VW service employee checks a service checklist in front of a red VW with open bonnet

Volkswagen pakub teavet kiiresti ja lihtsalt: ajakohane klienditeave

Ajakohane klienditeave

Siit leiate uusima teabe diiselautode juhtumi kohta ning saate teada, kuidas uurida sõiduki identifitseerimisnumbri abil, kas juhtum puudutab teie mudelit. Samuti pakume teavet tagasikutsumiskampaaniate ning kõige muu teie ja teie Volkswageni jaoks olulise kohta.

VW service employee checks a checklist in front of a red Volkswagen with diesel engine with an open luggage compartment

Värskeimad uudised diiselautode juhtumi kohta    

Mis on lämmastikoksiidid? Kas peate muudatuste tegemiseks töökotta minema ning kas peate selle eest maksma? Teavitame teid, kui juhtum teie Volkswagenit puudutab. Lihtsalt sisestage oma sõiduki identifitseerimisnumber (VIN).

VW service employee checks a car with natural gas drive in a workshop

Teave praeguste maagaasiautode tagasikutsumiskampaaniate kohta

Siin leheküljel sisaldub kogu vajalik teave maagaasiautode tagasikutsumiskampaaniate kohta. Samuti saate teada, kuidas kontrollida sõiduki identifitseerimisnumbri (VIN) abil, kas need puudutavad teie sõidukit.

A stack of printed certificates of conformity and lists of ingredients

Vastavussertifikaadid ja koostisosade loetelud

Oma toodete puhul tagame alati, et need vastavad tervisekaitse- ja ohutusnõuetele ning järgivad kõiki asjakohaseid suuniseid. Siin saate vaadata meie hooldustoodete vastavussertifikaate ja koostisi.

Some scrapped VW cars at a scrap yard, ready to be recycled

Ringlussevõtt

Ka suurepärase sõiduki tööiga peab ühel päeval lõppema. Siit saate teada, kuidas kasutatakse seda toormaterjalide allikat ning mis juhtub peale sõiduki tagastamist. See teenus on teile tasuta tingimusel, et seaduslikud nõuded on täidetud.

erWin

Remondialane oskusteave teie töökojale

Meie elektrooniline remondi ning töökoja infosüsteem (erWin) pakub teile täpselt tööks vaja minevat teavet, alates remondijuhenditest kuni iseõppeprogrammideni. Ligipääs on saadaval üheks tunniks, üheks päevaks, või fikseeritud tasu alusel.

Rohkem infotAva väline link

Sõiduki kasutuselt kõrvaldamise teenus

Lihtne ja tasuta

Mida teha mu Volkswageniga, kui selle tööiga on lõpule jõudnud? Vastus on lihtne: lihtsalt tooge see ühte meie paljudest tagastuskeskustest. See antakse teie eest tasuta ringlusesse, täites asjakohaseid õiguslikke tingimusi.

Rohkem infotAva väline link