100% uus. Ja endiselt 100% Caddy.

Uus enesekindlus: tegime uue Caddy täiesti ümber. Lisaks uuele põnevale välimusele on sellel teisigi muljetavaldavaid omadusi, nagu moodsad juhiabisüsteemid, esmaklassiline digitaalne kokpit, eesrindlik infotainment-süsteem (Innovision Cockpit) koos mobiilsete võrguteenustega. Ja loomulikult on uus Caddy sama töökindel, paindlik ja praktiline nagu alati, kuid nüüd on see erinevateks elusündmusteks veel paremini ette valmistatud.

Muutusest saab progress

Intuitiivne kasutamine

Caddy salongi on täielikult uuendatud ning suur osa sellest on muutunud digitaalseks. Esimest korda on universaalsõidukil lisavarustusse kuuluv diginäidikuplokk ehk digitaalne kokpit. Selle lisavarustuse korral moodustavad kokpit ja infotainment-süsteem ülimoodsa digitaalse maastiku (Innovision Cockpit). Paljud juhtelemendid on digitaliseeritud, sealhulgas tulede ja nähtavusfunktsioonide nupumoodul mitmeotstarbelise rooliratta vasakul osal ning infotainment-süsteemi all olev moodul, kus on otsenupud mitmete menüüfunktsioonide juurde. Caddy avaldab muljet ka aktiivse salongiõhutuse, uue kontseptsiooniga mugavate ergoComforti istmetega, kus kolmandas istmereas on kaks eraldi istet, ja palju muuga.

--:--
Polo Roof Pack

Caddy tarvikud

Spetsiifilistest tarvikutest kuni üldiste lahenduste ja atraktiivsete elustiilitoodeteni. Nendega märgatakse teid kindlasti!

Järgmised sammud

Olge kindel, et olete teinud õige valiku

Uus! 5-aastane garantii

Me soovime, et teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua.

Seetõttu antakse teie autole1 laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.2

2 Volkswagen tarbeautod: Caddy (kõik versioonid), Transporter (kõik versioonid), Crafter (kõik versioonid), Amarok (kõik versioonid), ID.Buzz (kõik versioonid)
2 Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Aitame teil oma sõitu jätkata.​ Autoabi

Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele.

Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata.

Euroopa uute autode hindamisprogramm Euro NCAP on andnud sellele mudelile maksimaalse, viietärnise turvalisushinde. Ja seda õigustatult.

Teie turvalisus teel on meie jaoks kõige tähtsam. Volkswageni autodel on palju uuenduslikke ohutustehnoloogiaid, mis hoolitsevad nii teie, teie reisijate kui ka teiste teekasutajate turvalisuse eest.