We Connecti teenused: navigeerimine – sõitke veel ettevaatavamalt
1

Navigeerimine.
Sõitke veel ettevaatavamalt.

Navigeerimine.
Sõitke veel ettevaatavamalt.

Olete teel ja ajaga on kitsas? Ärge liikluse pärast muretsege. Sest teie Volkswagen hoiatab teid peaaegu reaalajas ummikute, õnnetuste ja tee-ehituste eest. Ning sobitab teie marsruudi juba ette.

Reaalajas info

Reaalajas info* abil muutub navigeerimine veel nutikamaks: praktiline info, nagu sidus-liiklusteave,marsruudi arvutamine ja kaardi värskendamine aitavad teil alati uusima infoga kursis olla. Pidevalt värskendatavad andmed annavad teile kasulikke nõuandeid ja tagavad parima võimaliku marsruudi sihtkohta.

* Saadaval mobiilsideoperaatori levi korral.

We Connect – teel olles reaalajas infoga alati kursis
We Connect – vaba parkimiskoha leidmine

Parkimiskohad

Otsige mugavalt ja stressivabalt läheduses olevaid avalikke parklaid ja parkimismaju. Teie Volkswageni infotainment-süsteem teavitab teid hindadest, mahutavusest ja lahtiolekuaegadest ning juhib teid kiiresti ja efektiivselt soovitud sihtkohta.

Tanklad ja laadimisjaamad

Vaadake kiirelt tanklate ja laadimisjaamade ülevaadet teekonnal – koos ajakohase infoga hindade, lahtiolekuaegade ja hõivatuse kohta.

We Connect – leidke teekonnalt soodsaid parklaid ja vabu laadimisjaamu
2,3
2.
Kütusekulu, l/100 km: kombineeritult 1,3-1,2; voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 15,8-14,9; CO₂ emissioon, g/km: kombineeritult 30-26. Sõiduki jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO2-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.

Teid võib veel huvitada see

Sellega muudate oma Volkswageni We Connecti abil ühendatud autoks.

Tehke asi endale mugavaks. We Connecti sidusteenustega. 

Kas teil on küsimusi? Siit leiate kiired vastused või isikliku nõustamise seoses meie digitaalsete teenustega.