View out of a moving car on a road in the mountains

Teave praeguste maagaasiautode tagasikutsumiskampaaniate kohta

Kontrollige, kas see puudutab teie sõidukit.

Kontrollige, kas see puudutab teie sõidukit.

Teave VW Touranit puudutava uue maagaasiautode tagasikutsumiskampaania 20DP kohta

Eelmistes tagasikutsumiskampaaniates 20X7, 20Y8 ja 20X4 Volkswagen AG juba tellis erinevate maagaasimootoriga mudelite gaasimahutite väljavahetamise. Need tagasikutsumised puudutasid mudeleid Touran, Passat ja Caddy.

Igasugune võimalik korrosioon asjaomaste sõidukite gaasimahutitel võib põhjustada gaasimahutite lõhkemist. Sellega kaasneb märkimisväärne isikukahju ja potentsiaalselt surmavate vigastuste oht. Kuna üksikutel juhtudel võib esineda gaasimahutite ümber korduvat korrosiooni, tuleb uue tagasikutsumiskampaania 20DP raames viia töökotta mudelid Touran EcoFuel (5- ja 7-kohalised) ning Touran TGI (7-kohaline).

Tagasivõtukampaania 20DP sisaldab kahe tagumise gaasimahuti inaktiveerimist (sõiduulatus väheneb u 20%) ning kahe esimese gaasimahuti kontrollimist korrosiooni suhtes. Kui leitakse korrosiooni esinemist, võidakse kaks esimest gaasimahutit inaktiveerida.

Lähitulevikus toimub veel üks kampaania (mida juba planeeritakse), mille käigus vahetatakse inaktiveeritud gaasimahutid välja. Selle kohta edastatakse eraldi teavet! Sisestage allpool oma sõiduki identifitseerimisnumber (VIN-kood) ning saate teada, kas kampaania puudutab teie Volkswagen Touranit.

Volkswagen Tourani omaniku või valdajana võtke viivitamatult ühendust Volkswageni esindusegaAva väline link. Pärast tagasivõtukampaania 20DP läbimist väljastab see esindus teile vastava sertifikaadi. Isegi kui see plaaniväline töökojakülastus on teile ebamugav, loodame teie mõistvale suhtumisele ja toetusele selle meetmega tegelemisel. Me hindame teie usaldust Volkswageni kaubamärgi vastu ja loodame, et jääte meile ka edaspidi truuks.

Kontrollige, kas see puudutab teie sõidukit

Oma sõiduki identifitseerimisnumbri (VIN) abil saate veebis kontrollida, kas maagaasisõidukite tagasikutsumiskampaania puudutab teie Volkswagenit ning kas on vaja teha korrektsioone.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust Volkswageni klienditeenindusega.

Mis on VIN-kood?

Sõiduki identifitseerimisnumber (VIN) on 17-kohaline number, mille abil on võimalik teie sõiduk selgelt tuvastada. Selle leiate registreerimistunnistuse esimesest jaotisest ja tuuleklaasi alaosast.

Visualization of the place on the windscreen where the VIN is located on a VW car
Tuuleklaasil