A man with a smartphone leans against his white VW car with polished rims – Volkswagen wheels and tyres

Õiged veljed ja rehvid teie Volkswagenile tagavad mugava sõidu

Rehvid on sõiduki ainus kontakt teepinnaga. Siit leiate teabe, tooted ja teenused, mis puudutavad teie velgi ja rehve.

A woman on a skateboard drives past a red VW up!

Suveveljed ja suverehvid

Kohtlevad kuumust külmalt. Suverehvid on selgeks võitjaks kohe, kui temperatuur tõuseb üle 7 °C. Need suurendavad teie turvalisust ning näevad ühtlasi head välja.

A black VW Golf 5 2.0 TDI with all-season tyres drives on the road

Aastaringsed ja erirehvid

Olgu tegemist aastaringsete rehvide, võidusõiduraja silerehvide, jäiste teede naastrehvide või maastikusõidurehvidega seiklusteks linnast väljas – siit leiate rohkem teavet aastaringsete ja erirehvide kohta.

A man picks up a snowboard from the ski and snowboard holder of his silver VW car with winter tyres in a snowy landscape

Talveveljed ja talverehvid

Et külm hooaeg saaks õige alguse: talverehvid juhivad vett eemale, et takistada libisemist teel. Need pakuvad suurepärast haarduvust lumistes tingimustes ning püsivad elastsed isegi siis, kui tee on päevi külmunud olnud.

A man with a smartphone stands next to his yellow VW Golf with summer wheels

Rehvide tundmine

Kas teate, kuidas mõõta rehvirõhku ja turvisemustri sügavust õigesti, kuidas lugeda ELi rehvimärgistust, või millal on aeg vanad rehvid välja vahetada? Siit leiate rohkem teavet rehvide kohta.

A man walks to his black VW car with Volkswagen Genuine Rims with orange colour accents

Velgede tundmine

Veljed annavad teie sõidukile just sellise visuaalse võimenduse, nagu soovite. Ükskõik, kas veljed on paigaldatud tehases või hiljem, velgede ja rehvide kombinatsioonide teema tekitab alati palju küsimusi. Siit leiate küsimustele vastused ning ka palju lisateavet teras- ja alumiiniumvelgede kohta.