Täiselektriline ID.4

Hind alates
47 242€ KM-ga
Kliendi saavutatav sõiduulatus
Pro Performance: 360–520km
Sõiduulatus vahelaadimisel (30 min kiirlaadimine)
Pro Performance: 320km
Laadimisaeg kodus (täislaadimisel)
Pro Performance: ligikaudu 7 h 30min
Kiirendus 0–100 km/h
Pro Performance: 8,5s

Liituge kohe ja olge teistest ees

Saage regulaarseid uuendusi ID.4

Loodud suurteks asjadeks

Revolutsiooniline uus ruumikontseptsioon pakub teile vabadust. Elektriline jõudlus annab inspiratsiooni. Ning käepärane kasutamine teeb kõik niivõrd lihtsaks. Uus ID.4: jõuline nagu maastur, säästlik nagu ID.

Toetab, loob ühendusi ja pakub uusi võimalusi

Elekter hoiab teid esirinnas

Mugav hommikune sõit kontorisse, kiire laste kooliviimine enne seda, ning õhtul taas koju sõitmine – ühe akutäiega see probleeme ei valmista1. Teil on võimalik valida 52 kWh netomahtuvusega aku varustusevariandis Pure2 ning 77 kWh netomahtuvusega aku varustusevariandis Pro, mille väljundvõimused on kuni 125 kW (Pure2) ja kuni 150 kW (Pro).

1 ID.4 Pro Performance’i kliendi saavutatav sõiduulatus: 360–520 km. Tegelikes tingimustes saavutatav reaalne sõiduulatus varieerub sõltuvalt sõidustiilist, kiirusest, mugavusfunktsioonide või abiseadmete kasutamisest, ümbritseva õhu temperatuurist, reisijate arvust / koormusest ja maastikust. Sõiduulatuse vahemik toimib konkreetse sõiduki puhul orientiirina ning väljendab, mida 80% klientidest aasta keskmisena saavutavad. Vahemiku alumine piir hõlmab ka kiirteel mõõduka kiirusega ning talvel madala temperatuuriga sõitmist.
2 Lisandub hiljem.

Varustatud teie varustuse tarvis

Kas teie hobi vajab suurt hulka varustust? Peate tööl paljusid esemeid transportima? ID.4 puhul see probleeme ei valmista: lisavarustuses haakekonks on loodud kuni 750 kg (piduriteta) või 1000 kg (piduritega)1 haagisele. Kui te haakekonksu hetkel ei vaja, saate selle vaid mõne lihtsa sammuga põrkeraua alla peitu liigutada.

1 12% kallakul.

Taevalikud vaated

Terve katuse laiuse suure klaaspaneeliga on lisavarustusse kuuluv kallutatav ja liuglev panoraamkatus juba ise pilgupüüdja. Veelgi meeldivam on aga takistusteta vaade taevalaotusele. Toonitud klaas tagab ka meeldiva temperatuuri sõiduki sisemuses. Päikesesirm kaitseb teid tugeva päikesepaiste eest. Päikesesirmi on võimalik ka äärmiselt mugavate häälkäskluste abil juhtida. Öelge “Hello, ID., show me the stars” ja päikesesirm avaneb.

Olge mudelite ID.4 1ST ja ID.4 1ST Max esimeste omanike seas

Ahvatlev algus: ID.4 1ST

Tähtsamad omadused

 • Haakekonks
 • Raadio Ready 2 Discover
 • Navigatsioonisüsteem Discover Pro
 • 20-tollised valuveljed Drammen
 • Tagurduskaamera Rear View
 • LED-esituled ja LED-tagatuled
 • Rajahoidmisabiline Lane Assist

Eksklusiivne algus: ID.4 1ST Max

ID.4 1ST Maxi täiendavad olulised omadused

 • Raadio Ready 2 Discover Max
 • 21-tollised valuveljed Narvik
 • Lähiümbruse jälgimissüsteem Area View koos tagurduskaameraga Rear View
 • LED-maatriksesituled ja 3D-LED-tagatuled
 • Juhiabisüsteem Travel Assist
 • Liitreaalsusega esiklaasinäidik Head-up Display
 • Panoraamkatus

e-tehnoloogia

Laadimisjaam teie koju: ID. Charger

Meie ID. Chargeriga1 on teil laadimisjaam oma kodus. Nüüd saate hommikul oma ID.4 peale istuda ja päeva energiat täis laetuna alustada. Võib lausa öelda, et auto laeb teie magamise ajal. ID. Charger on saadaval kolmes versioonis, iga järgmine aina suurema ühenduvuse ja nutikusega. Vajaduse korral on see saadaval ka Wi-Fi, 4G ja sisseehitatud elektriarvestiga. ID. Chargeri nutikaid funktsioone saab juhtida We Connect ID. rakenduse teenuse We Charge kaudu.

Meie paigaldusteenus teeb teie jaoks ka paigaldamise võimalikult mugavaks1 – alates tasuta veebipõhisest eelkontrollist kuni paigalduse eneseni. Teisisõnu – kui kõik on ühe katuse all, siis probleeme ei teki. Loomulikult võite lasta ID. Chargeri paigaldada ka usaldusväärsel elektrikul. Soovitud ID. Chargeri versiooni ja selle paigaldusteenuse saate tellida veebist või otse oma Volkswageni esindusest.

1 ID. Chargerit saab tellida Volkswagen ID. mudelite lisavarustuse osana ning see ei kuulu põhivarustusse.