Mees ja naine lamavad mugavalt diivanil ja vaatavad nutitelefone

Isiklik mugavus. Stardiks valmis koos teiega.

Isiklik mugavus. Stardiks valmis koos teiega.

Kas olete kontoris ja väljas on külm? Tore, et teie elektriauto on juba laetud ja ootab teid õigel temperatuuril seinakarbi või laadimisjaama juures. Sõidukisse sisenemisel aktiveeritakse sõidukis teie isiklikud mugavusseadistused. Navigeerimise käivitamiseks kasutage sõnu: „Tere, ID, sõiduta mind tööle“. Teie soovi korral salvestab ID ka öö jooksul veebiteenuse kaudu tarkvara uusima versiooni. See on tiimitöö.

Isikupärastamine teie ID jaoks. 

Teie ID tervitab teid isiklikult 1: Istumisasendi, peegli reguleerimise oleku, valgustuse, mugava kliima ja juhiabi saab salvestada oma juhiprofiili ja Volkswagen ID kaudu sisselogimise teel aktiveerida oma ID-s. Elektriline mobiilsus võib olla niivõrd lihtne.

Punane VW ID.4 GTX on näha külgvaates, juhiuks avaneb, naine istub mugavasti juhiistmel
2
2.
ID.4 GTX: Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 19,4–17,2; CO₂ emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Piltide kujutused võivad tarneseisundist erineda.
VW ID.5 infotainment-süsteem teabega uuenduste kohta suurel ekraanil
3,4
3.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 18,5–16,1; CO₂ emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja emissiooniväärtused saadaval veel üksnes standardi WLTP ja mitte NEDC kohaselt.

Teie ID veebipõhised uuendused 

Tänu veebipõhistele uuendustele püsib teie elektriauto Volkswageni uuendustega kursis. Teie sõiduk saab mobiilse andmesideühenduse kaudu uue tarkvarapaketi, mille installimise järel paraneb käsitsemine ja mugavus ning saab kasutada uusi funktsioone – täiesti ilma hoolduspartnerit külastamata.

Väljasõiduaegade kavandamine 

Õige ettevalmistus muudab teie elektrilise mobiilsuse veelgi mugavamaks. See kohta saate teavet We Connect ID abil. Määrake rakenduses väljasõiduajad, millal elektriauto peaks olema laetud ja õigel temperatuuril ootamas teid laadimisjaamas. Individuaalseid väljasõiduaegu saab määrata ka üksikute laadimiskohtade ja nädalapäevade jaoks. Nii saab teie ID hästi kokku sobitada igasuguste plaanidega.

Punane VW ID.5 GTX seisab moodsa maja ees ja laeb ID laadijaga; mees läheneb autole
5
5.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 19,2–16,9; CO₂ emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja emissiooniväärtused saadaval veel üksnes standardi WLTP ja mitte NEDC kohaselt.
Punase VW ID.4 GTX külgvaade mäekuru ees; esiplaanil vaatab naisterahvas auto poole

Kliima seadmine teie ID jaoks.

Rakenduse We Connect ID abil. Rakenduse abil saate oma ID kliimaseadet juhtida. Soojendage see juba enne teeleasumist mugavale temperatuurile – kas spontaanselt enne ärasõitu või automaatselt teie tavapärastel väljasõiduaegadel. Nii sisenete suvel ideaalselt jahutatud sõidukisse. Ja talvel tagab elektriauto teile sooja vastuvõtu. Ka jäätunud klaasid on tänu sellele eilse päeva probleem.

Sidus-hääljuhtimine teie ID-s. 

Kui soovite kuulata raadiojaama, leida elektriautode laadimisjaamu või valida mõne muu marsruudi, piisab, kui seda öelda – sest teie IT kuulab sõna. Mitmeid infotainment-süsteemi ja sõiduki funktsioone saate juhtida intuitiivse hääljuhtimisega 6 ilma, et peaksite pilku teelt ära pöörama. Seejuures on kõige tähtsam: te ei pea häälkäske pähe õppima. Piisab sõbralikust lausest „Tere, ID“ ja ID on valmis teie juhiseid täitma. 

Juht kasutab VW ID.3 sõidukis hääljuhtimist; tagantvaade juhikabiinile
7
7.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 16,3–15,2; CO₂ emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõidukite jaoks on kulu- ja emissiooniväärtused saadaval veel üksnes standardi WLTP ja mitte NEDC kohaselt.
VW ID.5 sisevaade tagantpoolt esiistmele, roolile ja näidikupaneelile.
3,4
3.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 18,5–16,1; CO₂ emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja emissiooniväärtused saadaval veel üksnes standardi WLTP ja mitte NEDC kohaselt.

Infokõne teie ID-s. 

Kas teil on sõidu ajal küsimusi sidusteenuste või sõiduki kasutamise kohta? Teie ID-s on vastus ainult ühe nupuvajutuse kaugusel. Infokõne nupu 1 vajutamisel luuakse automaatselt ühendus Volkswageni klienditeenindusega, mis annab teile kiiresti teavet ja abi.

Teid võib veel huvitada see

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

1.
Ainult ID. mudelitele, mis on tarnitud vähemalt tarkvaraversiooniga 3.0.
4.

Äratoodud kulu- ja emissiooniväärtused on välja selgitatud õigusaktidega ettekirjutatud mõõtmismeetodite kohaselt. 1. jaanuaril 2022 asendas standardi WLTP katsetsükkel täielikult NEDC katsetsükli, nii et pärast seda kuupäeva pole uue tüübikinnituse saanud sõidukite jaoks standardi NEDC väärtusi enam saadaval. Andmed ei käi ühe üksiku sõiduki kohta ega ole pakkumise koostisosaks, vaid on kasutusel üksnes erinevate sõidukitüüpide vahel võrdlemise otstarbeks. Lisavarustused ja tarvikud (külgemonteeritavad osad, rehvivorming jne) võivad muuta sõiduki asjakohaseid parameetreid, nagu nt kaalu, veeremistakistust ja aerodünaamikat, ning lisaks ilmastiku- ja liiklustingimustele ning individuaalsele sõidukäitumisele mõjutada sõiduki kütusekulu, voolutarvet, CO₂ emissioone ja sõiduomaduste väärtusi. Realistlikumate katsetingimuste tõttu on standardi WLTP järgi mõõdetud kütusekulu ja CO₂ emissioonide väärtused paljudel juhtudel kõrgemad kui standardi NEDC järgi mõõdetud väärtused. Seetõttu võivad alates 1. septembrist 2018 sõiduki maksustamisel tekkida vastavad muudatused. Täiendavat infot erinevuste kohta standardite WLTP ja NEDC vahel leiate te aadressilt http://www.volkswagen.de/wltp.

Täiendavat infot uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja ametlike, spetsiifiliste CO₂ emissioonide kohta võite leida dokumendist „Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO₂-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen“ („Suunised uute sõiduautode kütusekulu, CO₂ emissioonide ja voolutarbe kohta“), mis on tasuta saaval kõigist müügikohtadest ja ettevõttest DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern või aadressilt www.dat.de/co2.

6.
Sidus-hääljuhtimine on hetkel saadaval järgmistele keeltele: saksa, taani, inglise (UK ja US), prantsuse, itaalia, hollandi, norra, poola, portugali, rootsi, hispaania ja tšehhi.
8.
We Connecti ja We Connect Plusi teenuste kasutamiseks ID. seeria jaoks vajate Volkswagen ID kasutajakontot ning tuleb logida We Connecti / We Connect Plusi oma kasutajanime ja parooliga sisse. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida veebi kaudu eraldi We Connecti / We Connect Plusi leping. We Connecti leping ID. seeria jaoks ei ole kolmeaastase kasutusaja piiranguga. We Connect Plus on esialgu piiratud kolmeaastase kasutusajaga ning seda saab pärast tasu eest pikendada. Pärast sõiduki üleandmist on teil 90 päeva aega, et registreerida sõiduk veebilehel myvolkswagen.net või We Connect ID. äpi kaudu (saadaval App Store'is ja Google Play Store'is) ja kasutada We Connect Plusi teenuseid kogu kokkulepitud tasuta perioodi jooksul. Hilisema registreerumise korral lüheneb tasuta perioodi kestus. Mõningaid We Connecti / We Connect Plusi mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada ainult We Connect ID. äpi kaudu. Tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).Mobiilsed sidusteenused on kasutatavad lepingus kokku lepitud aja jooksul ja neid võib lepingu kehtivusaja jooksul sisuliselt muuta. Millised teenused pakettides We Connect ja We Connect Plus sisalduvad, võib riigiti varieeruda. Kasutatavus sõltub ka sõidukimudelist, varustusest ja installitud tarkvaraversioonist. See kehtib ka kolmandate teenusepakkujate teenustest. Lisateavet saate aadressilt www.connect.volkswagen-we.com ja oma Volkswageni partnerilt. Palun järgige ka kehtivaid üldisi äritingimusi ID. seeria digitaalsete teenuste kohta.