5 Pro Performance: Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 15,9-14,6; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++.

Infokõne teie ID-s. 

Kas teil on sõidu ajal küsimusi sidusteenuste või sõiduki kasutamise kohta? Teie ID-s on vastus ainult ühe nupuvajutuse kaugusel. Infokõne nupu 1 vajutamisel luuakse automaatselt ühendus Volkswageni klienditeenindusega, mis annab teile kiiresti teavet ja abi.

Teid võib veel huvitada see

Viige digitaalsed võimalused oma ID mudelis uuele tasemele.

Tänu We Connectile võite lasta oma infotainment-süsteemil esmaklassiliselt meelt lahutada.

Vastused kõige sagedamatele küsimustele meie mobiilsete sidusteenuste kohta leiate siit.

Teid võib veel huvitada see

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

1.
Ainult ID. mudelitele, mis on tarnitud vähemalt tarkvaraversiooniga 3.0.
4.
Sidus-hääljuhtimine on hetkel saadaval järgmistele keeltele: saksa, taani, inglise (UK ja US), prantsuse, itaalia, hollandi, norra, poola, portugali, rootsi, hispaania ja tšehhi.
7.

Esitatud kulu- ja emissiooniväärtused on tuvastatud seadusega ettenähtud mõõtmismeetodeid kasutades. Alates 2017. aasta 1. septembrist antakse teatud uutele sõidukitele tüübikasutusluba juba ülemaailmsete harmoniseeritud sõiduautode ja kergete tarbesõidukite kontrollmeetodi järgi (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP), mis on realistlikum kontrollmeetod kütusekulu ja CO₂-heitmete mõõtmiseks. Alates 1. septembrist 2018 asendab WLTP sammhaaval uue Euroopa sõidutsükli (NEDC). Realistlikumate kontrolltingimuste tõttu on WLTP järgi mõõdetud kütusekulu ja CO₂-heitmete väärtused sageli kõrgemad kui NEDC-i järgi saadud mõõtmistulemuste puhul. Seega võivad alates 1. septembrist 2018 sõiduki maksustamisel esineda vastavad muudatused. Lisateavet erinevuste kohta WLTP ja NEDC vahel leiate aadressilt www.volkswagen.de/wltp.

Praegu on veel NEDC-väärtuste edastamine kohustuslik. Kui tegu on uue sõidukiga, mis on saanud tüübikasutusloa WLTP järgi, tuletatakse NEDC-väärtused WLTP-väärtustest. Täiendav WLTP-väärtuste esitamine on kuni nende kohustuslikuks muutmiseni vabatahtlik. Kui NEDC-väärtuseid esitatakse vahemikena, ei kehti nad ühe individuaalse sõiduki kohta ja ei ole osa pakkumisest. Nad aitavad lihtsalt erinevaid sõidukitüüpe võrrelda. Lisavarustus ja tarvikud (lisakomponendid, rehvivorming jne) võivad muuta olulisi sõidukiparameetreid nagu nt mass, veeremistakistus ja aerodünaamika ning lisaks ilmastiku- ja liiklusoludele ja isiklikule sõidukäitumisele mõjutada sõiduki kütusekulu, voolukulu, CO₂-heitmete ja sõiduki sõiduefektiivsuse väärtuseid.

Lisateavet uue sõiduauto ametliku kütusekulu ja ametlike, spetsiifiliste CO₂-emissioonide kohta saate dokumendist „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-emissioonide ja voolukulu suunis“, mis on tasuta saaval kõikides müügikohtades ja ettevõttes DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2).

Efektiivsusklassides hinnatakse sõidukeid vastavalt CO2-emissioonile, pidades silmas sõiduki tühimassi. Sõidukid, mis vastavad keskmisele, klassifitseeritakse märgisega D. Sõidukid, mis on paremad kui praegune keskmine, klassifitseeritakse märgisega A+++, A++, A+, A, B või C. Keskmisest kehvemaid sõidukeid kirjeldatakse märgisega E, F või G. Siin esitatud andmed on seotud valitud mudeli ja selle standardvarustuse EÜ-tüübikinnitusega vastavalt direktiivile 2007/46/EÜ. Teie poolt konfiguratsiooni käigus valitud lisavarustus võib põhjustada seda, et teie konfigureeritud sõiduk vastab valitud varustuse tõttu muule tüübikinnitusele, kui see oleks olnud ilma valitud lisavarustuseta. Seetõttu võib teie konfigureeritud mudeli andmetes esineda erinevusi. Esitatud CO2-väärtuste korral on tegemist väärtustega, mis on tuvastatud sõiduki tüübikinnitusega seoses.