Volkswagen Service Cam.

Äärmiselt paindlik. Äärmiselt mugav.

Rohkem aega kõigeks muuks. Kui teie Volkswagen on teeninduses, edastatakse teile Service Cami kaudu info sõiduki seisukorra kohta. Teile saadetakse e-kirja või tekstisõnumi teel video, kus on näha, milliseid töid on vaja teostada: töökotta helistada pole vaja, ning vajalikud tööd saate kinnitada või neist keelduda vaid mõne klõpsuga.

A hand pushes the button of Volkswagen Emergency Service to transmit emergency-relevant information

Teie eelised.

  • Aega säästev.
    Enam ei pea te sõiduki hoolduse ajal töökojas kohapeal viibima ning enam pole vaja telefoni teel ühendust võtta – selle asemel võite olla kus tahes ning otsustada digitaalselt, milliseid töid ette võetakse.
  • Läbipaistev.
    Videod pakuvad tasuta ülevaadet sõiduki hetkeseisukorrast ja remondisoovitustest ning ka kaasnevatest kuludest.
  • Suurem ohutus.
    Kui mõni teie Volkswageni osa vaja vahetamist, teavitatakse teid koheselt ning sarnaselt saate kohe vajalikud tööd heaks kiita.
Man walks to his VW e-Golf with LongLife Mobility Guarantee

Sõltumata asukohast. Sõltumata kellaajast.

Ülevaade teie sõiduki seisukorrast video teel: muudab teie päeva stressivabamaks.

Puhtalt eluline.

„Kahe väikese lapsega on elu paras keeristorm,“ naerab Caroline. „Oled pidevalt liikumises. Kooli ja tagasi, lasteaeda ja tagasi. Poodi, jalgpallitrenni, arsti juurde ja tööle. Sellist asja nagu puhkeaeg ei ole olemas. Elame linnast üsna kaugel, mis tähendab, et sõltume täiesti oma autost. See on osa perekonnast,“ muigab Caroline.

Aitab kõrvalepõigetest.

Töökojakülastuste ja teiste kohustuste vahel tasakaalu leidmine ei ole alati lihtne ülesanne. „Asi ei käi nii lihtsalt, et viid auto töökotta ja tuled sellele järgi, kui see on valmis. Tavaliselt käib asi nii, et sina ja töötaja vaatate auto koos üle, kuid mõnikord ei ole mul põhjalikuks kontrolliks aega – tahan lihtsalt oma auto ära tuua. Ning kui oled tööl või kusagil mujal sõidus, pead pidevalt jälgima oma telefoni, et kõnet töökojast maha ei magaks. Nad võivad ju vea leida ning vajavad parandustöödeks heakskiitu. See võtab terve päeva ning on omajagu tüütu.“ Vale. Nii oli varem.

Man walks to his VW e-Golf with LongLife Mobility Guarantee
Man walks to his VW e-Golf with LongLife Mobility Guarantee

„Mind hoitakse kursis.“

Volkswagen Service Cam muudab töökojakülastuse nii palju lihtsamaks, mis omakorda teeb ka minu päeva oluliselt kergemaks,“ selgitab Caroline. Ta viis oma Volkswageni rehvivahetusse ning võttis vastu Volkswageni partneri poolt talle tehtud pakkumise teda kursis hoida. Hiljem sai naine e-kirja, milles seisis, et auto vajab veel mõningaid parandusi. „Kui keegi helistaks mulle ja ütleks, et õõtshoova puksid on defektsed, ei oleks mul aimugi, mida see tähendab. Ma ei tea autodest kuigi palju. Ning minu kolleegid ei oska mind samuti aidata.“ 

Man walks to his VW e-Golf with LongLife Mobility Guarantee

Digitaalne suhtlus sõltumata asukohast.

Caroline leiab e-kirjast lingi, millega ta saab videoid vaadata. Talle näidatakse, mis täpselt tema autol katki on ning kui palju selle parandamine maksma läheb, mis tähendab, et Caroline’il on täielik ülevaade protsessist ning ta saab ükskõik kus otsustada, milliseid töid tehakse. „Andsin parandamiseks heakskiidu kontoris olles. Kunagi ei saa liiga ettevaatlik olla. Lõppude lõpuks on minu lapsed iga päev selles autos.“

Säästab aega.

Caroline ei pidanud sõiduki kontrollimise ajal töökojas kohapeal olema ning teda hoiti kursis video kaudu: lihtne, sõltumatu ja läbipaistev. Nüüd võib ta kindel olla, et ta sõiduk püsib tema ja ta laste lojaalse – ning mis kõige tähtsam – turvalise kaaslasena.

A hand pushes the button of Volkswagen Emergency Service to transmit emergency-relevant information

Võtke Volkswagen Service Camist viimast.

Läbipaistev ja mugav. Meie tasuta videoülevaade tagab teie sõltumatuse.Sõltumata kellaajast. Sõltumata asukohast. 

See on imelihtne:

1
Avage link.
2
Vaadake videot.
3
Valige teeninduse pakkumine.
4
Kinnitage tellimus.