Tehnoloogia ja arendus

Üks moodul. Palju mudeleid.

Ükskõik kas linnaauto, linnamaastur või ruumikas seitsmekohaline universaal – modulaarne elektriajami platvorm, lühidalt MEB, võimaldab teile kõike, mida oskate tuleviku elektriliselt mobiilsuselt oodata, kuna see uus arendatud sõidukiplatvorm on mõeldud just elektriautodele. Seejuures on suurimaks eeliseks see, et MEB abil saate kasutada optimaalselt selle tehnoloogia võimalusi. Te võite tunda rõõmu, kuna teie jaoks tähendab see rohkem ruumi, varieeruvust, sõiduulatust, mugavust ja dünaamikat. Või lihtsalt uut laadi mobiilsust.

Tekitage rohkem ruumi.

Volkswagen on elektrilise mobiilsuse täiesti algusest uuesti läbi mõelnud. Enam ei ole teil vaja sisepõlemismootorit ega ajamit koos kardaanitunneli või tankimis- ja heitgaasiseadmega. Milline õnn, nii teile kui ka meie inseneridele ja disaineritele. Tulemus: teljevahe muutub laiemaks, ülendid lühemaks ja väiksed elektrimootorid paiknevad otse telgedel. See ei näe välja mitte lihsalt dünaamiline, vaid on ka ideaalne põhi kõikidele sõidukitele alates kompaktautost kuni kaubikuni. Nii kogete täiesti uudset ruumikust ja avarust saate juurde teie, teie kaasreisijad ning pagas.

Süsteemiga energia.

ID. perekonna keskmes on selle kiirelt laetav akusüsteem, mis on integreeritud ruumisäästlikult ja kaitstult sõiduki põrandasse. See langetab raskuskeset ja tagab parema massijaotuse, et saaksite nautida iseäranis tasakaalustatud ja dünaamilisi sõiduomadusi.

Lisaks on aku isikupärastatav.

Kui te ei pööra näiteks tähelepanu suurele läbisõidule, kuna sõidate palju linnas, piisab teile väiksest akust. See muudab sõiduki ka soodsamaks. Kui aga vajate just palju energiat pikkadeks teekondadeks, tuleb teil võtta lihtsalt suurema akuga sõiduk.