A man holding a smartphone leans against his ID. model

ID. software 3.1 uuendus

Tarkvaraga 3.1 pakub Volkswagen uusi funktsioone ja täiustusi, mis suurendavad kasutusmugavust ja säästavad aega. 

ID. software 3.1 uuendus

Selle uuendusega saab teie ID. mudel mitmed uued funktsioonid ja täiustused, eelkõige seoses laadimisega, mis suurendavad mugavust. See uuendus on teile tasuta. Paljud neist täiustustest põhinevad klientide tagasisidel ja soovidel. 

--:--

Mida hõlmab ID. software 3.1?

Plug & Charge 

Funktsioon Plug & Charge muudab laadimise nüüd veelgi lihtsamaks. Kui see on aktiveeritud, saab teie ID. autentida end avalikes laadimisjaamades ja alustada laadimisprotsessi automaatselt, kui laadimiskaabel on autoga ühendatud, ilma et oleks vaja laadimiskaarti skannida.
Funktsiooni kasutamiseks ühilduvas laadimisjaamas on vaja laadimispaketti, näiteks ettevõtte Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) pakutav We Charge Go või We Charge Plus, mis toetavad funktsiooni Plug & Charge. Pärast laadimise lõpetamist toimub arveldamine automaatselt salvestatud laadimispaketi hinna alusel. Aktiveerige Plug & Charge rakenduse We Connect ID. kaudu ja sõiduki laadimisseadetes. 

A driver sits in her VW electric vehicle and performs an Over-the-Air update

Tarkvarauuenduste tegemine

ID. software 3.2 installitakse töökojas ja see on teile tasuta. Volkswageni partner võtab teiega aja broneerimiseks ühendust. Siis saate arutada ka muid üksikasju, näiteks asendussõiduki korraldamist.

Mõnede ID.-mudelite puhul, millel on vastav sõiduki spetsifikatsioon, saab tarkvarauuenduse paigaldada ka juhtmevabalt (Over-the-Air). Asjassepuutuvaid omanikke teavitatakse e-posti teel. Juhtmevabade uuenduste funktsiooni jaoks on vaja aktiivset We Connecti lepingut. Uuenduse paigaldamiseks kulub maksimaalselt 130 minutit. Täpset aega näete oma ID.-mudeli info- ja meelelahutussüsteemist.