Täiselektriline ID.4

Hind alates
45 484€ KM-ga
Kliendi saavutatav sõiduulatus
Pure & Pure Performance: 230-340 | Pro Performance: 360-520km
Sõiduulatus vahelaadimisel (30 min kiirlaadimine)
Pure & Pure Performance: 150 | Pro Performance: 320km
Laadimisaeg kodus (täislaadimisel)
7 h 30min
Kiirendus 0–100 km/h
Pure: 10,9 | Pure Performance: 9,0 | Pro Performance: 8,5s
Hind alates
45 484€ KM-ga
maailma
aasta auto2021

ID.4 on maailma aasta auto 2021

Parimatest parima väljavalimisel osales enam kui 90 rahvusvahelist autoajakirjanikku 24-st riigist.

Žürii kiitis ID.4 puhulnii keskkonnasõbralikkust kui ka selle uuenduslikke omadusi nagu näiteks liitreaalsusega esiklaasinäidik, miskuvab esiklaasile suunavaid nooli ja muud infot nii, et need sulanduvad autoümbrusega.

(Allikas: www.worldcarawards.com)

Loodud suurteks asjadeks

Revolutsiooniline uus ruumikontseptsioon pakub teile vabadust. Elektriline jõudlus annab inspiratsiooni. Ning käepärane kasutamine teeb kõik niivõrd lihtsaks. Uus ID.4: jõuline nagu maastur, säästlik nagu ID.

Toetab, loob ühendusi ja pakub uusi võimalusi

Elekter hoiab teid esirinnas

Mugav hommikune sõit kontorisse, kiire laste kooliviimine enne seda, ning õhtul taas koju sõitmine – ühe akutäiega see probleeme ei valmista1. Teil on võimalik valida 52 kWh netomahtuvusega aku varustusevariandis Pure2 ning 77 kWh netomahtuvusega aku varustusevariandis Pro, mille väljundvõimused on kuni 125 kW (Pure2) ja kuni 150 kW (Pro).

1 ID.4 Pro Performance’i kliendi saavutatav sõiduulatus: 360–520 km. Tegelikes tingimustes saavutatav reaalne sõiduulatus varieerub sõltuvalt sõidustiilist, kiirusest, mugavusfunktsioonide või abiseadmete kasutamisest, ümbritseva õhu temperatuurist, reisijate arvust / koormusest ja maastikust. Sõiduulatuse vahemik toimib konkreetse sõiduki puhul orientiirina ning väljendab, mida 80% klientidest aasta keskmisena saavutavad. Vahemiku alumine piir hõlmab ka kiirteel mõõduka kiirusega ning talvel madala temperatuuriga sõitmist.
2 Lisandub hiljem.

Varustatud teie varustuse tarvis

Kas teie hobi vajab suurt hulka varustust? Peate tööl paljusid esemeid transportima? ID.4 puhul see probleeme ei valmista: lisavarustuses haakekonks on loodud kuni 750 kg (piduriteta) või 1000 kg (piduritega)1 haagisele. Kui te haakekonksu hetkel ei vaja, saate selle vaid mõne lihtsa sammuga põrkeraua alla peitu liigutada.

1 12% kallakul.

Taevalikud vaated

Terve katuse laiuse suure klaaspaneeliga on lisavarustusse kuuluv kallutatav ja liuglev panoraamkatus juba ise pilgupüüdja. Veelgi meeldivam on aga takistusteta vaade taevalaotusele. Toonitud klaas tagab ka meeldiva temperatuuri sõiduki sisemuses. Päikesesirm kaitseb teid tugeva päikesepaiste eest. Päikesesirmi on võimalik ka äärmiselt mugavate häälkäskluste abil juhtida. Öelge “Hello, ID., show me the stars” ja päikesesirm avaneb.

Olge mudelite ID.4 1ST ja ID.4 1ST Max esimeste omanike seas

Ahvatlev algus: ID.4 1ST

Tähtsamad omadused

 • Haakekonks
 • Raadio Ready 2 Discover
 • Navigatsioonisüsteem Discover Pro
 • 20-tollised valuveljed Drammen
 • Tagurduskaamera Rear View
 • LED-esituled ja LED-tagatuled
 • Rajahoidmisabiline Lane Assist

Eksklusiivne algus: ID.4 1ST Max

ID.4 1ST Maxi täiendavad olulised omadused

 • Raadio Ready 2 Discover Max
 • 21-tollised valuveljed Narvik
 • Lähiümbruse jälgimissüsteem Area View koos tagurduskaameraga Rear View
 • LED-maatriksesituled ja 3D-LED-tagatuled
 • Juhiabisüsteem Travel Assist
 • Liitreaalsusega esiklaasinäidik Head-up Display
 • Panoraamkatus

e-tehnoloogia

Kodus laadimine pole kunagi nii lihtne olnud

Kas soovite lõõgastuda, kuniks teie auto laeb? Meie ID. Chargeriga on teil laadimisjaam oma kodus. Saate hommikul oma laetud ID.4 istuda ja alustada päeva energiaga täidetult. Nii lihtne, et saate seda une pealt teha.

Samuti teeme paigaldamise teile võimalikult mugavaks meie pakkumises sisalduva paigaldusteenuse abil. Lühidalt: kõik ühest kohast ning vähem muretsemist. Oma ID. Chargeri saate tellida otse oma Volkswageni esindusest.

• Laadimisvõimsus kuni 11 kW
• Sisseehitatud laadimiskaabel kuni 4,5 m

Hind 840 €

Hind sisaldab käibemaksu ja teie koju paigaldamist, mida pakub Volkswagen Group Charging GmbH (Elli)

Küsige pakkumist

Saadame hinnapakkumise teile meilile.

Disain

Funktsionaalsus kõige ilusamas vormis

Fantastilise disainikontseptsiooniga linnamaastur koos kompaktauto pöörderaadiusega: ID.4 näitab, kui ahvatlev saab elektromobiilsus olla. Seda tänu täiusliku vormiga 18-tollistele1 või 19–21-tollistele valuvelgedele, lisapagasi jaoks mõeldud katuseraamile, paremat aerodünaamikat pakkuvatele süvendis uksekäepidemetele, lisavarustusse kuuluvatele dünaamiliste suunatuledega 3D-LED-tagatuledele ning veel ühele väga erilisele pilgupüüdjale: lisavarustusse kuuluvale valgusjoonele, mis ulatub esiosast kuni tagaosa uue disainiga Volkswageni logoni.

1 Lisandub hiljem.

Mugavus

Taevalikud vaated

Terve katuse laiuse suure klaaspaneeliga on lisavarustusse kuuluv kallutatav ja liuglev panoraamkatus juba ise pilgupüüdja. Veelgi meeldivam on aga takistusteta vaade taevalaotusele. Toonitud klaas tagab ka meeldiva temperatuuri sõiduki sisemuses. Päikesesirm kaitseb teid tugeva päikesepaiste eest. Päikesesirmi on võimalik ka äärmiselt mugavate häälkäskluste abil juhtida. Öelge “Hello, ID., show me the stars” ja päikesesirm avaneb.

Rohkem teavet ID.4 kohta

ID.4 avaldab muljet oma intelligentse ja jõulise välimusega. Juhile, kaassõitjale ja kõrvalseisjatele.

Kõik omadused