We Connecti
aktiveerimisjuhendid1

Nii toote mobiilsed sidusteenused oma Volkswagenisse.
Siin saate teada, millised sammud peate We Connecti kasutamiseks tegema.

We Connecti juhendid navigatsioonisüsteemi Discover Pro kasutajatele

Navigatsioonisüsteemi Discover Pro kasutajatele

Järgmised juhendid viivad teid samm-sammult läbi We Connecti aktiveerimisprotsessi. Valige üks kahest juhendist, kui soovite sõidukis või äpi ja oma sõiduki võtmetega registreeruda.

We Connecti juhendid navigatsioonisüsteemi Discover Media kasutajatele

Navigatsioonisüsteemi Discover Media ja infotainment-süsteemi Ready 2 Discover kasutajatele

Järgmised juhendid viivad teid samm-sammult läbi We Connecti aktiveerimisprotsessi. Valige üks kahest juhendist, kui soovite mobiilseid sidusteenuseid sõidukis või äpi ja oma sõiduki võtmetega aktiveerida.

We Connecti juhend raadio Composition kasutajatele

Raadio Composition kasutajatele

Järgmine juhend viib teid samm-sammult läbi We Connecti aktiveerimisprotsessi.

Volkswageni vastutust välistav klausel

1.
We Connecti teenuste kasutamiseks on vaja Volkswagen ID kasutajakontot ning tuleb logida We Connecti oma kasutajanime ja parooliga sisse. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida eraldi We Connecti või We Connect Plusi leping. We Connect Plusi puhul on pärast sõiduki üleandmist 90 päeva aega, et registreerida sõiduk veebisaidil www.portal.volkswagen-we.com ja kasutada teenuseid kogu kokkulepitud tasuta perioodi jooksul.We Connecti mobiilseid sidusteenuseid on võimalik kasutada tänu sisseehitatud internetiühendusele. Sellega seotud Euroopas kaasnevad andmesidekulud kannab võrgulevi raames Volkswagen AG, välja arvatud voogesituse ja interneti teenused, samuti üksikud In-Car äpid. Voogesituse ja interneti teenuste, üksikute In-Car äppide ning WLAN-i pääsupunkti kasutamiseks saab osta tasulisi andmepakette väliselt mobiilsideteenuse partnerilt Cubic Telecom ja kasutada neid paljude Euroopa riikide võrgulevi alas. Teavet hindade ja toetatavate riikide kohta leiate aadressilt https://vw.cubictelecom.com. Alternatiivselt on veebiraadio ja meediumi voogesituse kasutamine võimalik mobiilse lõppseadme (nt nutitelefoni) kaudu, millel on mobiilne WLAN-i pääsupunkti funktsioon. Sellisel juhul on vastavad teenused saadaval ainult olemasoleva või eraldi sõlmitava lepingu alusel teie ja teie mobiilsideteenuse pakkuja vahel ning üksnes vastava mobiilsidevõrgu levialal. Internetist andmepakettide laadimisega võivad eriti just välismaal tekkida lisakulud (nt rändlustasud), mis sõltuvad vastava andmeside maksumusest. We Connecti tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping.  Pakettides kirjeldatud We Connecti ja We Connect Plusi teenuste kättesaadavus võib olla sõltuvalt riigist, samuti sõidukist, aga ka varustusest erinev. Teenused on kasutatavad lepingus kokku lepitud aja jooksul ning neid võidakse lepingu kehtivuse ajal sisuliselt muuta või nende kättesaadavus lõpetada. Lisateavet saate aadressilt www.portal.volkswagen-we.com ja oma Volkswageni partnerilt. Teavet mobiilsidehindade kohta saate oma mobiilsideteenuse pakkujalt.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there