We Connecti teenused: mugavus – nagu teie jaoks loodud
1

Mugavus.
Nagu teie jaoks loodud.

Mugavus.
Nagu teie jaoks loodud.

Teil on vaja autoga sõitma minna, aga võti on abikaasa käes? Laske võti endale nutitelefoni teel saata. Tänu isikupärastamisele aktiveeritakse teie isiklikud seaded vaid ühe käeliigutusega. Tundke ennast nagu kodus, isegi tööle sõitmise ajal: Öelge lihtsalt „Vii mind tööle“ ning Volkswagen käivitab navigeerimise. Sest ta mõistab teid paremini kui kunagi varem. See on tiimitöö.

Sidus-seisuküte

Soojendage külma ilmaga autot siis, kui ise hommikust sööte. Teenusega Sidus-seisuküte* saate lisaks määrata We Connecti äpi abil väljasõiduajad, et teid ootaks alati soe ja jääst vabastatud sõiduk.

* Ainult koos lisavarustuse hulka kuuluva seisuküttega.

We Connect – auto klimatiseerimine nutitelefoni abil
We Connect – teie nutitelefonist saab autovõti

Mobiilne võti

Adjöö, võtmete otsimine – teie nutitelefon on nüüd mobiilne võti*, mis avab ja käivitab Volkswageni nüüd ühe käeliigutusega. Saatke lisadigivõtmeid sõpradele ja pereliikmetele ning laske neil oma sõidukit hõlpsalt kasutada. Esimesed viis mobiilset võtit on teile tasuta saadaval, rohkem mobiilseid võtmeid saate osta otse oma infotainment-süsteemi In-Cari poest või We Connecti veebipoestAva väline link. Teine võimalus on minna nõustamisele Volkswageni partneri juurde kohapeale, kust saate osta ka vautšeri, mida saab kasutada ka digitoodete ostmiseks meie veebipoodidest.

* Saadaval ainult lisavarustusse kuuluva navigatsioonisüsteemiga Discover Pro (Passatile, Arteonile ja Golfile) või Discover Media (ainult Golfile) ning koos We Connecti äpiga. Esialgu on Passatile ja Arteonile viis tasuta ja Golfile pärast selle funktsiooni ostmist samuti viis mobiilset võtit saadaval. Mobiilsed võtmed saab välja lunastada esimese 4 aasta jooksul alates We Connecti lepingu sõlmimisest. Mobiilse võtme edastamiseks on vajalik võtme saatja identiteedi kontroll Volkswagen Identi protseduuri abil. Pärast ühilduvale mobiiltelefonileAva väline link paigaldamist kehtib mobiilne võti lõppseadmes üks aasta.

Isikupärastamine

Volkswagen tunneb teid ära ja aktiveerib pärast Volkswagen konto loomist ja sõidukis üks kord sisselogimist automaatselt ja varustusest sõltuvalt teie isiklikud seaded arvukates süsteemides alates istmest kuni valgustuse, kliima, infotainmenti, navi- ja juhiabisüsteemideni. Maksimaalne mugavus eri sõidukite ja eri kasutajatega.

We Connect – võtke isikupärastatud seadistused lihtsalt kaasa
We Connect – sidus-hääljuhtimine

Sidus-hääljuhtimine

Lisavarustusse kuuluva hääljuhtimise* sidusvärskendamise abil saate veel parema hääljuhtimise. Valige lemmikmuusikat võrgus, otsige lemmikveebiraadioid hääljuhtimise abil ning kasutage navigeerimisel intuitiivset sihtkohtade sisestamist. Uues Golfis saate lisaks e-kirju dikteerida, samuti lasta neid ette lugeda või käsitseda oma In-Cari äppe – kõike seda pilku teelt pööramata.

* (Sidusrežiimis) hääljuhtimine on hetkel saadaval järgmistele keeltele:  saksa keel, inglise keel (GB ja US), prantsuse keel, hispaania keel, tšehhi keel ja itaalia keel. 

Hoolduskava

Selleks et saaksite oma argielus kõige tähtsamatele asjadele keskenduda, jälgib Volkswagen soovi korral teie hooldusaegu ise. Kui ülevaatuse või õlivahetuse tähtaeg hakkab lähenema, edastab sõiduk teie soovi korral ja ühenduse olemasolul kõik olulised andmed teie eelistatud hoolduspartnerile, kes võtab teiega aja kokkuleppimiseks ühendust.* - Volkswageni teeninduspartner teavitab eesseisvast hooldusvajadusest - Volkswageni teeninduspartnerit saab lihtsalt ja individuaalselt kliendialas myVolkswagenAva väline link või We Connecti äpis otsida ja valida. Tänu andmete edastamisele saab töökoda koguni hinnata, kui palju aega peaksite hoolduse jaoks planeerima. Nii leiab hooldusaja kinnipanemine nagu iseenesest lahenduse.

* Lisateavet andmete töötlemise kohta leiate andmekaitsedeklaratsioonist järgmiselt lingilt:  www.myvolkswagen.net/weconnect-legal-mod123Ava väline link

We Connect - hooldusaja kokkuleppimine on lihtne

Teid võib veel huvitada see

Sellega muudate oma Volkswageni We Connecti abil ühendatud autoks.

Nautige piiramatut meelelahutust. We Connecti sidusteenustega.

Kas teil on küsimusi? Siit leiate kiired vastused või isikliku nõustamise seoses meie digitaalsete teenustega.