• Hind alates65 290 € KM-ga
  • Mootori võimsus150 - 199 hj
  • Kütusekulu6,2 - 7,7 l/100 km

  Kultussõiduki uus väljalase

  Kas see saab olla varasemast veel täiuslikum? Saab küll. Koos oma klientidega oleme Multivani oluliselt edasi arendanud. Multivan 6.1 kannab edasi eelkäijate tugevusi ja loob oma klassis uusi standardeid. Tänu uusimale tehnoloogiale ja endiselt kompromissitule mitmefunktsioonilisusele on Multivan 6.1 ideaalne sõiduk kõigi jaoks, kelle elu on alati liikumises.

  Multivan 360

  Multivan virtuaaltuur

  Eriti muljetavaldav

  Hinge poolest endiselt väikebuss Bulli

  Kui Volkswageni esimene väikebuss, hüüdnimega Bulli, 1950. aastal tehasest välja sõitis, ei osanud keegi aimata, et see paneb kunagi terve maailma liikuma. Kõigepealt „aknabussina“, hiljem muu hulgas ka Samba-versioonina. Aja möödudes sai sellest Multivan, mida te tänapäeval tunnete ja mille kvaliteeti hindate. Üks on kõigi nende aastate jooksul samaks jäänud – väikebussi DNA. Nagu tollase Bulli puhul, on ka tänapäevase Multivan 6.1 märksõnadeks maksimaalne vabadus ja paindlikkus.

  viimse üksikasjani läbi mõeldud

  Kõik omadused
  Polo Roof Pack

  Multivan tarvikud

  Lisage oma Multivanile veidi erilisust. Spetsiifilistest tarvikutest kuni üldiste lahenduste ja atraktiivsete elustiilitoodeteni. Nendega märgatakse teid kindlasti!