Volkswageni ühenduvusteenused
Volkswageni ühenduvusteenused
Volkswageni ühenduvusteenused

Tere tulemast Volkswageni ühenduvusteenustesse

 Mis on ühenduvus?

Volkswageni ühenduvuspakkumistega on teie Volkswagen digitaliseeritud, mis võimaldab teile rohkem mugavust, turvalisust ja meelelahutust. Teie sõiduki internetiühenduse kaudu saate reaalajas liiklusteavet, meeldetuletusi järgmise teeninduse kohta, voogesituse ja veebiraadio või kiire abi rikke korral.

Palun arvestage, et üksikute funktsioonide saadavus ja eeldused olenevad valitud teenusest. 

We Connect

Mobiilsete sidusteenuste järgmine generatsioon. Kõigis We Connecti toetavates sõidukites nagu uues Golfis, Passatis, T-Roc Cabrios või Arteonis olete soovi korral alati võrgus. Tänu statsionaarsele eSIM-kaardile on teie Volkswagen algusest peale internetivõimeline.

Car-Net

Soovite kasutada oma Volkswagenis praktilisi ühenduvuse võimalusi, kuid teie sõidukis ei ole saadaval We Connect ega Car-Net? Pole probleem. Koos meie DataPlugiga ühendab äpp We Connect Go teid ühe käeliigutusega teie uue sõiduki või mudeliga alates 2008. aastast. See on Volkswageni Plug & Play ühenduvus.

App-Connect

Laiendage oma juhikohta – App-Connect toob teie nutitelefoni valitud äpid infotainment-süsteemi puuteekraanile: Apple CarPlay™, Google’i Android Auto™ ja MirrorLink® – kõik kolm uuenduslikku tehnoloogiat on teie jaoks saadaval ning pakuvad täiendavaid kasulikke ja meelelahutuslikke funktsioone.

Millised teenused on teie käsutuses?

Kas teie Volkswagen on varustatud We Connecti või Car-Netiga? Või saab seda tagantjärele varustada We Connect Go-ga? Siit saate mittesiduva ülevaate sellest, millised mobiilsed sidusteenused teie valitud sõidukis saadaval on.  

Teid võib veel huvitada see

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there