The ID. Buzz Cargo.
Uus ID. Buzz Cargo

Tehnilised andmed

Suur veoseruum, digitaalsed funktsioonid ja täiselektriline ajam: uus ID. Buzz Cargo pakub tulevikku suunatud tarbetransporti peaaegu kõigile tööstusharudele. Tänu oma muljetavaldavatele omadustele suudab see toime tulla peaaegu iga ülesandega tööpäevas. Alates sõidukikerest kuni veoseruumi ja täiustatud elektriajamini – kõik uue ID. Buzz Cargo olulised arvud, mõõtmed ja jõudlusandmed leiate siit.

Mõõtmed, mass, laadimine ja palju muud – uue ID. Buzz Cargo tehnilised andmed

Eine ID. Buzz Cargo Technische Daten Skizze.

Sõiduki pikkus (mm)

4,712

Sõiduki pikkus haakekuuliga (mm)

4,837

Sõiduki laius ilma küljepeegliteta (mm)

1,985

Sõiduki kõrgus (mm) (H3)

1,932 – 1,953

Standardne teljevahe (mm)

2,989

Max veoseruumi maht (m3)

3,9 (1. istmerida vaheseinaga)

Veoseruumi põranda pikkus (mm) (L1)

2208 (tagaluugiga)

2232 (hingedega ustega)

Max koorma laius (mm) (B1, B2)

1732 (max koorma laius rattakoobaste vahel: 1230)

Max koorma kõrgus (mm) (H4)

1,257

Laadimisläve kõrgus (mm) (H2)

623

Max kandevõime (kg)

647 – 516

Max haagise mass (kg)

1000 (piduritega, 12% kallakul)

750 (piduriteta)

Min pöörderaadius (m) (W3)

11.09

Tühimass (kg)

2353 koos juhiga

4,712

Elektriajam: kõrgtehnoloogiline sõiduk tulevikuks

Igapäevakasutuseks sobilik, dünaamiline ja süsinikuneutraalselt tarnitud: ID. Buzz Cargo modernne elektriajam kehtestab Volkswageni tarbesõidukitele uued standardid. Eriti tõhusa ruumisäästumeetmena sõiduki tagaossa paigaldatud elektrimootori maksimaalne võimsus on 150 kW. 77 kWh energia netomahtuvusega aku tagab, et saate laadimata sõita kuni 425 kilomeetrit. Tänu oma muljetavaldavatele omadustele seljatab ID. Buzz Cargo uuenduslik kõrgtehnoloogiline ajam peaaegu kõik äritegevuses ettetulevad väljakutsed.

  • The ID. Buzz Cargo at a charging point.

    Aku

    Kiire laadimine, pikk sõiduulatus ja nutikad laadimislahendused tagavad ärikasutuseks tohutu igapäevapraktilisuse: uue ID. Buzz Cargo põrandas asuva liitiumioon-kõrgepingeaku energia netomahtuvus on 77 kWh (bruto: 82 kWh). See tähendab, et ilma laadimisjaama külastamata saate sõita kuni 425 kilomeetrit. Tavapärase (vahelduvvooluga) laadimise puhul, näiteks laadimisjaamaga nagu ID. Charger, on maksimaalne laadimisvõimsus 11 kW. Alalisvooluga laadimise puhul on maksimaalne laadimisvõimsus 170 kW. Laadimisprotsessi muudab veelgi lihtsamaks see, et tänu Plug & Charge’i tehnoloogiale peate edaspidi ühendama ainult laadimiskaabli ning laadimine algabki. Selle tehnoloogiaga tuleb teie laadimisandmed vaid ühe korra sõidukisse salvestada. Edaspidi tuvastab laadimisjaam automaatselt teie isiku, muutes protsessi palju mugavamaks. See tehnoloogia võetakse kasutusele järk-järgult ISO-sertifitseeritud standardi alusel, mis tähendab, et üha rohkem Plug & Charge’i tehnoloogiaga jaamu muutub peagi kättesaadavaks.

  • The ID. Buzz Cargo parked in a garage.

    Elektrimootor

    Dünaamiline kogu tööpäeva jooksul: uue ID. Buzz Cargo uuenduslik elektrimootor avaldab muljet 150 kW maksimumvõimsusega. Palju ruumi on säästetud mootori vedavale tagasillale paigaldamisega. Maksimumkiirusega 145 km/h on ID. Buzz Cargo valmis täitma peaaegu kõiki modernse tarbetranspordi ülesandeid. Tänu kaubiku võimsale elektriajamile saab lisavarustusse kuuluva haakeseadme abil vedada muretult kuni 1000 kg massiga haagist. Kohene 310 Nm pöördemoment teeb ID. Buzz Cargost ka äärmiselt dünaamilise sõiduki. See ühendab endas nobeduse ja manööverdusvõime: tänu väikesele, vaid 11,09-meetrisele pöörderaadiusele on uue ID. Buzz Cargoga lihtne sõita ka suurlinna kitsastel tänavatel.

Kas olete valmis elektrilise mobiilsuse jaoks?

ID rakenduse ekraan

Meie uue rakendusega Volkswagen EV Check saate analüüsida oma sõidukäitumist ning saada teada, kas olete valmis elektrilise mobiilsuse jaoks ja milline Volkswageni elektrisõiduk teile kõige paremini sobib.
Teie isiklik profiil näitab teile, kuidas oleks nt sõita uue ID.3-ga, kui kaugele sellega jõuate, palju see maksab, kus asub lähim laadimisjaam ja kui kaua kestab laadimine.

ID. 3 saate rakenduse abil avastada ka liitreaalsusega. Kõlab kui ulme. On aga juba täna reaalsus. Lihtsalt proovige seda.

App Store’i avamineAva väline link

Play Store’i avamine Ava väline link

 

 

Järgmised sammud

Olge kindel, et olete teinud õige valiku

Uus! 5-aastane garantii

Me soovime, et teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua.

Seetõttu antakse teie autole1 laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.2

2 Volkswagen tarbeautod: Caddy (kõik versioonid), Transporter (kõik versioonid), Crafter (kõik versioonid), Amarok (kõik versioonid), ID.Buzz (kõik versioonid)
2 Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Aitame teil oma sõitu jätkata.​ Autoabi

Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele.

Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata.

Euroopa uute autode hindamisprogramm Euro NCAP on andnud sellele mudelile maksimaalse, viietärnise turvalisushinde. Ja seda õigustatult.

Teie turvalisus teel on meie jaoks kõige tähtsam. Volkswageni autodel on palju uuenduslikke ohutustehnoloogiaid, mis hoolitsevad nii teie, teie reisijate kui ka teiste teekasutajate turvalisuse eest.