A VW service employee sits on stacked car tyres in a workshop

Garanteeritud kliendirahulolu ja teeninduskvaliteet – broneerige aeg kohe

Tänu meie põhjalikele teenustele saate muretult teele asuda. Dialoog-vastuvõtul teeme teiega koos sõiduki kontrolli – teie otsustate, mida teha soovite.

A VW service employee changes a brake disc of a yellow Volkswagen

Teie sõiduk on meie mobiilsusgarantiiga alati kaitstud 

Pole oluline, kas sõidate elektrilise ID., bensiini- või diiselmootoriga sõidukiga – meie meeskond on valmis teid abistama ööpäevaringselt. Kui teie sõiduk läheb katki või toimub õnnetus – aitame teil jääda mobiilseks. Uurige uute ja kasutatud sõidukite mobiilsusgarantiis sisalduvate teenuste kohta lähemalt siit. 

A green Volkswagen Passat Alltrack with a surfboard on the roof drives by the sea

Mobiilsus

Hea teenindus teeb elu veidi kergemaks. LongLife’i mobiilsusgarantiiga pakume ööpäevaringset kaitset ja abi. Ning kui teie Volkswagenit pole võimalik mõnda aega kasutada, pakume teile hea meelega asendusauto teenust – meiega olete alati liikumises.

A VW service employee measures the tyre tread depth on a VW vehicle

Teenindus ja hooldus

Tagame veatu kasutus- ja funktsionaalse ohutuse, et teie Volkswagen oleks alati sõiduvalmis. Siit leiate kogu vajaliku teabe ülevaatuste, hoolduse ja teenuste kohta.

A woman and a VW service employee in a workshop discuss the offer during the Dialogue Reception of her VW car

Kiire ja tasuta

Vahetu ja läbipaistev: dialoog-vastuvõtu käigus vaatame koos teiega teie Volkswageni üle, alates piduritest kuni mootorini. Anname teile nõu ning teavitame teid eeldatavatest kuludest. Teie otsustate, milliseid töid me teostame.