Uued ID. Buzz & ID. Buzz Cargo 

Volkswagen ID. Buzz ja ID. Buzz Cargo eelmüük algab juunis

Viie istmega ID. Buzzi hind algab 59 350 eurost ja ID. Buzz Cargo hind 55 780 eurost. Esimesed sõidukid jõuavad Balti riikidesse juba selle aasta sees.

Volkswagen ID. Buzz ja ID. Buzz Cargo eelmüük algab juunis

Viie istmega ID. Buzzi hind algab 59 350 eurost ja ID. Buzz Cargo hind 55 780 eurost. Esimesed sõidukid jõuavad Balti riikidesse juba selle aasta sees.

Tere tulemast, tulevik: ID. Buzz ja ID. Buzz Cargo 

Tutvu uue ID. Buzz mikrobussiga - siit leiad maailma esmaesitluse video:

Volkswageni tarbesõidukite uutmoodi mobiilsuse uus ajastu. Esimesed täiselektrilised sõidukid: ID.Buzz ja ID.Buzz Cargo. Pereautoks või ärisõitudeks: Avasta uus ja ikooniline disain, mis ühendab moodsa välimuse uuendusliku tehnoloogiaga. Täielik ühenduvus, digitaalsed funktsioonid, uus ruumitunnetus , keskkonnasõbralik mobiilsus – avasta kõike seda uute ID.Buzz ja ID.Buzz Cargo mudelitega.

Teel uue ajastu mobiilsuse suunas

Uued ID. Buzz ja ID. Buzz Cargo loovad uued standardid. Esmakordselt konstrueeriti Volkswagen arendas oma ajaloo esimese elektrilise tarbesõiduki - esimesest visandist kuni valmis tooteni. Olgu selleks ruumikasutus, võrguühendus või ajamisüsteem, ID. Buzz’i kontseptsioon muudab igapäevast liikuvust.

 •  CO2-neutraalne tarne klientidele
 • Uuenduslik ühenduvus We Connect3 ja Car2X vahel, mis saavad tarkvarauuendusi üle õhu. 
 • Uued ja targad abisüsteemid 
 • Kompaktne aga ruumikas

I.D.Buzz: Uus ruumikontseptsioon paindlikumaks ruumikasutusekss

Oled sa linnas või maal, reisid koos perega või teed nädalalõpureisi sõpradega: ID. Buzz‘iga on jätkusuutlik mobiilsus mugav ja osa sinu igapäevast. Lõime täiesti uue interjöörikontseptsiooni, mille märksõnadeks on digitaalne innovatsioon ja paindlikkus.

 •  ID. Light 
 •  Multifunktsionaalne 
 • ID. Buzz Box
 • Kuni 30 värviga sisevalgustus
 • Salongis pole kasutatud naturaalset nahka
 • Ümbertöödeldud materjalist istmekatted, põrandavaibad ja laepolster
 • Üleõhu uuendused We Connect kaudu

ID. Buzz Cargo: uus pagasiruumi kontseptsioon uue ajastu tarbesõitudeks

Mida oodata tuleviku tarbesõidukilt? Elektriajamit, piisava mahuga pagasiruumi, pikka sõiduulatust. ID. Buzz Cargo just seda pakubki ja seda kõike koos uusima võrguühenduse ja digitaalsete funktsioonidega.

 • Pagasiruum mahub kahe euroaluse ulatuses kaupa
 • Võimekus vedada kuni 1000 kg haagist
 • Kompaktsed mõõtmed, kuid piisavalt ruumikas
 • Üle õhu uuendused We Connect kaudu 
 • 360° elektromobiilsus

  Võtame vastutuse oma osa eest sõidukite väärtusahelas ja oleme pühendunud Pariisi kliimakokkuleppele, eesmärgiga saada 2050. aastaks süsinikneutraalseks ettevõtteks. ID. Buzz‘iga esitleme esimest Volkswageni täiselektrilist tarbesõidukit, mis on oluline osa meie 360° elektromobiilsuse ökosüsteemist. Oma eesmärkide saavutamiseks  tegutseme jätkusuutlikult igas etapis.

 • Integreeritud laadimislahendused

  Tarbesõiduki igapäevase kasutamise puhul on olulised heitmevabad sõidud ning pikk sõiduulatus. ID. Buzz väikebusside eesmärk on rahuldada nii era- kui ka äriklientide vajadusi. ID. Buzz‘i uuenduslik elektriajam muudab selle võimalikuks. Tänu ruumisäästlikult tagaossa paigutatud elektrimootorile on võimalik probleemideta vedada kuni 1000 kg raskust haagist. Sõiduku tippkiirus on 145 km/h. Säästlik, vastupidav ja sobilik igapäevasteks sõitudeks.  

   

Tehnoloogia ja ühenduvus: tere tulemast ID. perekonda

--:--

Uus ID. Buzz seab uued standardid. Rohkem kui 30 valikulist juhiabisüsteemi ja võimekus suhelda teiste sõidukitega.

Tänu võrgu- ja internetiühendusele, mobiilsetele võrguteenustele ja integreeritud hääljuhtimisele saad nautida ühenduvuse uut taset. ID. Buzz on tulevikuks valmis.

 • Üle õhu uuendused

  Uuendused suurendavad Sinu ID. Buzz‘i digitaalsete süsteemide toimimist. Tänu We Connect kaudu toimuvatele üle õhu uuendustele saab sõiduk oma tarkvara pärast kinnituse andmist näiteks öösel automaatselt uuendada. Nii on Sinu ID. Buzz‘il alati kõige värskem tarkvara.

 • Car2X

  Liikluses üksteisega suhtlevad sõidukid võivad muuta teed ohutumaks, vähendada ummikuid ja hoiatada võimalike ohtude eest. Car2Xtehnoloogia laiendab sõiduki sensorite raadiust mitmekordselt, kuna see hõlmab olukorra hindamisel ka teiste liiklejate ja muu taristu edastatavat teavet. Nutika tarkvara ja elektroonika abiga saab ohutu liiklemise viia uuele tasemele. Selle üheks näiteks on teenus „Local Warnings“. ID. mudelid suhtlevad omavahel 800 m raadiuses. Tänu oma arvukatele sensoritele tuvastavad elektriautod võimalikke ohte varakult ning hoiatavad WiFiraadiosignaali abil teisi lähedal asuvaid liiklejaid.  

 • ID. Light

  ID. Light suhtleb sõitjaga visuaalselt ning koos standardvarustuses oleva navigatsioonisüsteemiga aitab sujuvamalt liigelda. Hääljuhtimist kasutades saad oma häälele tagasisidet valgussignaaliga. Niipea, kui sõidukist väljud, jätab ID. Light Sinuga hüvasti valgussignaali abil.

 • Travel Assist arvukate asukohaandmetega.

  Travel Assist koos arvukate asukohaandmetega suudab sõidukit hoida sõidurajal, hoida vahet eesoleva sõidukiga ja juhi määratud maksimaalset kiirust.Travel Assist juhiabi kohandub juhi sõidustiili järgi ja võimaldab sõita ka sõiduraja vasak- või parempoolses servas. Lisaks võimaldab see ka sõidurea vahetamist. Kui asukohaandmed on kättesaadavad, sõltub. Travel Assist sõiduraja hoidmisel ainult tuvastatud sõiduraja piirist. Lisaks sellele on Travel Assist varustatud n-ö ennustava kiirushoidikuga, mis jälgib kiirusepiiranguid ning võtab enne kurvi ise kiiruse maha.

Kas olete valmis elektrilise mobiilsuse jaoks?

ID rakenduse ekraan

Meie uue rakendusega Volkswagen EV Check saate analüüsida oma sõidukäitumist ning saada teada, kas olete valmis elektrilise mobiilsuse jaoks ja milline Volkswageni elektrisõiduk teile kõige paremini sobib.
Teie isiklik profiil näitab teile, kuidas oleks nt sõita uue ID.3-ga, kui kaugele sellega jõuate, palju see maksab, kus asub lähim laadimisjaam ja kui kaua kestab laadimine.

ID. 3 saate rakenduse abil avastada ka liitreaalsusega. Kõlab kui ulme. On aga juba täna reaalsus. Lihtsalt proovige seda.

App Store’i avamineAva väline link

Play Store’i avamine Ava väline link

 

 

Järgmised sammud

Olge kindel, et olete teinud õige valiku

Uus! 5-aastane garantii

Me soovime, et teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua.

Seetõttu antakse teie autole1 laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.2

2 Volkswagen tarbeautod: Caddy (kõik versioonid), Transporter (kõik versioonid), Crafter (kõik versioonid), Amarok (kõik versioonid), ID.Buzz (kõik versioonid)
2 Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Aitame teil oma sõitu jätkata.​ Autoabi

Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele.

Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata.

Euroopa uute autode hindamisprogramm Euro NCAP on andnud sellele mudelile maksimaalse, viietärnise turvalisushinde. Ja seda õigustatult.

Teie turvalisus teel on meie jaoks kõige tähtsam. Volkswageni autodel on palju uuenduslikke ohutustehnoloogiaid, mis hoolitsevad nii teie, teie reisijate kui ka teiste teekasutajate turvalisuse eest.