Uus Multivan

Tere tulemast uude maailma

Tere tulemast uude maailma

Autost saab kohtumispaik

Uus Multivan on multifunktsionaalne sõiduk, mis suudab kohanduda lugematute mobiilsuskontseptsioonidega. Välimus ja sisemus on seetõttu läbinisti uuendatud, sealjuures muidugi rikkumata Multivani DNA-d. Lõppude lõpuks on Multivani puhul alati fookus multifunktsionaalsusel, igapäevasel praktilisusel ja mitmeotstarbelisusel – ja seda koos uuenduslike funktsioonidega. Üle 20 juhiabisüsteemi muudavad Multivani nüüd veel turvalisemaks. Sellele lisanduvad lugematud tähelepanuväärsed omadused: alates uuest panoraamkatuseluugist1 ja esimesest pistikuhübriidajamist kuni uuendatud interjöörikontseptsioonini, mis viib Multivani multifunktsionaalsuse uuele tasemele.

Karismaatiline disain: läbi ja lõhki esteetiline avaldus

Pilkupüüdev välimus

Uue Multivani selge, ajatu disain käib ka visuaalselt eelkäijate jalajälgedes – kuid samas annab traditsioonilisele disainile oma näo. Klassikalist kahetoonilist viimistlust1 rõhutab uue Multivani puhul kroomriba1, mis kulgeb esituledest tagaosani.  IQ.Light maatriks-LED-esitulede8 rafineeritud kujundust täiendavad väljas ka standardvarustusse kuuluvad LED-tagatuled ja tervituseks maha kuvatav Multivani siluett. Uut välisdisaini täiendab ka lai värvide ja velgede valik, kust leiab ka uued 19-tollised veljed1 – nii saad oma uue Multivani täpselt oma maitse järgi kujundada.

Jõuallikas muutub alternatiivseks

Uue Multivani ajamitevalik on enneolematult lai. Lisaks tavalisele elektrooniliselt juhitava käiguvahetusega automaatkäigukastile on meie multitalent nüüd saadaval ka pistikuhübriidina, millega saad nautida täiesti uut Multivani sõidukogemust. Multivan eHybridiga saad sõita läbi linna täiselektrilises režiimis, lokaalse CO2-saasteta ja peaaegu hääletult. Samal ajal on tänu 13 kWh mahutavusega (bruto) liitium-ioonakule sõiduulatus selline, et saad oma tavalised igapäevased sõidud vaid elektri jõul teha. Uue Multivan eHybridi elektriajami ja turboga bensiinimootori (TSI) kombineeritud võimsus on 160 kW/218 hj. Naudi uut sõidukogemust – uue Multivani sõidumugavuse ja preemiumautole omase juhitavuse kombinatsiooni. Maksimaalse optimaalsuse jaoks saad oma Multivani oma kodus laadida.

Tõeline Multivan – äärmine multifunktsionaalsus ja igapäevane praktilisus

Liikumisest saab dünaamilisus

Uus Multivan pakub parandatud juhitavust ja preemiumautole omast sõidumugavust. Valida saab baassuuruses (4,98 m) ja pikendatud mudeli (5,18 m) vahel, mõlemad on senisest madalamad – umbes 1,90 m, kuid sisemine kõrgus on samaks jäänud. See on tänu kallutatavale panoraamkatuseluugile1, mis ei loo ainult ruumikuse tunnet, vaid annab ka tõepoolest ruumi juurde. Pagasiruumi maksimaalne maht on nihutatava panoraamkatuseluugi ja pika versiooni puhul (katuseni ja kuni esimese istmereani) 4 053 liitrit, ja kolmanda istmerea taha mahub 763 liitrit (baasmudeli puhul 469 liitrit). Kuigi välismõõtmete poolest on uus Multivan kitsam, on sisemusse laiust hoopis juurde tulnud. See tähendab, et uus Multivan paneb oma tugevad küljed linnas maksma ja sellega on eriti koos arvukate juhiabisüsteemidega lihtne tihedas linnaliikluses manööverdada.

Mugavus muutub esmaklassiliseks

Katusest saab taevas