Unloading an ID.Buzz Cargo parked in a back yard.
Uus ID. Buzz Cargo

Varustus ja paketid

Uus ID. Buzz Cargo kajastab kõige olulisemaid suundumusi jätkusuutlikus tarbekasutuses: elektromobiilsus, pikamaasõidu suutlikkus ja suur kandevõime. Samuti on mudeli juhiabi- ja infosüsteemid intelligentselt võrguühenduses, pakkudes muuhulgas juhtmevabasid tarkvaravärskendusi1. See teeb ID. Buzz Cargost äärmiselt mitmekülgse ja paindliku kaubiku. Veelgi parema funktsionaalsuse ja mugavuse tagamiseks saate valida paljude lisade ning isegi varustuse täispakettide seast. Kõigi võimaluste kohta saate lugeda siit.

1. Juhtmevabade värskenduste kasutamiseks peab sõiduk olema võrgus ja internetiga ühendatud. Vajalik on ka kehtiv We Connecti leping.

Põnev disain modernseks tarbetranspordiks

Lühikesed ülendid, küllaldane teljevahe ja lisavarustusse kuuluv kahetooniline värviviimistlus: ainulaadsete joontega uus ID. Buzz Cargo sai inspiratsiooni algse VW Transporteri välimusest. Seetõttu ei ole uus kaubik mitte ainult praktiline, vaid on ka tähelepanuväärselt uuenduslik, väljendusrikka disaini ja silmapaistva funktsionaalsusega. Kuigi tegu on praktilise tarbesõidukiga, on ID. Buzz Cargo ka emotsionaalselt ahvatlev – seda näiteks oma iseloomuliku naeratuse ja inimliku puudutusega esituledega. Sõiduki kere on maksimaalse ruumikasutuse juures muljetavaldavalt kompaktne ning selle mugav pöörderaadius on vaid 11,09 meetrit. Loomulikult saate ID. Buzz Cargo välimust kohandada oma eelistuste järgi. Lisavarustuse võimaluste hulka kuuluvad värvivalik, uue disainiga veljed ja uuenduslik valgustustehnoloogia.

Värvide mäng

Valige oma lemmikvärv. Ilma lisatasuta on uus ID. Buzz Cargo saadaval ühevärvilisena toonis Candy White ning lisavarustuses on saadaval seitse muud värvivarianti: viis metalliktooni – Lime Yellow, Energetic Orange, Bay Leaf Green, Mono Silver ja Starlight Blue, pärlmutri efektiga toon Deep Black ning kahetooniline värviviimistlus. Viimase puhul on ülapiirkond, sealhulgas katus ja V-kujuline kapott, värvitoonis Candy White – ning ümber kogu sõidukikere ulatuvast iseloomujoonest allapoole jäävad alad on värvitoonis Starlight Blue.

Modernne salong: funktsionaalsus kohtub jätkusuutlikkusega

Ennekõike on sõiduki sisemus see, mis teeb uuest ID. Buzz Cargost ühe meie enim tulevikku vaatava mudeli – ja ka tõelise „tööhobuse“. Seda seetõttu, et mudel kehtestab oma uuendusliku veoseruumikontseptsiooniga lausa uusi standardeid ning on varustatud tipptasemel tehnoloogiaga. Tulemuseks on mahuka veoseruumiga digitaalne, jõuline ja funktsionaalne elektrikaubik. Nutikad detailid, nagu praktiline panipaikade kontseptsioon juhikohal ja lisavarustusse kuuluv kaasaskantav hoiulaegas ID. Buzz Cargo Box tagavad ühtlasi, et sõiduki pakutu vastab teie vajadustele. Lisaks ei kasutata sõiduki salongis loomset nahka, seega ühendab ID. Buzz Cargo endas jätkusuutlikkuse ja kasutajamugavuse.

Hästi läbi mõeldud: kompaktne, ent ruumikas

Kui soovite olla produktiivne, peab olema teil võimalus paljusid esemeid transportida. Tänu oma modernsele MEB-platvormile pakub uus ID. Buzz Cargo väikese jalajälje juures maksimaalset kaubaruumi. Näiteks mahuvad vastupidavale libisemiskindlale veoseruumi põrandale ristipidi euroalused. Kombinatsioon muljetavaldavast kuni 3,9 kuupmeetri1 suurusest koorma ruumalast, suurest 650 kg kandevõimest ja 2,2-meetrisest koorma maksimaalsest pikkusest tähendab, et ID. Buzz Cargo tuleb raske ja mahuka koormaga kenasti toime. Lisavarustusse kuuluvad veoseruumi kinnitussiinid tagavad vedamise ajal stabiilse toe näiteks koos pingutiga koormarihmadega kasutades. Praktilise võimalusena saab paigaldada juhikabiini ja veoseruumi vahelisse fikseeritud seina ka akna ja laadimisluugi. See suurendab maksimaalset veose pikkust veel 45 cm võrra.

1. Mõõdetud SAE V6 alusel.