Kas olete valmis elektromobiilsuseks?

Kasutades meie uut rakendust Volkswagen EV Check, saate analüüsida oma sõiduharjumusi ning saada teada, kas olete elektromobiilsuseks valmis ning milline Volkswageni elektriautodest teile kõige paremini sobib. Lihtsalt laadige rakendus alla ja alustage.

Play StoreAva väline link

App StoreAva väline link

Rakendus EV Check nutitelefonis

Märkige üles oma sõidud ja analüüsige mobiilsusprofiili

Enne esimest sõitu valige oma praeguse sõiduki mark ja mudel. Rakendus täheldab seejärel üles kõik sõidud, mida te oma sõidukiga teete, ning kasutab neid teie isikliku mobiilsusprofiili loomiseks. Siin on teil igal ajal juurdepääs järgnevale teabele: tehtud sõidud, aku ja energia kasutamine, CO2-heide ja kõik kulud kokku.

Rakendus EV Check näitamas mobiilsusprofiili
Võrrelge oma profiili rakendusega EV Check

Võrrelge profiili kõigi Volkswageni elektriautodega

Kõigi teie eelnevate sõitude andmeid saab võrrelda teie valitud Volkswageni elektriautoga. See võimaldab teil teada saada, kas kõiki sõite oleks olnud võimalik elektri jõul teha. Ning mis veelgi tähtsam: kui palju energiat, CO2 ja raha te oleksite saanud kokku hoida! Lisaks saate teada, milline elektrisõiduk sobiks teile kõige paremini.

Rakendus EV Check liitreaalsuse režiimis

Avastage meie täiesti uued elektriautod liitreaalsuse abil

Avastage meie elektriautod liitreaalsuse (AR) abil koos rakendusega Volkswagen EV Check. Minge näiteks interaktiivsele ekskursioonile ja saage infot uue ID.3 omaduste kohta. Lisaks saate rakenduse kaudu paigutada oma sõiduki liitreaalsuse abil mis tahes ruumi: oma töölauale või tänaval otse enda ette. Proovige järele! Teie hämmastus on garanteeritud.

Laadige alla: rakendus Volkswagen EV Check

Laadige rakendus Volkswagen EV Check nutitelefoni, võrrelge oma sõite elektriautode sõitudega ning avastage elektromobiilsuse eelised. Siin saate vaadata lühivideot, kus tutvustame rakendust täpsemalt. Nautige kõigi valikute katsetamist!

--:--