Volkswageni ühenduvusteenused
1
Volkswageni ühenduvusteenused
1
Volkswageni ühenduvusteenused
1

Tere tulemast Volkswageni ühenduvusteenustesse

 Mis on ühenduvus?

Volkswageni ühenduvuspakkumistega on teie Volkswagen digitaliseeritud, mis võimaldab teile rohkem mugavust, turvalisust ja meelelahutust. Teie sõiduki internetiühenduse kaudu saate reaalajas liiklusteavet, meeldetuletusi järgmise teeninduse kohta, voogesituse ja veebiraadio või kiire abi rikke korral.

Palun arvestage, et üksikute funktsioonide saadavus ja eeldused olenevad valitud teenusest. 

--:--

We Connect ja We Connect Start

Mobiilsete sidusteenuste järgmine generatsioon. Kõik We Connecti 3 valmidusega sõidukid, nagu uus Golf, Passat, T-Roc Cabrio ja arvukad muud Volkswageni uued sõidukid alates mudeliaastast 2021 on soovi korral internetti ühendatud. We Connect Startiga4 olete ka teie oma ID. mudeliga korralikult võrku ühendatud. Tänu statsionaarsele eSIM-kaardile on teie Volkswagen algusest peale võrku ühendatav.

Car-Net

Car-Net

Soovite kasutada oma Volkswagenis praktilisi ühenduvuse võimalusi, kuid teie sõidukis ei ole saadaval We Connect ega Car-Net? Pole probleem. Koos meie DataPlugiga ühendab äpp We Connect Go teid ühe käeliigutusega teie uue sõiduki või mudeliga alates 2008. aastast5. See on Volkswageni Plug & Play ühenduvus.

--:--

App-Connect

Laiendage oma juhikohta – App-Connect toob teie nutitelefoni valitud äpid infotainment-süsteemi puuteekraanile: Apple CarPlay™, Google’i Android Auto™ ja MirrorLink® – kõik kolm uuenduslikku tehnoloogiat on teie jaoks saadaval ning pakuvad täiendavaid kasulikke ja meelelahutuslikke funktsioone.6

Millised teenused on teie käsutuses?