A man checks the oil level of his older red Golf GTI with Classic Parts

Volkswageni originaalsete Classic-seeria varuosadega jääb teie klassikaline sõiduk parimasse seisukorda

Volkswageni originaalsete Classic-seeria varuosadega jääb teie klassikaline sõiduk parimasse seisukorda

Volkswageni varuosad klassikalistele sõidukitele ja noorematele mudelitele: meie Classic-seeria varuosade valik koosneb ligikaudu 60 000 tootest ning nende hulka kuulub kõik alates 1950. aastate kruvidest kuni 2000. aastate poritiibadeni. Loomulikult on kõik algupärase kvaliteediga.

Teie Volkswagenit ei ole unustatud

Olgu tegemist Beetle’i, Busi või Golfiga: meie Classic-seeria varuosade abil jääb teie Volkswagen originaaliks, isegi kui see juba veidi vanemaks on saanud. Säilitame varuosi palju aastaid peale seda, kui mudeliseeria tootmine on lõpetatud. Sest kvaliteet jääb kestma.

Some Classic Parts and an „Original Classic Parts“-sign

Teie eelised

  • Kvaliteet:
    Volkswageni Classic-seeria varuosi toodetakse ja kontrollitakse meie rangete kvaliteedinõuete järgi, seega on meie sõidukite kvaliteet alati parim.
  • Traditsioon:
    perepuhkus Itaalias, teie esimene auto või sõit klubisse – oma Volkswageniga olete kogenud paljut. Ning tema teiega samamoodi. Meie Classic-seeria varuosad aitavad teil kõiki neid mälestusi elus hoida ning uusi luua.
  • Kirg:
    teie Volkswagen on palju enamat kui lihtsalt auto. See on partner kogu eluks. Just seetõttu on meie kirg oma toodete vastu sama oluline kui uuenduslikkus, visioon, tehnilised oskused ja tõhusus.