Täiselektriline ID.5 GTX koos kahemootorilise nelikveosüsteemiga

  • Erihind, mis sisaldab elektriautotoetust alates:57 590 € KM-ga

Jätkusuutlikult muljetavaldav

Kahemootoriline nelikveosüsteem, sportlik kupeedisain ja hingetuks võttev kiirendus: kogege sportlikku elektrilist jõudlust ID.-s, mis ühendab sujuvalt vastutustundlikult sõitmise ja sõidunaudingu. 

Punane VW ID.5 GTX sõidab dünaamiliselt mägiteel. Vaade tagaosale, ratastele ja küljele.

Kahemootoriline nelikveosüsteem

Sportlik sõidunauding kõigile, kes soovivad aeg-ajalt sõita sissetallatud radadest kaugemale – sihtkohtadesse, kuhu ei ole võimalik asfaltkattega teid mööda jõuda.

Kupeedisain

Uus ID.5 GTX ei paista silma ainult oma võimsa disainiga. Selle sportlikku iseloomu rõhutavad ka detailid.

VW ID.5 GTX, vaade seestpoolt. Vaade detailidele, roolile, istmetele ja pedaalidele. Kaassõitjaistmel istub noor naine.

Ruumikas interjööridisain 

Läbimõeldud disainiga avar interjöör pakub rohkem vabadust ja ruumi kõigele, mis on teile tähtis. 

Teenindus

Teie ID.5 GTX teenindus

Sellelt leheküljelt leiate kasulikku teavet oma ID.5 GTX-i hoolduse ja ülevaatuse kohta. Siit saate teada, millal peate oma sõiduki hooldusse viima, ning lugeda lisaks ülevaatuste ulatuse kohta.

Kas olete juba teadlik meie +rehvidest? Teie ID.5 GTX-i tehase põhivarustuses on just sellised rehvid. Eelised ja lisateabe leiate siit.

Rohkem teavet

Välisilme

--:--

Selge suhtlus

Uus ID.5 GTX särab kohe esimesest pilgust: lisavarustusena pakutava uuendusliku valgustuslahenduse IQ.LIGHT süsteemi maatrikstehnoloogia lubab sõita kaugtuledega ilma teisi sõitjaid pimestamata1. Põneva kujuga LED-maatriksesitulede ja Volkswageni logo vahel paikneb elegantne valgusriba. Ja see, mis avaldab muljet ees, peaks loomulikult olema esindatud ka tagaosas: paketti kuuluvad lisavarustusena 3D-LED-tagatuled koos animeeritud piduritulede ja integreeritud dünaamiliste suunatuledega, mis näitavad kavandatavat suunamuutust voolava valgusena. 

1 Süsteemi võimaluste ulatuses.

Kas uus ID.5 võidab ka sinu südame? 

--:--
Vaadake autoentusiasti Raiko Ausmehe põhjalikku ülevaadet ning saage teada!

Tehnoloogia

Sportlik ühendus

GTX tähistab suurepärast elektrilist sooritust, mis hoiab teid vaimustuses. Ennekõike tähistab see aga sportlikkust. Kas soovite tõesti teele lähemal olla? Uus ID.5 GTX teeb selle võimalikuks. Lisavarustusena saab sellele paigaldada sportveermiku, mille vedrud, amortisaatorid ja stabilisaatorid on eriti jäiga häälestusega. Lisavarustuses olev progressiivne roolisüsteem tagab parema juhitavuse ja sportliku sõidustiili puhul või kurvilistel teedel eriti vahetu sõidutunde.

 

Salong

Teedrajav suhtlus

Uus ID.5 GTX suhtleb valguse teel. Interaktiivne ID. Light tervitab teid sõiduki interjööris ja tõlgib teie navigatsioonisüsteemi juhised ning info- ja meelelahutus- ning abisüsteemide teabe valgussignaalideks, mis juhatavad teid rahulikumalt läbi liikluse. Aktiivset parkimiskoha otsimist visualiseerib ka animatsioon. See toetab teid silmanurgast, et saaksite teele  keskenduda. Ka siis, kui kasutate hääljuhtimist, tagab ID.  Light mugava ja emotsionaalse suhtluse teie häälele visuaalset tagasisidet andes. Kui lahkute oma ID.5 GTX-ist, jätab sõiduk teiega valgusmärguande teel hüvasti.
Samuti saate anda oma ID.5 GTX-ile rohkem isikupära, valides põhivarustuses taustavalgustuse 30 saadaoleva värvi seast ja valgustades õrnalt sõiduki sisemust, sealhulgas armatuurlauda, mobiiltelefonihoidikut ja uksi. Kas soe või külmem valgus – see on teie valik.

 

Kas soovite uut ID.5 GTX-i ise päriselt kogeda?

Kas soovite uut ID.5 GTX-i ise päriselt kogeda?

Young woman sitting on the driver's seat in a red VW ID.5 GTX. Mountain panorama in the background.

Lihtsalt pakkuge meile välja soovitud kuupäev proovisõiduks. Seejärel korraldab kohalik esindus teie ja teie Volkswageni kohtumise.

Küsige proovisõitu koheAva väline link