VW service employee in front of a red Volkswagen with diesel engine and with open bonnet in a workshop

Kontrollige, kas see puudutab teie sõidukit

Kontrollige, kas see puudutab teie sõidukit

Teave EA189 diiselmootorite kohta

Palun sisestage oma sõiduki identifitseerimisnumber (VIN)

Palun pange tähele: kontroll teeb kindlaks vaid selle, kas tehniline NOx-meede puudutab teie Volkswageni või Volkswageni tarbesõidukite tootemargi alla kuuluvat sõidukit. Päring ei sisalda USAs ja Kanadas müüdud sõidukeid.

Lisateabe saamiseks võtke palub ühendust meie klienditeenindusega.

Mis on VIN?

VIN on kindel sõiduki identifitseerimisnumber. Selle 17-kohalise numbri leiate oma registreerimistunnistuse esimesest jaotisest ehk sõiduki registreerimisdokumendist, ning esiklaasi allosast.

Visualization of the place on the windscreen where the VIN is located on a VW car
Visualization of the Volkswagen VIN number in part I of the registration certificate

Iga klient on meile oluline

Diiselautode tagasikutsumine puudutab palju enamat kui ainult mootoreid. See puudutab iga klienti. Just seetõttu oleme praeguseks edukalt vastavusse viinud juba sadu tuhandeid Volkswageneid. Ent sellega meie tegevus ei piirdu: oleme toimekalt ka arendanud, katsetanud ja kontrollinud. Pärast rangete katsete seeriat on kõik meie välja töötatud tehnilised lahendused saanud Saksamaa Föderaalse Mootorsõidukite Ameti (KBA) heakskiidu.

See tähendab, et saame nüüd vastavusse viia iga viimast kui üht mõjutatud diiselmootorit. Kõik Volkswageni kliendid, kelle sõidukeid ei ole veel vastavusse viidud, saavad selle teabe peagi posti teel. Hindame tõepoolest teie kannatlikkust ning lojaalsust meie tootemargile. Töötame edaspidi ööpäev läbi, et taastada teie usku Volkswageni tootemarki. Ning oleme 100% rahul alles siis, kui kõik meie kliendid on Volkswageniga taas 100% rahul.

Sest iga klient on meile oluline.

Ajakohane klienditeave

See lehekülg sisaldab uusimat teavet, pressiteateid ja avaldusi diiselautode juhtumit puudutavate sündmuste kohta Volkswagenis.

Küsimused ja vastused

See lehekülg sisaldab küsimusi ja vastuseid Volkswageni praeguste sündmuste kohta. Seda teavet värskendatakse regulaarselt. Teave puudutab ainult käimasolevale konkreetsete sõidukimudelite ebaõigete CO2-väärtuste uurimist ja tehnilist NOx-meedet.

Lämmastikoksiidide KKK

CO2 KKK

Faktid diiselmootorite heite kohta

Lühivideotest saate teada kõik olulised faktid: alates lülitusloogika funktsionaalsusest ja plaanitud parandusmeetmetest kuni Volkswageni partneriga aja kokku leppimiseni.

--:--
Diiselmootorite heite järeltöötlus

Siin näitame teile, kuidas diiselmootori toodetud heitgaasidest eemaldatakse sammhaaval kahjulikud ained, et tagada rahvusvaheliste turgude sätestatud reeglite järgimine.
--:--
Mis on mootorijuhtimissüsteemi eesmärk?

Saage teada, miks aktiveerub sõidukis veerestendil olles spetsiaalne katsestendirežiim, mis käivitab väljalaskesüsteemi heitgaase katsetades eelmääratud profiili.
--:--
Diiselmootorite juhtumit puudutavad parandusmeetmed

Vaadake, milliseid meetmeid millistele mootoritele rakendatakse. Siit saate teada, kas piisab uue mootorijuhtimistarkvara paigaldamisest või on vajalik rakendada tehnilist meedet.
--:--
Kuidas aega kokku leppida?

Saage teada, kuidas leppida kokku teie sõiduki tasuta kohandamise aega ning kuidas aktsioon teie kui kliendi jaoks töötab.

Võtke meiega ühendust

Teil on küsimusi Volkswageni hetkeolukorra või oma sõiduki seisukorra kohta? Meie klienditeenindus aitab teid hea meelega.

Saatke meile julgesti e-kirju: 
http://recall.volkswagen.eeAva väline link

Leidke tee lähima Volkswageni partneri juurde.
Leidke oma Volkswageni partnerAva väline link

Leidke tee lähima Volkswageni tarbesõidukite partneri juurde.
Leidke oma Volkswageni tarbesõidukite partnerAva väline link