Mees ja naine lamavad mugavalt diivanil ja vaatavad nutitelefone

Isiklik mugavus. Stardiks valmis koos teiega.

Isiklik mugavus. Stardiks valmis koos teiega.

Kas olete kontoris ja väljas on külm? Tore, et teie elektriauto on juba laetud ja ootab teid õigel temperatuuril seinakarbi või laadimisjaama juures. Sõidukisse sisenemisel aktiveeritakse sõidukis teie isiklikud mugavusseadistused. Navigeerimise käivitamiseks kasutage sõnu: „Tere, ID, sõiduta mind tööle“. Teie soovi korral salvestab ID ka öö jooksul veebiteenuse kaudu tarkvara uusima versiooni. See on tiimitöö.

Isikupärastamine teie ID jaoks. 

Teie ID tervitab teid isiklikult 1: Istumisasendi, peegli reguleerimise oleku, valgustuse, mugava kliima ja juhiabi saab salvestada oma juhiprofiili ja Volkswagen ID kaudu sisselogimise teel aktiveerida oma ID-s. Elektriline mobiilsus võib olla niivõrd lihtne.

Punane VW ID.4 GTX on näha külgvaates, juhiuks avaneb, naine istub mugavasti juhiistmel
2
2.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 19,3-17,2; CO2emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.
VW ID.5 infotainment-süsteem teabega uuenduste kohta suurel ekraanil
3,4
3.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 18,4-16,1; CO2 emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.

Teie ID veebipõhised uuendused 

Tänu veebipõhistele uuendustele püsib teie elektriauto Volkswageni uuendustega kursis. Teie sõiduk saab mobiilse andmesideühenduse kaudu uue tarkvarapaketi, mille installimise järel paraneb käsitsemine ja mugavus ning saab kasutada uusi funktsioone – täiesti ilma hoolduspartnerit külastamata.

Väljasõiduaegade kavandamine 

Õige ettevalmistus muudab teie elektrilise mobiilsuse veelgi mugavamaks. See kohta saate teavet We Connect ID abil. Määrake rakenduses väljasõiduajad, millal elektriauto peaks olema laetud ja õigel temperatuuril ootamas teid laadimisjaamas. Individuaalseid väljasõiduaegu saab määrata ka üksikute laadimiskohtade ja nädalapäevade jaoks. Nii saab teie ID hästi kokku sobitada igasuguste plaanidega.

Punane VW ID.5 GTX seisab moodsa maja ees ja laeb ID laadijaga; mees läheneb autole
5
5.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 19,2-16,9; CO2 emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.
Punase VW ID.4 GTX külgvaade mäekuru ees; esiplaanil vaatab naisterahvas auto poole

Kliima seadmine teie ID jaoks.

Rakenduse We Connect ID abil. Rakenduse abil saate oma ID kliimaseadet juhtida. Soojendage see juba enne teeleasumist mugavale temperatuurile – kas spontaanselt enne ärasõitu või automaatselt teie tavapärastel väljasõiduaegadel. Nii sisenete suvel ideaalselt jahutatud sõidukisse. Ja talvel tagab elektriauto teile sooja vastuvõtu. Ka jäätunud klaasid on tänu sellele eilse päeva probleem.

Sidus-hääljuhtimine teie ID-s. 

Kui soovite kuulata raadiojaama, leida elektriautode laadimisjaamu või valida mõne muu marsruudi, piisab, kui seda öelda – sest teie IT kuulab sõna. Mitmeid infotainment-süsteemi ja sõiduki funktsioone saate juhtida intuitiivse hääljuhtimisega 6 ilma, et peaksite pilku teelt ära pöörama. Seejuures on kõige tähtsam: te ei pea häälkäske pähe õppima. Piisab sõbralikust lausest „Tere, ID“ ja ID on valmis teie juhiseid täitma. 

Juht kasutab VW ID.3 sõidukis hääljuhtimist; tagantvaade juhikabiinile
7
7.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 16,3-15,2; CO2 emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõidukite jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.
VW ID.5 sisevaade tagantpoolt esiistmele, roolile ja näidikupaneelile.
3,4
3.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 18,4-16,1; CO2 emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.

Infokõne teie ID-s. 

Kas teil on sõidu ajal küsimusi sidusteenuste või sõiduki kasutamise kohta? Teie ID-s on vastus ainult ühe nupuvajutuse kaugusel. Infokõne nupu 1 vajutamisel luuakse automaatselt ühendus Volkswageni klienditeenindusega, mis annab teile kiiresti teavet ja abi.

Teid võib veel huvitada see