ID. Charger – Volkswageni laadimisjaam

Uus Volkswageni ID. Charger on modernne laadimislahendus teie kodus. Intelligentne, tõhus ja uuenduslik. Veenduge selles ise. 

Isik läheneb Volkswageni laadimisjaamale ja ID.3-le.

Laadimisjaam teie koju

See muudab elektromobiilsuse veelgi mugavamaks: lihtsalt tulge koju, ühendage oma elektrisõiduk ning lõõgastuge – nii saate järgmist päeva energiast pakatavana alustada. Toob tuleviku teieni juba täna. Individuaalne ja praktiline. Koos kõigi eeliste ja funktsioonidega pakuvad meie ID. Chargeri mudelid täpselt õiget laadimislahendust teie kodu ja vajaduste jaoks.

Lühike laadimisaeg. Pikk sõidunauding

ID. Charger laeb teie sõidukit kuni kaheksa korda kiiremini kui tavapärane seinakontakt. 7,2 kW laadimisvõimsusega laetakse teie ID.3 täielikult täis sisuliselt üleöö ning 11 kW võimsusega juba ainult veidi rohkem kui kuue tunniga.

Mees laeb oma ID.3, kasutades kodus ID. Chargerit.

Mugavus läbi ühilduvuse

ID. Chargerit kasutades saate laadida oma kõiki praeguseid ja tulevasi Volkswageni elektrisõidukeid ning ka teiste tootjate sõidukeid, mis kasutavad Type 2 pistikut. Laadimiskaabel on püsivalt laadimisjaama külge ühendatud, tehes lõpu selle otsimisele, lahti harutamisele ja kokku pakkimisele – veel üks täiendav lisamugavus.

Piiratud juurdepääs suurema turvalisuse nimel

Teie otsustate, kellel on lubatud teie ID. Charger Connecti või Prod kasutada. Te saate sõidukeid autoriseerida ning laadimisjaama lukustada ja lukust avada RFID või rakenduse abil.

Täiuslikult ühendatud

Kaks ID. Chargeri mudelit, „Connect“ ja „Pro“, ühenduvad internetiga WiFi, Etherneti või andmesidepaketiga LTE kaudu (standardvarustuses mudelil „Pro“, valikvarustuses mudelil „Connect“). Rakendusega We Connect on teil oma laadimisjaamale nutitelefoni abil alati juurdepääs, et saaksite seda hallata, laadimist juhtida ning palju muudki teha.

Lihtsad elektriarved

Oma mõõtevahendite direktiivi (MID) järgse heakskiiduga elektriarvestiga on ID. Charger Pro täiuslik kõigi jaoks, kes vajavad täpset ja individuaalselt elektri mõõtmist, näiteks ametiautoga sõitjad.

Ahvatlev hind ja jõudlus

Meie ID. Chargeri mudelid võimaldavad teil laadida oma elektriautot kiiremini ja mugavamalt, pakkudes teile samas ka ahvatlevaid hindu. 

Üks ID. Charger. Kolm varianti

Baasmudel

 • Kvaliteetne Volkswageni disain
 • Laadimisvõimsus kuni 11 kW AC (3-faasiline)
 • Fikseeritud kuni 4,5 m laadimiskaabel
 • Integreeritud rikkevoolukaitselüliti
 • Ühildub liigkoormuskaitseseadmetega

Täiuslik ühendus:
Internet ja ID. Charger 

Sõltuvalt mudelivariandist saab ID. Charger pakkuda teile reaalajas kasulikku teavet – rakenduse kaudu otse teie nutitelefonis.

WiFi/Ethernet

ID. Charger Connecti standardvarustusse kuulub veebifunktsionaalsus ning see saab ühenduda teie koduinternetiga WiFi või Etherneti (kohtvõrgu) kaudu.

LTE

Meie laadimisjaam toetab ka LTE-d. Tasuline lisafunktsioon tagab optimaalse ühenduse laadimisjaama ja rakenduse vahel – kaasa tuleb ka piiramatu andmemaht.

LTE koos MID-elektriarvestiga

ID. Charger püsib ühenduses LTE, uusima mobiilistandardi abil. Sisseehitatud MID-elektriarvesti tagab ka läbipaistvuse, näiteks ametiautodega sõitjate ja tööandjate vahel.

Lihtne ja mugav:
meie paigaldusteenus

Kas soovite laadimisjaama kodukasutuseks? Peate vaid otsustama meie paigaldusteenuse kasuks ning võite seejärel istuda ja lõõgastuda.

Igati murevaba pakett

Valikulise paigaldusteenusega – mida teostab ja millele annab garantii meie tütarettevõte Elli – võite kindel olla asjatundlikus ja professionaalses nõuandes ning oma ID. Chargeri samalaadses paigaldamises ja kasutuselevõtus. Paigalduspakett sisaldab järgnevaid teenuseid.

 • Isiklik kohapealne kontroll kodus
 • Registreerimine jaotusvõrguoperaatori juures
 • Paigaldamine ja kasutuselevõtt
 • Kaabeldus kuni 15 meetrit
 • Kuni kaks seinast läbiviiku
 • Rikkevoolu- ja liinikaitse

Järgnev ei sisaldu paketis.

 • Kaeve- ja pinnasetööd
 • Kaitsmekapi pikendamine

Kui soovite kasutada meie paigaldusteenust, soovitame teil kõigepealt teha meie tasuta veebipõhine eelkontroll. Vaid mõne klõpsuga saate teada, kas teie koju on üldjuhul võimalik laadimisjaama paigaldada. 

Volkswageni laadimisjaam on paigaldatud.

Paigaldus ilma probleemideta

Kõige olulisem asi Volkswageni paigaldusteenuse kohta: kui olete kord kokkuleppe teinud, ei ole enam millegi muu pärast muretseda vaja. Meie tagame kõik paigaldusteenuse jaoks vajaliku. Alates eksperditeadmistest kuni kaitselülitite ja kaabliteni. 

Esmalt teeme teie kodus isiklikult kontrolli. Kuna ohutus tähendab tõeliselt ohutut. Seejärel otsime koos lahendust, et leida sobiv asukoht teie ID. Chargerile, paigaldada see ning võtta seade kasutusse. Viimaks katsetame laadimisjaama teie elektrisõidukiga – või katseseadmega, kui teil elektrisõidukit veel pole. Meie töö ei lõppe enne, kuni elekter voolab ja teie autot laetakse korrektselt. 

Muide: meie ID. Chargerid on süsinikuneutraalse tasakaaluga tooted. Ning läbi oma tütarettevõtte Elli pakume teile ka koduelektritariifi, kasutades 100% taastuvenergiat. Et saaksite ka kodus rohelist mõtteviisi järgidagreen at home too.