• Erihind, mis sisaldab elektriautotoetust alates:56 060 € KM-ga
  • Kliendi saavutatav sõiduulatus:515 km
  • Kiirendus 0–100 km/h:5,4 sekundit
  • Laadimisaeg kodus:7 h 30 min (täislaadimisel)

Jätkusuutlik sõidunauding

0–100 km/h umbes 6,2 sekundiga, ilma kohaliku CO2-heiteta – uue ID.4 GTX-iga ei pea te säästlikult sõitmiseks enam kompromisse tegema. Kogege ID.4 nelikveolise venna sportlikku jõudlust, mis on täiselektrilise ajami ja suure sõiduulatusega. Uus ID.4 GTX: sportlik nagu GTI, mugav nagu maastur ja jätkusuutlik nagu ID.

Nelikvedu

Nelikvedu kõigile, kes naudivad sportlikku sõitu, olenemata ilmastikuoludest.

VW ID.4 GTX visible in red from the side. Standing on the side of the road in front of mountains, woman with snowboard walks towards it

Disain

Eksklusiivsed 20-tollised valuveljed põhivarustuses, kõrgläikega must õhu sisselaskeava võre ja iseloomulik signatuurvalgustus õhukardinates – elektromobiilsus pole kunagi varem nii sportlik välja näinud.

VW ID.4 GTX in red from the front. Drives on country road in front of snow-capped mountains

Jõudlus

ID.4 GTX-i kaks mootorit viivad teid 0–100 km/h umbes 6,2 sekundiga.

Elektrienergia kohtub eksklusiivse disainiga

--:--

Tehnoloogia

Maasturi sõidunauding

Liikvel igal maastikul: ID.4 GTX-i sportlik nelikvedu viib teid sinna, kuhu vaja. Mootori jõudu kantakse edasi kõigile neljale rattale vastavalt vajadusele. Eksklusiivse sõidurežiimiga „Traction“1 aktiveeritud seaded tagavad suurepärase haarduvuse ja täiustatud adaptiivse sõidurajal püsimise isegi lahtisel või libedal pinnal.

 

1 Sõidurežiimi seaded toetavad teid süsteemi võimaluste ulatuses.

Disain

Äärmiselt sportlik

Uus ID.4 GTX näitab, kui hingetuksvõttev saab elektromobiilsus olla: eksklusiivse GTX-disainiga futuristlikud 20-tollised valuveljed, ID.4-le iseloomulik must katus, katuseraam ja kõrgläikega must õhuvõtuava võre. Katuseraami liist ja C-piilari kaunistus on eksklusiivse antratsiittooni viimistlusega. Veel üks silmapaistev element on elegantne valgustusriba esilaternate ja Volkswageni logo vahel. Kiri „GTX“ esitiival ja pagasiluugil ning difuusorikinnitus metalliktoonis Galvano Grey annavad selle ID.4-le tõeliselt sportliku välimuse. Ja see kõik kuulub põhivarustusse.

Tahad saada ID.4 kätte ilma ooteajata?

Vali oma ID.4 välja laosolevate mudelite hulgast ning uus auto on sul käes varem, kui oskad aimata.

Laadimine ja sõiduulatus

Viib teid kaugemale

Hommikune mugav sõit kontorisse pärast jõusaalis käiku ning tööpäeva lõppedes otse varustuserikkale nädalalõpureisile asumine – ID.4 GTX-iga ei ole see probleem, kuna sõidukil on 77 kWh netomahtuvusega aku ning sõiduulatuseks saavutate 340–480 km1.

 

1 Kliendi saavutatav sõiduulatuse vahemik 77 kWh aku netomahtuvuse ja nelikveoga ID.4 GTX-i puhul. Tegelik sõiduulatus sõltub praktikas sõidustiilist, kiirusest, mugavusseadmete / teiste energiatarbijate kasutamisest, välistemperatuurist, sõitjate arvust / koormusest ja maastikust. Iga sõiduki puhul pakutakse orientiiriks nimetatud sõiduulatuse vahemikku, mida keskmiselt 80% meie klientidest eeldatavasti igal aastal saavutab. Vahemiku alumine piir hõlmab ka maanteel mõõduka kiirusega ning talvel madala temperatuuriga sõitmist.