COVID-19

Säilitage sõiduki hea tehniline seisund.

Professionaalsed nõuanded meie spetsialistidelt. 

Sõiduki tehnilise seisundi jälgimine ning regulaarne ülevaatus on olulised sammud hoidmaks oma auto heas tehnilises korras.

Meie eksperdid soovitavad - viige oma sõiduk õigeaegselt hooldusesse. See mitte ainult ei taga mugavaid sõite, vaid aitab ka pikemas perspektiivis  vähendada sõiduki hoolduskulusid.

Regulaarselt tuleks tähelepanu pöörata järgmistele töödele:

Tehniline hooldus - varakult tehtuna  võimaldab see teil hoida auto ideaalses konditsioonis, luues maanteel turvalisuse ja kindlustunde. Lisaks saate mobiilsusgarantii kuni järgmise hoolduseni.

Kojameeste vahetus - seda tuleks teha vähemalt üks kord aastas, et tagada hea nähtavus, eriti pimedal kellaajal.

Veermiku ja pidurite kontroll - ka tavalise koormuse puhul tuleb auto vedrustust ja pidureid regulaarselt kontrollida, et säilitada turvalisus.

Kliimaseadme hooldus - ebameeldivate lõhnade vältimiseks sõidukis, tuleks  vähemalt kord aastas puhastada kliimasüsteem ning vahetada salongi õhufilter. 

Auto kere ja remont -  väiksemad kriimustused või kahjustused võivad tulevikus põhjustada tõsisemat kahju, tekitades kõrged remondikulud. Kui kahjustus ei tekkinud õnnetuse tagajärjel ja auto jätkab sõitmist kahjustatud seisukorras igapäevases liikluses, võib kindlustusselts keelduda nende lisakulude katmisest. Lisaks on ka visuaalselt hoolitsetud, puhas ja läikiv auto palju atraktiivsem.