Caddy tarvikud

Lisage oma Caddy veidi erilisust

Spetsiifilistest tarvikutest kuni üldiste lahenduste ja atraktiivsete elustiilitoodeteni. Nendega märgatakse teid kindlasti!

Transport

Volkswageni originaalsed katuseraamid on ideaalseks alussüsteemiks kõikidele katusele kinnitatavatele esemetele. Volkswagen City Crash Plus rangete nõuete järgi testitud katuseraamidel on aerodünaamiliselt kujustatud alumiiniumprofiil, millele saab kinnitada surfilaua-, jalgratta-, suuskade- ja lumelauahoidjaid või praktilisi katusebokse. Katuseraamid on täpselt auto järgi tehtud ja täielikult komplekteeritud. Katuseraame saab auto katusele turvaliselt ja täpselt kinnitada tööriistu kasutamata. See kergelt paigaldatav aeroprofiil oma struktureeritud pinnaga minimeerib tuulemüra. Katuseraame saab lukustada ja seeläbi varguse eest kaitsta. Tarnitakse koos momentvõtmega.

Mugavus

Preemium-USB-juhe on spetsiaalselt välja arendatud nutitelefonide või teiste mobiilsete seadmete Volkswageni teabe- ja meelelahutussüsteemiga ühendamiseks. Lisaks sobib ka selle disain auto sisemusega täiuslikult. 30 cm pikkusena on see piisavalt pikk, et nutiseadme saaks panna lähedalasuvasse panipaika. Samal ajal ei ole see nii pikk, et see hakkaks häirima. Sel on kõrgekvaliteediline tekstiilümbris ja Volkswageni logoga kroomitud metallühendused. Selle juhtmega saab mugavalt kasutada funktsioone nagu Android Auto ja MirrorLink AppConnectis, ja muidugi saab selle abil ka ühendatud seadet laadida. Preemium-juhe sobib ka eriti hästi kasutamiseks maps + more nutitelefonisüsteemiga up!-is.

Saadavalolevad juhtmed: Micro-USB, USB-C ja Apple Lightning, 30 cm ja 70 pikkusena.

Kaitse

Volkswageni originaalsed ilmastikukindlad põrandamatid kaitsevad teie auto salongi mustuse ja niiskuse eest. Need on loodud täiuslikult sobivaks, neid on lihtne puhastada ning neil on mittelibisev alumine külg. Visuaalselt püüab pilku mattidele paigutatud mudelinimi. Põrandamatid on lisaks 100 protsenti taaskasutatavad, väga tugevad ja vastupidavad. Tänu kasutatud materjalile on originaalsed ilmastikukindlad põrandamatid märkimisväärselt kergemad ja lõhnavad vähem kui tavapärased kummist põrandamatid. Igas komplektis on neli esimest matti

Kas olete järgmiseks sammuks valmis?

Riepu maiņa

Rehvivahetus. 

Hoiame teid pidevas liikumises: kiire rehvivahetus, meeldiv kliendi ooteala, parimad Volkswageni spetsialistid ja esmaklassilised rehvid. Mugavaim viis, kuidas alati teel püsida.
Riepu uzglabāšana

Rehvihotell. 

Garaažis rohkem ruumi. Käkitegu. Lõpuks ometi on teil garaažis või kodus veidi ruumi. Hoidke oma auto velgi ja rehve korralikult meie juures.