Man doing a handstand in his dance performance in front of a VW

Volkswageni originaalvaruosadega teete alati õige valiku

Volkswageni originaalvaruosadega teete alati õige valiku

Auto aku on peamine rikete allikas – meie uute akude abil saate kohe sõitma hakata

Volkswageni originaalaku

Mida on vaja, et teie Volkswagen oleks minekuvalmis? Just nii – energiat käivitusakust. Meie toodetega lõikate kasu nii kvaliteedist kui ka funktsionaalsusest.

Volkswagen Genuine Lead-calcium Starter Battery

Teie eelised

 • Täiuslik sobivus:
  pakub täpselt õiget kogust energiat, mida teie Volkswagen vajab.
 • Rohkem jõudu:
 • seda tänu keskmisest kõrgemale pliisisaldusele ning kvaliteetsetele materjalidele.
 • Tagatud energia:
  loomulikult seadusjärgse kaheaastase garantiiga ning lisagarantiiga kolmandaks aastaks.

Volkswageni AGM-käivitusakud: tootekontroll

Start-stopp-süsteemiga ei tule mootorit käivitada üksnes sõitma asudes – seda tuleb teha ka iga kord, kui sõiduk mõneks ajaks peatub, näiteks punase tule taga või pööramisrajal. Siiski peab aku samal ajal varustama ka kõiki auto elektriseadmeid.

Tavaline märgelementaku ei peaks sellisele koormusele pikalt vastu. Just seetõttu paigaldame Volkswageni originaal-start-stopp-akusid. Need võidavad teid enda poolele erakordsete külmkäivitusomaduste, pika tööea ja äärmiselt madala isetühjenemisega.

Objektiivne hindaja: Katse korraldas sõltumatu akude uurimise asutus akkuteam Energietechnik GmbH, mis on spetsialiseerunud akudele ja alternatiivsete energiaallikate tehnoloogiale. Fraunhoferi instituut pakkus katse ajal teaduslikku tuge.

Katseosalised

 • Volkswagen AG originaal-AGM-käivitusaku (tootekood 000 915 105 CC)
 • Exide EK 700
 • Banner Running Bull
 • Moll Start Stop Plus
 • Fiamm VR760
 • Intact AGM 760
 • Tudor TK700

Kas meie originaalaku on tõepoolest parem või on vaba autoosade turu akud sama head? Katse tarvis osteti anonüümselt Volkswagen AG ning erinevate teiste tootemarkide AGM-akud, mille nimimahtuvus jäi 68–70 Ah vahele. Tooteetikettide järgi olid vaba autoosade turu akud sobilikud kasutamiseks start-stopp-süsteemiga sõidukites.

Igalt tootjalt osteti kolm akut tagamaks, et erinevad katsed korraldatakse samade lähtetingimustega.

Tulemus

Katsevõitja! Volkswagen AG 12 V 68 Ah originaal-AGM-käivitusaku on ainus aku, mis läbis edukalt kõik kontrolletapid. Kõigis kolmes külmkäivituskatses ning start-stopp-katsele järgnenud mahtuvuse katses saavutas see selgelt parimad tulemused.

Märkused katse kohta

Juhime tähelepanu, et siin esitatud tulemusi ei saa võtta üldistena. Need viitavad ainult nimetatud toodetele ning mitte ühelegi teisele turul saada olevale tootele. Akkuteam Energietechnik GmbH loodud katseprotokollid on arhiveeritud Volkswagen AG-s ning nendega saab tutvuda seal.

Kontaktandmed:

Volkswagen AG
Konzern After Sales
Brieffach 4954
34219 Baunatal

Volkswageni aku: KKK

Kas ma tohin oma auto akut ise vahetada? Miks on mul uut akut vaja? Siit leiate kõik akude kohta käivad korduma kippuvad küsimused ning loomulikult ka nende vastused.