Täiselektriline ID.5

Vali oma ID.5 välja laosolevate mudelite hulgast ning uus auto on sul käes varem, kui oskad aimata.

  • “30 aastat Baltikumis” juubelimudel alates:50 500 € KM-ga

Elegantne vorm tõhususest

Võimsa elektrilise jõudluse ja voolujoonelise kujuga uus ID.5 on näide linnamaasturi ja kupee õnnestunud sümbioosist. Juhtmevaba tarkvaravärskendusega ja valmis andma elektromobiilsusele uue tähenduse.

ID.5 aastapäevamudel

ID.5 aastapäevamudel

30. aastapäeva mudel erihinnaga alates 50 500 €. Lisatasuta lisavarustuse koguväärtus 3 450 €. Kogusääst kuni 8 800 €

Tasuta lisavarustus:
- Metallik kerevärv 
- Teabe- ja meelelahutuspakett
- Florence Brown värvitoonis siseviimistluspakett Style koos musta värvi rooliga või Platinum Gray värvitoonis siseviimistluspakett Style koos musta värvi rooliga
- Tekstiilist põrandamatid ees ja taga 
- Kujunduspakett
- Easy Open pakett koos anduritega juhitavatagaluugi avamise ja elektrilise sulgemisega 
* Eripakkumine kehtib, kuni ID.5 eripakkumisega mudeleid on saadaval või kuni 31.12.2024.
VW ID.5 külgvaade puidust seina ees

Elegantne kupee välisdisain 

Uus ID.5 avaldab muljet futuristliku vormiga, mis ühendab maasturi tugevad küljed kupee aerodünaamilise siluetiga – ilma igasuguste kompromissideta. 

Kiire laadimine ja 463–544 km sõiduulatus

ID.5 on võimeline laadima (kuni 135kW alalisvooluga) 100 km läbimiseks kuluva energia vaid 7 minutiga.

VW ID.5 interjöör, eestvaade tagaistmele, kus istub lugev naine

Ruumika salongi disain 

Intelligentselt ja uhkelt disainitud avar interjöör pakub rohkem vabadust ja ruumi kõige jaoks, mis on teile tähtis. 

Teenindus

Teenindus teie ID.5 heaks

Sellelt leheküljelt leiate kasulikku teavet oma ID.5 hoolduse ja ülevaatuse kohta. Siit saate teada, millal peate oma autot hooldama, ja lugege lisaks ülevaatuse kohta.

Kas olete meie +rehvidest juba teadlik? Teie ID.5 tehase põhivarustuses on just sellised rehvid. Eelised ja rohkem teavet leiate siit.

Rohkem teavet

Tehke muutus nüüd: Volkswageni finantsteenus Volkswagen Lease&Care kindlustab teile meelerahu

Kas soovite kasu saada kõikidest elektromobiilsuse eelistest, säilitades meelerahu?

Sel juhul on Volkswageni finantsteenuse Volkswagen Lease&Care individuaalpaketid mõeldud just teile.

Need paketid teeb eriliseks asjaolu, et sõiduki liisingule lisanduvad nüüd praktilised teenused. Enamgi veel, nendega on kaasas atraktiivne järelmaksuvõimalus.

Välisilme

--:--

Ilmuge säravas valguses

Uus ID.5 särab kohe esimesest pilgust: lisavarustusena pakutava uuendusliku valgustuslahendusega IQ.LIGHT. Selle süsteemi maatrikstehnoloogia lubab sõita kaugtuledega, ilma et see pimestaks teisi sõitjaid1. Põneva kujuga LED-maatrikstulede ja Volkswageni logo vahele ulatub elegantne valgusriba. Ja see, mis avaldab muljet ees, peaks loomulikult olema esindatud ka tagaosas: paketti kuuluvad lisavarustusena 3D LED-tagatuled koos animeeritud piduritulega ja integreeritud dünaamiline suunatuli, mis näitab kavandatavat suunamuutust voolava valgusena. 

1. Süsteemi võimaluste ulatuses.

Tahad saada ID.5 kätte ilma ooteajata?

Vali oma ID.5 välja laosolevate mudelite hulgast ning uus auto on sul käes varem, kui oskad aimata.

Interjöör

Valgustus peaaegu igale meeleolule

Andke oma ID.5-le rohkem isikupära. Valige kümne põhivarustusesse kuuluva värvi vahel (30 tooni on saadaval lisavarustusena) ja täitke õrna valgusega sõiduki interjöör, sealhulgas armatuurlaud, mobiiltelefoni pesa ja uksed. Kas soe või külm valgus – see on teie valik.

Tehnoloogia

Hoiab teid oma sõidurajal. Ja teised ohutus kauguses.

Lisavarustusse kuuluva parvandmetega Travel Assistiga on teiega kaasas äärmiselt kasulik juhiabisüsteem. 

Parvandmetega Travel Assist hoiab teid oma sõidurajal, säilitab pikivahe eessõitjaga ja kindlustab, et sõiduki kiirus ei ületaks maksimaalseks seatut. (2,3,4)

Teiste süsteemide hulgas kasutatakse selleks ka kohanduvat sõidurajal püsimise süsteemi. See süsteem hoiab sõidukit aktiivselt sõiduraja keskel. Parvandmetega Travel Assist õpib juhi sõidukäitumisest ja on suuteline sõidukit hoidma rohkem sõiduraja vasakus või paremas servas, mitte täpselt selle keskel. (2,4) 

Parvandmetega Travel Assist võib soovi korral anda abi ka sõiduraja vahetusel maanteel.(2,4,5) Eeltoodud funktsioonide eelduseks on, et parvandmetega Travel Assist suudab ära tunda sõiduraja märgistuse mõlemal pool.

Kui aga saadaval on ka sõiduandmed teistelt läheduses asuvatelt sõidukitelt, vajab parvandmetega Travel Assist sõiduki teel hoidmiseks vaid ühte sõiduraja joont, nagu on näiteks kitsastel maateedel, kus keskjoon puudub. (2,6)

Parvandmetega Travel Assistiga kaasneb ka ennustav püsikiirushoidik ja kurvide läbimise abifunktsioon. Siin saab sõiduki kiirust kohandada vastavalt kehtivatele kiiruspiirangutele ja tee kulgemisele (kurvid, ringristmikud jne).(2,5)

 

2. Süsteemi võimaluste ulatuses
3. Kuni kiiruseni 180 km/h
4. Juht peab kogu aeg olema valmis juhiabisüsteemilt töö üle võtma. Need süsteemid ei vabasta juhti kohustusest juhtida sõidukit nõuetekohase hoolsuse ja tähelepanuga. 
5. Ainult koos navigatsioonisüsteemiga
6. Ainult koos aktiivse We Connecti litsentsiga

Rakendused ja tarvikud

Teie kodune laadimisjaam: ID.Charger

ID. Chargeriga1,2 on   laadimisjaam teie oma kodus. See võimaldab teil istuda hommikul oma laetud ID.5 rooli ja alustada päeva täis energiat.  Laadimine ajal, kui te magate, kui nii võib öelda. ID. Charger on saadaval kolmes versioonis, millel on täiustatud ühenduvus ja intelligentsus: soovi korral on laadija saadaval ka Wi-Fi, 4G ja sisseehitatud elektriarvestiga. ID. Chargeri intelligentseid funktsioone saab juhtida läbi We Charge‘i rakenduses We Connect ID.

Meie paigaldusteenus1 teeb teie jaoks ka paigaldamise võimalikult mugavaks – alates tasuta veebipõhisest eelkontrollist kuni paigalduse eneseni. Lühidalt – muretu täislahendus ühest allikast. Loomulikult võib ID. Chargeri paigaldada ka mõni muu teie eelistatud elektrik. Võite tellida ID. Chargeri soovitud versiooni ja selle paigaldusteenuse mugavalt veebist või otse oma Volkswageni esindusest.

1. Pakkumine ettevõttelt Volkswagen Group Charging GmbH (Elli).
2. ID. Chargerit saab tellida Volkswagen ID. mudelite lisavarustuse osana, see ei kuulu põhivarustusse.

Telli endale elektirautode uudiskiri!

Sinu postkasti saabuvad kuumad uudised elektrirautode ja meie uute mudelite kohta!