The Volkswagen logo at a Volkswagen dealership

Teave EA189 diiselmootorite kohta

Kontrollige, kas see puudutab teie sõidukit

Kontrollige, kas see puudutab teie sõidukit

Meie VIN-koodi kontrolliga saate vaadata, kas diiselautode juhtum puudutab ka teie sõidukit. Kui teil on lisaküsimusi, leiate õige kontaktisiku siit.

Sisestage oma sõiduki identifitseerimisnumber (VIN-kood).

Pange tähele: kontroll teeb kindlaks vaid selle, kas tehniline NOx-meede puudutab teie Volkswageni või Volkswageni tarbesõidukite tootemargi alla kuuluvat sõidukit. Päring ei sisalda USAs ja Kanadas müüdud sõidukeid. Lisateabe saamiseks võtke palub ühendust meie klienditeenindusega.

Mis on VIN-kood?

VIN-kood on kindel sõiduki identifitseerimisnumber. Selle 17-kohalise numbri leiate oma registreerimistunnistuse esimesest jaotisest ehk sõiduki registreerimisdokumendist, ning tuuleklaasi allosast.

Visualization of the place on the windscreen where the VIN is located on a VW car
Tuuleklaasil
Visualization of the Volkswagen VIN number in part I of the registration certificate
Registreerimistunnistuse esimeses jaotises

Iga klient on meile oluline

Diiselautode tagasikutsumine puudutab palju enamat kui ainult mootoreid. See puudutab iga klienti. Seetõttu on paljud Volkswagenid tehnilise lahenduse juba edukalt saanud. Pärast rangete katsete seeriat on kõik meie välja töötatud tehnilised lahendused saanud Saksamaa Föderaalse Mootorsõidukite Ameti (KBA) heakskiidu.

Me hindame väga teie kannatlikkust ja lojaalsust ning töötame pidevalt selle nimel, et taastada teie usaldus Volkswageni kaubamärgi vastu. Ning oleme 100% rahul alles siis, kui kõik meie kliendid on Volkswageniga taas 100% rahul.

Sest iga klient on meile oluline.

Võtke meiega ühendust

Teil on küsimusi Volkswageni hetkeolukorra või oma sõiduki seisukorra kohta? Meie klienditeenindus aitab teid hea meelega.

Saatke meile julgesti e-kirju:
customercare@volkswagen.lvAva meililink

Leidke tee lähima Volkswageni partneri juurde:
Leidke oma Volkswageni partnerAva väline link