Üleminek e-mobiilsusele

Jätkusuutlik laadimine kodus ja liikvel olles

Tuleviku e-mobiilsus sobib igapäevaseks kasutuseks, on mugav, ja mis kõige tähtsam - jätkusuutlik olenemata sellest, kas olete liikvel või puhkate kodus.

Stage Sustainibility

Elektriline:
meie Volkswageni laadimiskontseptsioon

Jätkusuutlikkus peab olema lihtne. Seetõttu pakume teile kõike ühest kohast - alates elektriautodest kuni rohelise energiani. Ja ka kõike sinna vahepeale jäävat.

  • ID. Charger (WallBox)
  • ID. Chargeri paigaldusteenus
  • We Charge
ID.3 and charging concept

ID. Charger¹ – Volkswageni Wallbox

Tooge meie ID. Chargeri¹ abil omale laadimisjaam koju. See tähendab, et auto on hommikuks laetud ja saate päeva täis akuga alustada. Laete oma auto akusid justkui une pealt. ID. Charger on saadaval kolmes variandis (andmeside- ja kaugligipääsufunktsiooniga ja ilma) ning erineva laadimisvõimsusega - kuni 11 kW olenevalt teie vooluvõrgust. See vastab umbes 300 km sõiduulatusele umbes viie laadimistunniga. Olenevalt variandist on ID. Charger Connectil ka ühenduvusfunktsioonid nagu rakendusega juhtimine või kaughaldus (LTE kaudu valikuline).

Lisaks saab ID. Chargerit varustada sisseehitatud mõõdikuga, nii et saate oma laadimistel alati silma peal hoida.  ID. Chargerit saab juba varsti tellida internetis või otse Volkswageni esindusest.

Illustration ID.3 charging at wallbox
Camouflaged Prototype
Illustration ID.3 and Installationsservice

ID. Chargeri paigaldusteenus

Peatselt pakume ka tasuta eelkontrolli veebis, et kindlustada, et teie kodu vastaks ideaalselt ID. Chargeri jaoks vajalikele tingimustele. Saate mõne hiireklõpsuga kontrollida, kas teie koju saab ID. Chargerit paigaldada. Tellige meie standardpaigalduspakett ja me kontrollime kodukontrolli raames kõik isiklikult veel korra üle - parem karta kui kahetseda. Siis saate ka oma ID.3 maksimaalse saadavaloleva laadimisvõimsuse teada. Vajadusel teeme teile laiendatud täiendava hinnapakkumise vastavalt teie konkreetsetele asjaoludele. Seejärel oleme valmis pakkuma paigaldusteenust. Lühidalt: kõik mugavalt ühest kohast.

Laadige liikvel olles

Et saavutada väljahõigatud eesmärki - süsinikuneutraalset ID.3, oleme teile loonud võimaluse laadida oma autot lihtsalt ja jätkusuutlikult ka liikvel olles. Lahendus: We Charge.

Illustration charging via Smartphone und We Charge

We Charge'iga laadimine

We Charge on teie digitaalne ühendus üle 150 000 laadimisjaamaga üle terve Euroopa, mis teeb teie ID.3 laadimise veel lihtsamaks. Saate ka minimaalse vaevaga planeerida oma marsruute vastavalt avalikele laadimisjaamadele ja navigeerida vabade laadimisjaamade juurde, näiteks IONITY omad, mille puhul on saadavad erinevad teenusetasemed sõltuvalt teie valitud lepingust. Need kiirlaadimisjaamad ei ole mitte ainult eriti võimsad, vaid ka juba kuni 100% rohelised - saadavus sõltub konkreetsest riigist.

We Charge'iga maksmine

We Charge'iga on ka maksmine teie valitud laadimislepingu kaudu lihtne ja läbipaistev. Volkswageni We Connect rakendusega² mugavalt nutitelefonis üle terve Euroopa. Laadimisjaamas autentimine nõuab kas We Charge kaarti (RFID-kaart), rakendust (QR-kood) või tulevikus Plug&Charge lahendust, mille puhul suudab laadimisjaam teid juba elektriauto põhjal tuvastada. Ja laadimise ajal saate rakendust kasutada laadimisstaatuse kontrollimiseks või seadistada seda endale märku andma, kui laadimine on lõpetatud. Kõik käib automaatselt. Me kõik laeme.

Illustration paying via Smartphone and We Charge

 

 

 

¹ ID. Chargerit saab tellida Volkswagen ID. lisavarustusena ning see ei tule seeriamudelitega kaasa.

² Tasuta We Connect rakenduse kasutamiseks vajate ühilduva iOS või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidevõimalusega SIM-kaarti. Vajate ka olemasolevat sobivat mobiilsidelepingut või tuleb see mobiilsideteenuse pakkujaga eraldi sõlmida.