Grey ID.7 Tourer stands by the water near a mountain

Uus ID.7 Tourer

  • Erihind, mis sisaldab elektriautotoetust alates:59 150 € KM-ga

Suurema vabaduse nimel.

Uus ID.7 Tourer võlub oma disaini ja avarama pakiruumiga.
Tänu suure laadimisvõimsusele ja  lisavarustusena pakutavale funktsioonile Easy Open/Close kehtestab see täiselektriline ID.-mudeli uusi mugavuse ja funktsionaalsuse standardeid.

Tutvuge uue ID.7 Toureriga lähemalt siin leheküljel. Juba mõne päeva pärast leiate uue ID.7 Toureri ka konfiguraatorist, kus saate sõidukit konfigureerida ja eeltellida.

Ühenduvus: digitaalne ühendus teie ID.7-ga

Volkswageni ühenduvuse pakkumised võimaldavad teile rohkemat mugavust ja meelelahutust. ID.7 ühendamine interneti ja nutitelefoniga aitab teil sihtkohta lõõgastunumalt jõuda – teie ülesandeks jääb vaid juhtimine.

Laadimine kodus ja liikvel olles

Ein Mann öffnet die Tür des VW ID.3

Kas elektromobiilsus sobib teie igapäevaeluga?

Simuleerige oma individuaalseid tarbimiskulusid ja saage teada, missugust laadimisaega võite erinevates tingimustes oodata, missugune mõju on sõiduulatusele olulistel teguritel nagu kiirus ja välistemperatuur ning kuidas saate liita laadimispunktid oma marsruudiplaneerimisse.

Sõiduulatuse simulaatori juurde
Laadimisaja simulaatori juurde
Kulude simulaatori juurde

E-marsruudiplaneerija

ID.-perekonna täiustatud e-marsruudiplaneerija toetab teid igapäevasõitudel, planeerides eelistatud laadimispunktid navigatsioonimarsruudile ning optimeerides intelligentselt nii marsruuti kui ka vajalikke laadimisaegu. Nagu näete, teevad uuenduslikud tehnoloogiad paljusid asju lihtsamaks.

ID. Logo

Telli endale elektirautode uudiskiri!

Sinu postkasti saabuvad kuumad uudised elektrirautode ja meie uute mudelite kohta!