Maamess toob Volkswagenitele kevadised hinnad

Kevad on käes ja koos sellega saabub ka Eesti ühe suurima põllumajandusmessi - Maamessi - aeg. Sel aastal saavad külastajad nautida mitte ainult põllumajanduslikke uudiseid ja innovatsioone, vaid avastada ka sõiduautode uusi pakkumisi. Üks oodatumaid osalejaid on kindlasti Volkswagen, sest toob messile kaasa mitmed kevadised hinnad ja eksklusiivsed pakkumised.

Volkswagen on tuntud oma kvaliteetsete sõidukite, tipptasemel tehnoloogia ja rohke varustustaseme poolest ning Maamessil saavad külastajad seda kõike lähemalt uurida. Loomulikult saavad huvilised endale ka unistuste auto eriti hea hinnaga soetada. Märkimisväärsed uued mudelid nagu Amarok, Passat ja Tiguan on saadaval superhindadega, tehes uue auto ostmise messil eriti ahvatlevaks.

Külastajatel on võimalus sukelduda Volkswageni maailma ja tutvuda nende laia mudelivalikuga Aasta Auto Pluss alal. Lisaks on kõigil huvilistel võimalus täita ära Volkswageni flaier, sest kõigi flaieri täitnute vahel loositakse välja võimalus nautida uue Amaroki nädalavahetuse kasutusõigust, mis on kindlasti unustamatu kogemus!

Tulge ja külastage Volkswageni Maamessi stendi ning laske end kaasa haarata tipptasemel sõidukite võludest ja ahvatlevatest pakkumistest. Näeme 18.-20. aprillil Tartus!

18. aprill 10.00-18.00
19. aprill 9.00-18.00
20. aprill 9.00-16.00