Värskendusi saab valida ja installida teie värskendusvõimelise VW ekraanil In-Cari poe kaudu.
1

Upgrades.
Teie tulevikuks eelprogrammeeritud.

Kõik hea teie tulevikuks! Hiljem.

VW Connect ja We Connect2 on teie juurdepääs mobiilsete sidusteenuste ja teenuste uusimale põlvkonnale paljudes Volkswageni mudelites. Olles soovi korral algusest peale internetiga ühendatav, pakub VW Connect või We Connect arvukalt teenuseid. Pärast ühekordset aktiveerimist ja sisselogimist oma Volkswagen ID-ga muudate VW Connecti või We Connectiga oma argipäeva mitte ainult meeldivamaks, vaid ka mugavamaks. Uus on teie jaoks võimalus, et saate oma Volkswagenis aktiveerida valitud uued funktsioonid ka pärast sõiduki ostu. Just teie vajaduste järgi hiljem individualiseeritav. Väga lihtsalt teie Infotainment-süsteemi In-Cari poes või Volkswagen Connecti poesAva väline link. Siin saate VW Connecti või We Connecti peakasutajana oma sõidukis kasutatavaid uuendusi1 vaadata ja osta mugavalt otse veebi kaudu. Teine võimalus on minna nõustamisele Volkswageni partneri juurde kohapeale, kust saate osta ka vautšeri, mida saab kasutada ka uuenduste ostmiseks meie veebipoodidest.

--:--

Teie Volkswagen õpib kogu aeg: Uuendused VW Connecti või We Connecti valmidusega sõidukitele

Olgu T-Roc, Tiguan või Polo, kui teie VW sõidukis puudub navigeerimine, saab funktsiooni lihtsalt hiljem osta.

Navigeerimine: Teadmine, kuidas minna

Kas soovite paremat orienteerumist? Siis aktiveerige infotainment-süsteemi „Ready 2 Discover“ navigeerimisfunktsioonid hiljem ja täiustage oma sõidukit intuitiivse navigeerimisega. Aktiveerimisega saate integreeritud, intuitiivse navigeerimissüsteemi, millel on Euroopa kaardivaade ja juurdepääs huvipunktidele (POI). Need funktsioonid on teile pärast aktiveerimist püsivalt kättesaadavad ja ei sõltu internetiühendusest ega VW Connecti või We Connecti lepingust. Lisaks neile praktilistele offline-funktsioonidele saate koos VW Connect Plusi või We Connect Plusi litsentsiga ligi pääseda täiendavatele kasulikele sidusteenustele. Tänu sidus-liiklusteabele teavitatakse teid peakasutajana muudatustest ja ohtudest teie teekonnal peaaegu reaalajas ning marsruudi sidusarvutamine tagab optimeeritud ja ettenägeliku sihtkohta juhatamise. Teie kaardimaterjali värskendatakse tänu kaardi sidusvärskendusele seadistuse „Jaga asukohta“ valimise korral Infotainment-süsteemis automaatselt ja regulaarselt kohe, kui sõiduk on internetti ühendatud.

Hääljuhtimise saab hiljem aktiveerida, siis võite VW sõidukit  oma loomuliku häälega juhtida.

Hääljuhtimine3: „Hallo Volkswagen

Teie Volkswagen mõistab teid. Pöördumisega „Hallo Volkswagen" alustate tavapärast dialoogi – nii saate juhtida kindlalt ja mugavalt telefoni, meediumeid ja navigatsiooni. Aktiveerige selleks hääljuhtimine oma infotainment-süsteemile „Ready 2 Discover" 4 või „Discover Media“ ja juhtige arvukaid sõidukifunktsioone oma häälega. Sest olenevalt sõidukimudelist ja varustusest saab häälega juhtida paljusid valitud sõidukifunktsioone. Nii saate täielikult ja jäägitult teele keskenduda ja oma sõite edaspidi veelgi rohkem nautida.

Laadige App-Connect ja kasutage nutitelefoni ühendusi Apple CarPlay ja Android Auto wireless.

App Connect5: tooge oma äpid sõidukisse.

App-Connectiga saate valitud äpid ja sisud otse oma Volkswageni Infotainment-süsteemi ekraanile üle kanda ning saate neid mugavalt ja ülevaatlikult oma vaateväljas käsitseda. Nii on väga lihtne näiteks muusikale, uudistele, kaartidele või audioraamatutele ligi pääseda. Volkswagen pakub kahte liidest nutitelefonide ühendamiseks paljude võimalustega: Apple CarPlay ja  Google´i Android Auto. Apple CarPlay-d ja Google'i Android Auto-t on lisaks võimalik uuendusena kasutada ka juhtmevabalt navigatsioonisüsteemide „Discover Media“ ja „Ready 2 Discover" jaoks. Selleks et tähelepanu liikluselt kõrvale ei kalduks, saab sõidu ajal käivitada ainult sertifitseeritud äppe.

Täiendavad värskendused teie Golfile

ACC on VW Golfi järelpaigaldatav süsteem, mis tuvastab teie ees olevaid autosid ja hoiab automaatselt määratud pikivahet.

Pikivaheregulaatoriga kiirushoidik ACC6: Hoiab pikivahet. Ja kiiruspiiranguid.

Pikivaheregulaatoriga kiirushoidik ACC hoiab teie poolt seadistatud kiirust kuni 210 km/h konstantsena. Kui teie Golf läheneb eessõitvale sõidukile, kohandab ACC kiirust süsteemi piires automaatselt ja suudab säilitada niimoodi teie poolt seadistatud pikivahe.

Upgrade'i kaudu saab Golf 8 jaoks järelpaigaldada isegi abisüsteemi Light Assist.

Light Assist: pimestusvastane. Pea kõigis olukordades.

Kaugtulede regulaator Light Assist võimaldab Golfiga öösel sõita täiesti uues valguses. Esiklaasi taha paigaldatud kaamera abil tuvastab Light Assist vastutulevaid ja eesliikuvaid mootorsõidukeid süsteemi piires ning lülitab automaatselt lähi- ja kaugtulesid. Kas need pole teile head väljavaated?

Golf 8 puhul saab liiklusmärgituvastuse installida hiljem ka tasu eest.

Liiklusmärgituvastus: kuvam olulist teavet.

Liiklusmärgituvastus tunneb süsteemi piirides kaamera abil ära kiiruspiirangud ja möödasõidukeelud ning ohumärgid ja annab neist märku mitmeotstarbelisel ekraanil. Nii saate liiklusest parema ülevaate.

Upgrade'i abil on võimalik täiendada VW Golf 8 taustavalgustuse värvivalikut.

Taustavalgustus (mitmevärviline): sisemiseks rahuks.

Andke oma Golfile rohkem isikupära. Baas-taustavalgustuse täiendusega saab salongi tänu individuaalsele värvivalikule olenevalt meeleolust valgustada. Upgrade'i taustavalgustuse (mitmevärviline) funktsiooniga saate valgustusnüansside kujundamiseks kasutada laiendatud värvipaketti ja seega suuremat värvivalikut. Olgu jahedam või soojem värvikliima, valgustatud linnas või öösel pimedal maanteel – igal sõidul saate luua endale ja oma kaassõitjatele erineva, sobiva atmosfääri.

VW Taigo salong öösel. Hästi äratuntav: Upgrade'i abil hiljem ostetud taustavalgustus (efekt)

Taustavalgustus (efekt): valgustavalt inforikas.

Taustavalgustusega (efekt) saate täiendada oma baas-taustavalgustust erinevate funktsioonide intuitiivselt tuvastatava visualiseerimisega. Nende hulka kuuluvad olenevalt varustusest hoiatavad ja teavitavad sisud, näiteks kiirenduse või uksehoiatuse näit.

Uurige, mis teie Volkswagenis veel peitub

Teil on juba Golf ja kehtiv VW Connecti või We Connecti leping? Siis tutvuge VW Connecti või We Connecti peakasutajana nüüd valitud funktsioonidega proovikuu jooksul tasuta.

Ülevaade Upgrades'i funktsioonidest teie Volkswagenis

Siin saate esimese mittesiduva ülevaate sellest, milliseid valitud Upgrade'i funktsioone saate sõidukis vastavalt oma soovile hiljem aktiveerida. Üldiselt on vajalik, et sõidukil oleks vastava Upgrade'i jaoks nõutavad tehnilised funktsioonid ja riistvaraseadmed. Selleks et välja selgitada, millised neist teie Volkswagenis kasutatavad on, külastage infotainment-süsteemi In-Cari poodi või We Connecti veebipoodiAva väline link. Siin saate peakasutajana vaadata ja osta oma sõidukile saadaolevaid funktsioone.

Golf 8 ja mudelivariandid

Teised „VW Connecti / We Connecti” valmidusega sõidukid*

Navigeerimine

Hääljuhtimine

App-Connect

Kaugtulede regulaator Light Assist

-

Taustavalgustus (mitmevärviline)

-

Taustavalgustus (efekt)

-

Pikivaheregulaatoriga kiirushoidik ACC

-

Liiklusmärgituvastus

-

Golf 8 ja mudelivariandid

Teised „VW Connecti / We Connecti” valmidusega sõidukid*

* Passat Variant, Arteon, Arteon Shooting Brake, Tiguan, Tiguan Allspace, Touran, T-Roc, T-Roc Cabriolet, T-Cross, Taigo, Polo

Teid võib veel huvitada see

Sidusteenused. Nii muudate Volkswageni võrgustatud autoks.

Volkswagen Connecti pood. Volkswageni digitaalsete toodete juurde.

Kas teil on küsimusi? Siit leiate kiired vastused või isikliku nõustamise seoses meie digitaalsete teenustega.

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

1.
Uuenduste ostmiseks vajate Volkswagen ID kasutajakontot, kehtivat VW Connecti / We Connecti lepingut ja peakasutajana verifitseerimist, see tähendab teie kasutajakonto sidumist konkreetse sõidukiga. Lisaks on vajalik, et sõidukil oleks vastava uuendamise jaoks nõutav tehniline funktsioon, riistvara ja tarkvara. Uuenduste saadavus võib sõltuda ka mudeliaastast ja tootmiskuupäevast. Vastavale sõidukile pakutavate uuendustega saab peakasutaja tutvuda Infotainment-süsteemi In-Cari poes või Volkswagen Connecti poes veebiaadressil connect-shop.volkswagen.com. Tasulisi artikleid saab osta In-Cari poest ja / või Volkswagen Connecti poest hetkel seal nähtavate ja saadavalolevate maksevahenditega. Uuendusfunktsioonide kättesaadavus võib veebipoes ja In-Cari poes erineda. Teie Volkswageni partner annab teile samuti meelsasti nõu uuendusfunktsioonide ja nende saadavuse osas. Ostetud ja aktiveeritud uuendused jäävad kogu aktiveerimisperioodiks ühte sõidukisse, on kõigi juhtide poolt kasutatavad ja neid ei saa teistesse sõidukitesse üle kanda.
2.

Uue sõiduki ostmisel on teil võimalik tasuta pakutava esialgse lepingu kestuse jooksul kasutada VW Connecti või VW Connect Plusi või We Connecti või We Connect Plusi digitaalseid teenuseid. VW Connecti või VW Connect Plusi või We Connecti või We Connect Plusi teenuste kasutamiseks vajate Volkswagen ID kasutajakontot ja peate end kasutajanime ja parooliga sisse logima. Pärast Volkswagen ID kasutajakonto edukat loomist ja oma sõidukiga sidumist saate esialgse lepingu kestuse jooksul tasuta kasutada sõidukist, riigist, tarkvarast ja varustusest sõltuvaid digitaalseid teenuseid. Selleks tuleb ettevõttega Volkswagen AG sõlmida eraldi VW Connecti või We Connect Plusi või We Connecti või We Connect Plusi leping sidusrežiimis aadressilt www.myvolkswagen.net või äpi Volkswagen“ kaudu (saadaval App Store’is ja Google Play Store’is). Tasuta lepingu kestuse tegelik pikkus sõltub sellest, millal te digitaalsed teenused aktiveerite. Hiljemalt alates üheksakümnendast päevast pärast esialgset tarnimist hakkab tasuta pakutav esialgne lepingu kestus automaatselt vähenema. Oma vastava sõiduki täpset lepingu kestust saate näha myVolkswagenis www.myvolkswagen.net.

VW Connecti ja VW Connect Plusiga klientidele: Mobiilsete sidusteenuste kasutamist võimaldatakse integreeritud internetiühenduse kaudu. Veebiraadio, WLAN-i kuumkoha ja Alexa kasutamiseks, kui need on olemas, saab tellida tasulisi andmepakette välise mobiilside partneri „Cubic Telecom“ käest ja kasutada neid arvukate Euroopa riikide võrgulevi piirkonnas. Nende pakettide andmemahtu saavad kasutada kõik kasutajad ja sõidukis viibijad. Teavet tingimuste, hindade ja toetatavate riikide kohta leiate aadressilt vw.cubictelecom.com. Alternatiivina on veebiraadio, WLAN-i kuumkoha ja Alexa kasutamine, kui need on olemas, võimalik mobiilse lõppseadme (nt nutitelefoni) kaudu, millel on olemas võimekus toimida mobiilse WLAN-i kuumkohana. Taolisel juhul on vastavate teenuste funktsioon saadaval ainult olemasoleva või eraldi sõlmida tuleva mobiilside lepinguga teie ja teie mobiilside teenusepakkuja vahel ning ainult vastava mobiilsidevõrgu levialas. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).

Klientide jaoks, kellel on teenus We Connect ja We Connect Plus: Mobiilsete sidusteenuste kasutamist võimaldatakse integreeritud internetiühenduse kaudu. Voogesitusteenuste, üksikute In-Cari äppide ning WLAN-i kuumkoha kasutamiseks saab tellida tasulisi andmepakette välise mobiilside partneri „Cubic Telecom“ käest ja kasutada neid arvukate Euroopa riikide võrgulevi piirkonnas. Nende pakettide andmemahtu saavad kasutada kõik kasutajad ja sõidukis viibijad. Teavet tingimuste, hindade ja toetatavate riikide kohta leiate aadressilt vw.cubictelecom.com. Alternatiivina on nende teenuste kasutamine võimalik mobiilse lõppseadme (nt nutitelefoni) kaudu, millel on olemas võimekus toimida mobiilse WLAN-i kuumkohana. Taolisel juhul on vastavad teenused saadaval ainult olemasoleva või eraldi sõlmida tuleva mobiilside lepinguga teie ja teie mobiilside teenusepakkuja vahel ning ainult vastava mobiilsidevõrgu levialas. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).

Tasuta äpi Volkswagen“ kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping. Pakettide We Connect ja We Connect Plus või VW Connect ja VW Connect Plus teenusevalik võib riigiti erineda. Saadavalolek on sõltuv ka sõidukimudelist, varustusest ja installitud tarkvara versioonist. See kehtib ka kolmandate teenusepakkujate teenuste kohta. Teenuseid saab kasutada vastavalt lepingu kokkulepitud kestuse jooksul ning nendes võidakse lepingu kestuse ajal teha sisulisi muudatusi või need peatada. Lähemat infot saate te aadressilt connect.volkswagen.com ja oma Volkswageni partneri käest. Teavet mobiilside tariifitingimuste kohta saate oma mobiilsideteenuse pakkujalt. 

3.
Sidus-hääljuhtimine on hetkel saadaval järgmistele keeltele: saksa keel, inglise keel (GB ja US), prantsuse keel, hispaania keel, tšehhi keel ja itaalia keel. Keel, millega te hääljuhtimisega suhelda saate, sõltub teie infotainment-süsteemi valitud keelest.
4.
Paketis „Ready 2 Discover“ on navigeerimisfunktsioonide hääljuhtimine võimalik alles pärast värskenduse „Navigeerimine“ aktiveerimist.
5.

App-Connect võimaldab põhimõtteliselt Apple CarPlay ja Android Auto tehnoloogiate kasutamist. Mõlema tehnoloogia eest vastutavad Apple ja Google, mis tähendab, et Volkswagen AG ei saa mõjutada Apple CarPlay ja Android Auto riigispetsiifilist kättesaadavust ning seetõttu võib vastava tehnoloogia kättesaadavus riigiti erineda. Apple CarPlay kättesaadavus on leitav aadressilt https://www.apple.com/ios/carplay/ ja Android Auto kättesaadavus aadressilt https://www.android.com/intl/et_et/auto/. Funktsioonid võivad lepingu kestuse jooksul sisuliselt muutuda või need võidakse lõpetada. Selleks et tähelepanu liikluselt kõrvale ei kalduks, saab sõidu ajal käivitada ainult sertifitseeritud äppe. Palun arvestage seoses sellega ka, et mõned äpid ei ole kõigi kahe tehnoloogia jaoks saadaval.

Teavet nutitelefonide ühilduvuse kohta leiate Apple CarPlay puhul aadressilt https://www.apple.com/ios/carplay/, Android Auto puhul aadressilt https://www.android.com/intl/et_et/auto/. Apple CarPlay on Apple Inc. kaubamärk. Android Auto on Google LLC. kaubamärk.

6.
ACC reguleerib kiiruste vahemikus 30 km/h (20 mph) kuni 210 km/h (130 mph). Sõltuvalt turust võib see kiirusvahemik erineda. ACC reguleerimisse saab igal ajal sekkuda. Kui te pidurdate, siis reguleerimine katkestatakse. Kui te kiirendate, katkestatakse reguleerimine kiirendamise ajaks ja seejärel jätkatakse seda. Kui on ühendatud haagis, reguleerib ACC vähem dünaamiliselt. Kui ACC automaatne aeglustamine pole piisav, nõuab ACC teatega näidikuplokil täiendavat pidurdamist. Lisaks põleb punane hoiatuslamp ja kõlab hoiatusheli. ACC intelligentne tehnika ei saa ületada füüsikaseadustest tulenevaid piire ja töötab ainult süsteemi piirides. Suurem sõidumugavus ei tohi mitte kunagi meelitada turvariskile.