Volkswagen Exchange Parts for older cars

Säästke Volkswageni vahetusvaruosadega kuni 40%

Säästke Volkswageni vahetusvaruosadega kuni 40%

Vahetusvaruosadega pakume teile tehniliselt võrdväärset ja kulutõhusat alternatiivi originaalvaruosadele.

Ülevaade teie eelistest

Ei maksa tervet varandust ning kaitseb loodusvarasid

Asi käib lihtsalt: teie tagastate originaalosa ning meie Volkswageni partner kontrollib, mis ulatuses on võimalik seda töödelda. Tagastamisprotsess aitab meil üheskoos loodusvarasid kaitsta ning uute osade tootmist vähendada. Samuti analüüsime kahjustusi, et saaksime täiustada tulevate põlvkondade tooteid.

A reconditioned Volkswagen Exchange Part

Teie eelised

  • Sama hea kui uus:
    standardse seeriatootmise kvaliteedi ning tööstusliku töötlemise abil pakume teile toodet, mis vastab algupärasele kvaliteedile.
  • Taskukohane:
    meie säästlik lahendus pakub samasugust ostukindlust nagu Volkswagen Genuine Parts®-i originaalvaruosad, kuid keskmiselt 40% soodsama hinnaga.
  • Jätkusuutlik:
    võtame vastu suure hulga kasutatud osi, sest neis on endiselt küllaga potentsiaali.
Overview of available Exchange Parts for VW shown at a Golf

Üle 17 000 Volkswageni originaalvahetusvaruosa enam kui 60 tootegrupist

Head põhjused

Vahetusvaruosade programmi kasutades panustate aktiivselt loodusvarade kaitsesse. Ainuüksi mootorite töötlemisega oleme praeguseks säästnud nii suure hulga terast ja energiat, et sellega saaks ehitada ligi 50 uut Eiffeli torni.

Detailed view of a VW Exchange Part

Mootorite töötlemine

Me võtame vanad mootorid koost lahti, puhastame, töötleme ja kontrollime neid – nõnda sünnivad Volkswageni originaalvahetusvaruosad.

1
Paigaldamine või eemaldamine ja kogumine

Vahetusprotsess algab teie tellimusest, mille esitate oma Volkswageni partnerile. Saate töödeldud osa kohe vahetusvaruosa hinnaga ning teie teeninduspartner saadab meile tagasi eemaldatud vana osa. Osa viiakse seejärel ringlussevõtukohta või vastavasse töötlemistehasesse.

A person receives his ordered VW Exchange Parts at the service partner
2
Kontrollimine ja tööstuslik töötlemine

Tagastatud agregaadid võetakse täielikult lahti ja kõik osad puhastatakse ning kontrollitakse nende kasutatavust. Seejärel vanu osi töödeldakse ning pannakse siis taas kokku terviklikeks agregaatideks nagu mootorid ja käigukastid. Sama kehtib ka agregaatide osadele nagu plokikaas või sissepritsepump. Sellisel juhul kasutatakse nii töödeldud osi kui ka uusi osi, sealjuures asendatakse uute osadega kuluosad, mida ei saa töödelda.

A returned Exchange Part from an older VW is cleaned and ready to be checked  for usability
3
Tarnimine ja paigaldus

Pärast põhjalikku lõppkontrolli lõppeb vahetusprotsess samas kohas, kust see alguse sai: töökojas. Meie teeninduspartnerid üle kogu maailma tegelevad vahetusvaruosade uuesti paigaldamisega. Protsess saab taas algusest alata.

Preconditioned parts are sent back to the workshop in a VW Transporter