Woman gets out of VW Tiguan on driver's side

Tiguan eHybrid 

Alates
29 460€ KM-ga
Pagasiruumi mahutavus
615liitrit
Mootori võimsus
110kW
Kütusekulu
4,5 – 5,9l / 100 km
Auhinna
Golden Steering Wheel 2020 Autobildvõitja

Tiguan eHybrid on kohal!

Uuri eHybrid mootori eeliseid ja sõida elektrirežiimis kuni 50 kilomeetrit. Tutvuge allpool ka Tiguani bensiini- ja diiselmootorite pakkumistega.

Küsige pakkumist

Saadame hinnapakkumise teile meilile.

Põnev uus mõtteviis.

Võimsam, mugavam ja paremini ühenduses kui eales varem – uus Tiguan näitab, mida suudab. Intelligentne tehnoloogia annab sellele erakordse võimekuse. Dünaamilise maasturina annab see võimalustele uue mõõte.

Uuel Tiguanil on mitmeid säravaid omadusi. Vaadake neid kolme:

VW Tiguani esiosa koos radiaatorivõre ja esituledega

IQ.LIGHT – LED-maatriksesituled (lisavarustuses)

Valgustab tulevikku: intelligentne valgus

Harman/kardoni logo

Helisüsteem Harman Kardon (lisavarustuses)

Te ei ole oma lemmikmuusikat kunagi sellisena kuulnud

Näide: VW Tiguani Travel Assist

Travel Assist (lisavarustuses)

Uus juhtija

Disain

Erakordne välimus

Uus Tiguan näitab, mida tähendab end üha uuesti taasluua. Nagu on selgelt näha selle edasipürgivast disainist. Alates võimsatest mõõtudest kuni dünaamilise esiosa ja puhta joonega esileküündivate detailideni rõhutab sõiduki muljet avaldav siluett veelgi selle tugevusi – uuenduslikku võimsust, sõltumatust ja kompromissitut funktsionaalsust.

Juhiabisüsteemid

Uus juhtija

Uus Tiguan toob teedele hulgaliselt uusi tehnoloogiaid, mis aitavad teil sujuvamalt sihtkohta jõuda. Üheks neist on lisavarustusse kuuluv Travel Assist. Ainsa nupulevajutusega pakub see parima kvaliteediga sõidumugavust*, olles teile toeks monotoonsetes või väsitavates sõiduoludes. 

  • Travel Assist suudab teid rajal hoida, ühtlast kiirust tagada ja juba kaugelt ees olevat liiklust jälgida eriti hästi just maanteedel ja hästi hooldatud tänavatel.
  • Koos topeltsiduriga käigukastiga (DSG) tähendab see teie jaoks lõõgastavat sõitu läbi liiklusummikute ja olukordade, kus on tarvis pidevalt kiirust vähendada.

* Süsteemi võimaluste ulatuses. Autojuht peab olema pidevalt valmis juhiabisüsteemilt kontrolli üle võtma ning ei ole vabastatud sõiduki ohutu juhtimise kohustusest.

Proovisõit

Kas soovite Tiguani ise kogeda? Pakkuge välja proovisõidu kuupäev. Kohalik edasimüüja viib teid oma Volkswageniga kokku.

Tehnoloogia

Tiguan eHybrid

Elektrifitseeriv: uus Tiguan eHybrid on järgmine samm tuleviku poole. See elektrimootori ja TSI-bensiinimootoriga pistikhübriid võimaldab reisida äärmiselt säästlikult. Ükskõik, kas plaanite lühikest reisi linna või matkaekspeditsiooni – teie Tiguan eHybrid viib teid kohale. Õigupoolest on sel sõidukil täiuslik sõidurežiim peaaegu igale sõiduvajadusele – neile pääseb kiiresti ligi sõiduprofiili valikust.

Rohkem teavet uue Tiguani kohta

Avastage teisigi funktsioone ja varustust, mida Tiguan pakub.

Kõik omadused

Oma klassi suurim linnamaasturite valik

Proovisõit

Kas soovite Tiguani ise kogeda? Pakkuge välja proovisõidu kuupäev. Kohalik edasimüüja viib teid oma Volkswageniga kokku.

Järgmised sammud