A VW service employee measures the tread depth of a VW car

Turvaliselt teel: ülevaatus, hooldus ja teenused teie autole.

Turvaliselt teel: ülevaatus, hooldus ja teenused teie autole.

Teie Volkswagen teeb teie nimel kõike. Andke meile paar minutit, et saaksime sõiduki kriitilise pilguga üle vaadata. Siit leheküljelt leiate rohkem teavet hoolduse, hooldusvälpade ning tehtavate tööde kohta.

Hoolduste vahemikud ja ulatus

Hoolduse aeg on käes?    

Sõltuvalt teie sõiduki varustusest ja kasutustingimustest võib teie sõiduki hooldus toimuda muutliku või fikseeritud ajakava järgi. Olgu teie sõidukiks up!, Polo, Golf, Passat, Tiguan või mõni muu Volkswagen – kõiki teie sõiduki ohutusele olulisi aspekte kontrollivad ja parandavad töökoja professionaalid. Sõiduki diagnostika tuvastab kõik vead sõiduki elektroonikas. Internetist saate uurida oma sõiduki hoolduste vahemike ja nende ulatuse kohta.

A woman and a VW service employee talking about the inspection of her car

Millal on aeg järgmiseks hoolduseks?

Ülevaatushooldus hõlmab endas kõiki hooldustöid, mis on vajalikud teie sõiduki turvalisuse säilitamiseks, seda nii kasutamis- kui ka liiklusohutuse mõttes. Siit saate täpselt teada, mida ülevaatuse ajal kontrollitakse, alates elektroonikast, mootorist ja hammasratastest kuni veermiku ja sõiduki kereni. 

Meie hooldustel eristatakse õlivahetusega (nt intervallhooldus) ja ilma õlivahetuseta hooldusi (nt ülevaatushooldus).

Järgnevad mõned näited.

Need vahemikud on kehtestatud, et hoida teie Volkswageni kasutamisohutust ja väärtust. Lisaks saate tuge ka LongLife’i mobiilsusgarantiilt: meie rikke- ja autoabiteenus on tasuta, kui järgite soovitatud hooldusvahemikke. 

Teenused teie Volkswagenile

Meie originaalsed hooldused on loodud just teile ja teie Volkswagenile. Meie kogemustega tehnikute ja uusimate tehnoloogiate abil saavutate parima tulemuse. Veenduge selles ise!