Hind alates
65 290€ KM-ga
Mootori võimsus
150 - 199hj
Kütusekulu
6,2 - 7,7l/100 km

Kultussõiduki uus väljalase

Kas see saab olla varasemast veel täiuslikum? Saab küll. Koos oma klientidega oleme Multivani oluliselt edasi arendanud. Multivan 6.1 kannab edasi eelkäijate tugevusi ja loob oma klassis uusi standardeid. Tänu uusimale tehnoloogiale ja endiselt kompromissitule mitmefunktsioonilisusele on Multivan 6.1 ideaalne sõiduk kõigi jaoks, kelle elu on alati liikumises.

Multivan 360

Multivan virtuaaltuur

Eriti muljetavaldav

Hinge poolest endiselt väikebuss Bulli

Kui Volkswageni esimene väikebuss, hüüdnimega Bulli, 1950. aastal tehasest välja sõitis, ei osanud keegi aimata, et see paneb kunagi terve maailma liikuma. Kõigepealt „aknabussina“, hiljem muu hulgas ka Samba-versioonina. Aja möödudes sai sellest Multivan, mida te tänapäeval tunnete ja mille kvaliteeti hindate. Üks on kõigi nende aastate jooksul samaks jäänud – väikebussi DNA. Nagu tollase Bulli puhul, on ka tänapäevase Multivan 6.1 märksõnadeks maksimaalne vabadus ja paindlikkus.

viimse üksikasjani läbi mõeldud

Kõik omadused
Polo Roof Pack

Multivan tarvikud

Lisage oma Multivanile veidi erilisust. Spetsiifilistest tarvikutest kuni üldiste lahenduste ja atraktiivsete elustiilitoodeteni. Nendega märgatakse teid kindlasti!