Īpašie piedāvājumi

Eripakkumised

Ära maga maha võimalust saada Volkswageni omanikuks või oma autot hooldada soodushinnaga ja säästa. Siit leiad alati meie eripakkumised uutele mudelitele ja hooldusele.

Sõiduautod

T-Cross - väike linnakrossover

Linnas silmapaistvalt stiilne, maastikul üllatavalt jõuline, reisijatele mõnusalt mugav, pagasi jaoks piisavalt ruumikas. T- Cross on just selline, nagu sinul parajasti  vaja on.

Nüüd on T-Cross saamas veelgi kättesaadavamaks, hinnad alates 16 460 €.

Parimad pakkumised
uutele autodele 

Säästa kuni 8 300 €

 

Tarbeautod

Caddy Profi
Säästa kuni 6 698 €

Teie ettevõtte liikumapanev jõud.

Caddy Family
Säästa kuni 8 299 €

Seadmed, mis on peredele. 

Transporter Kasten Profi
Säästa kuni 6 221 €

Teie ettevõtte liikumapanev jõud.

Transporter Kombi Profi
Säästa kuni 6 671 €

Teie ettevõtte liikumapanev jõud.

Teenindus

Suvine hooldus
Säästke kuni 30% 

Piduriklotsidest mootorini. Sõit parima enesetundega. Et teie puhkus oleks muretu ja remondivaba.   

Hoiusta oma rehve turvaliselt. Planeeri oma rehvivahetus.

Mida soojemaks lähevad ilmad, seda rohkem kuluvad sinu rehvid. Broneeri rehvivahetus koos tasakaalustamisega!

Volkswagen 5+ teenindus.

Säästke kuni 30%.

Teenindus üle 5 aasta vanustele autodele, mis sisaldab Volkswageni originaalvaruosi ja paigaldust. 

Leia lähim edasimüüja.

 

 

 

* Tegemist on Volkswagen Leasinguga, kus finantseerimisteenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal, Liivalaia 13, Tallinn (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4.1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 2.75% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 26 839.00 eurot, sissemakse 15%, jääkväärtus 35%, läbisõidupiirang 18 000km/aastas (krediidi netosumma 22 365.83 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, intressimäär 3 kuu Euribor + 2.39% aastas (31.12.2020 oli 3 kuu Euribor -0,545%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%) lepingutasu 190 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Krediidi kogusumma on 19 295.85 eurot ja tagasimaksete summa on 19 105.85 eurot. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.citadeleleasing.ee/ee/eraklient/oluline/ ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega. Saamaks rohkem infot Volkswagen Leasingu pakkumise kohta, võtke ühendust Volkswageni edasimüüjatega. Tegemist on näidisarvutusega.