COVID-19

Hea klient
Jagame järgnevalt teiega infot seoses koroonaviirusega.

Koroonaviiruse põhjustatud pandeemiat maailmas ja Eestis silmas pidades on meie jaoks praeguses olukorras kõige olulisem tervisekaitse ja ohutuse tagamine. Meie igaühe kohustus on teha kõik endast olenev, et tõkestada viiruse levikut. 

Anname ka organisatsioonina endast parima ning oleme valmis osalema ühistes riiklikes jõupingutustes, mis on vajalikud keerulise olukorra lahendamiseks ning loodame seda ka oma klientidelt ning koostööpartneritelt. 

 

Volkswagen Grupp sulgeb ajutiselt oma tehased Euroopas, et tagada töötajate tervis ja ohutus. Praeguse plaani kohaselt peatatakse tootmine kaheks nädalaks ning tegevust jätkatakse kohe, kui see enneolematu olukord on möödas. Võtame ühendust kõigi oma klientidega, keda see viivitus puudutab, et igaühele sobiv lahendus leida. Seejuures saame praeguses olukorras meie esinduste kaudu plaanipäraselt tarnida neid autosid, mis on meie Baltikumi ladudes ning autosid, mis on tootmisest liikumas Baltikumi poole. Saabumas on piisavalt sõidukeid, mis võimaldab meil sõidukeid vastavalt nõudlusele müüa ja klientideni toimetada.

Kuna meie teeninduspunktid tegelevad muu hulgas ka oluliste transporditeenuste jaoks vajalike sõidukite hooldusega, on meie esindused avatud ning valmis neid teenindama. 

Kliendina võite olla täiesti kindel, et me oleme oma esindustes võtnud kasutusele meetmed, et vähendada nakatumisohtu ja vajadust olla füüsilises kontaktis. 

Me järgime soovitusi, mida jagab Terviseamet ja Vabariigi Valitsus koroonaviiruse leviku tõkestamiseks ning seoses hetkelise olukorraga on meie esindus kasutusele võtnud järgnevad meetmed:

  • Kõik meie kontorid ja esindused on varustatud desinfektsioonivahenditega, mis on saadaval nii meie klientidele kui ka töötajatele.
  • Viime oma ruumides koristustoiminguid läbi tavapärasest sagedamini ning samuti desinfitseerime olulisi kontaktpindu ja ruume nagu näiteks uste käepidemed ning tualettruumid. 
  • Nakkusohtlikel või nakkusele viitavate sümptomitega töötajatel ei ole lubatud tööle ilmuda. 
  • Palume kõikidel klientidel, kes ei ole oma tervislikus seisundis täielikult kindel või kui olete viimase 14 päeva jooksul viibinud Covid-19 viirusest mõjutatud piirkondades, võimalusel oma aeg meie juurde tühistada või edasi lükata. Oleme uue aja broneerimisel paindlikud ja vastutulelikud. 
  • Oleme kättesaadavad telefoni, tekstsõnumi ja e-posti teel, seega nende jaoks, kel pole võimalust meid külastada, ei muutu igapäevases suhtluses palju. 

Väldime oma ruumides kehakontakti, mistõttu ei suru me ka kätt. 

 

Proovisõidud ja teenindused töötavad tavapäraselt. Teie külastuse ohutuse tagamiseks oleme kasutusele võtnud järgmised meetmed:  

  • Puhastame oma autosid eriti põhjalikult ja kasutame kliendiautode käsitsemisel kindaid.
  • Desinfitseerime ja puhastame põhjalikult kõik autod pärast igat proovisõitu ja töökoja ülevaatust.
  • Meie müügiesindajad ja kliendihaldurid ei istu kliendiga autos, vaid hoiavad korralikku vahemaad.

 

Olete väga oodatud meile külla ning ühtlasi võite olla täiesti kindlad, et võtame vastutuse nakkusriski vähendamise eest meie ruumides. Seame prioriteediks kõigi meie tervise. Me jälgime olukorda väga tähelepanelikult ning oleme vajadusel valmis rakendama rangemaid meetmeid. 

Korduma kippuvad küsimused:

Teeme kõik endast oleneva, et tulla oma klientidele vastu ning oleme valmis vastama kõikidele täiendavatele küsimustele seoses meie tegevustega antud olukorras.