Touareg ja Car-Net
1
Touareg ja Car-Net
1
Touareg ja Car-Net
1
Touareg ja Car-Net
1

Car-Neti kogu maailm teie Touaregis

Car-Neti kogu maailm teie Touaregis

Täielikult ühendatud. Touareg.

Internet ja digitaalne ühenduvus on osa meie argipäevast, miks peaksite sellest sõidukis loobuma? Touaregis on seepärast Car-Neti mobiilsed sidusteenused pärast aktiveerimist standardina saadaval ja toimivad uuel tasemel: maksimaalne ühenduvus.

Car-Neti eeldused

 • VW Touareg eSimiga
  VW Touareg eSimiga

Kogege ühenduvust

 • VW Touareg eSimiga
  VW Touareg eSimiga

Püsivalt paigaldatud eSIM-kaart tagab teile juurdepääsu internetti – ja seega ka Car-Neti mobiilsete sidusteenuste maailma. Nii olete alati kõigega kursis ja saate kõikjal meelelahutust nautida.

Guide & Inform Premium

Otsige oma asukoha ümbrusest põnevaid sihtkohti, lugege värsket liiklusinfot otse internetist ja veel palju muud. Touaregi eksklusiivse paketiga Guide & Inform Premium toovad uued teenused Veebiraadio ja Hübriidraadio sõidukisse piiramatu meelelahutuse.  Tänu marsruudi sidusarvutamisele, 3D-linnavaatele valitud linnades, satelliidikaartidele ja kaardimaterjali täiendavatele sidusvärskendustele on navigeerimine veelgi nutikam ja ülevaatlikum. Värskeid uudiseid ei saa te mitte ainult ise lugeda, vaid ka lasta mugavalt ette lugeda.

 • VW Touareg Discover Pro raadio
  VW Touareg Discover Pro raadio

Piirideta meelelahutus

 • VW Touareg Discover Pro raadio
  VW Touareg Discover Pro raadio

Kus te ka ei asuks – oma lemmikjaamadest ja taskuhäälingutest ei pea te veebiraadioga enam ilma jääma. Kui te lahkute tavalise raadioside puhul levialast, lülitub hübriidraadio funktsioon automaatselt tavalevilt interneti voogedastusele. Nii saate oma lemmikjaama sujuvalt edasi kuulata.
Veebi- ja hübriidraadio teenuse kasutamiseks tuleb eSim-kaardile osta andmemahupakette või kasutada isiklikku andmesidet.

Security & Service

Teenusega Security & Service sõidate mugavalt. Car-Neti teenustepakett pakub teile mobiilset juurdepääsu olulistele sõidukifunktsioonidele ja ühendab paindlikkuse ja läbipaistvuse veelgi suurema mugavuse nimel. Teeninduse ajakava, automaatne õnnetusteade, tehnoabikõne, sidus-seisuküte või sidus-vargaalarm: teie isiklikud teenused toetavad teid peaaegu igas olukorras ja annavad teile kogu vajaliku teabe kogu teie liikumise ajal.

 • VW Touaregi sõidusalvestus
  VW Touaregi sõidusalvestus

Teie jaoks olemas

 • VW Touaregi sõidusalvestus
  VW Touaregi sõidusalvestus

Teenusega Hädaabiteenus abistatakse teid reaalse hädaohu korral. Raskete õnnetuste korral, mis põhjustavad turvapadja rakendumise, kutsutakse automaatselt abi. Kui teie Volkswagen tuvastab õnnetuse, loob teenus ühenduse Volkswageni hädaabikeskusega ja edastab olulise teabe päästeteenistusele. Peale selle on teil võimalus käsitsi nupuvajutusega abi kutsuda.

Saate oma Touaregist kõikjal ülevaate

We Connecti äpi allalaadimine

We Connecti äpi allalaadimine

Ühendage end oma Touaregiga: Kogege kõiki Car-Neti eeliseid äpis.

Volkswageni vastutust välistav klausel

1.
Car-Neti teenuste kasutamiseks on vaja Volkswagen ID kasutajakontot ning tuleb logida oma kasutajanime ja parooliga sisse. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida eraldi leping. Selleks et kasutada teenuseid kogu kehtivusaja jooksul, on teil pärast sõiduki üleandmist 90 päeva aega, et registreerida sõiduk aadressil portal.volkswagen-we.com. Hilisema registreerumise korral lüheneb tasuta perioodi kestus. Car-Neti mobiilseid sidusteenuseid on võimalik kasutada tänu sisseehitatud internetiühendusele. Sellega seotud Euroopas kaasnevad andmesidekulud kannab võrgulevi raames Volkswagen AG, välja arvatud veebiraadio ja hübriidraadio teenused. Veebiraadio ja hübriidraadio teenuste ning WLAN-kuumkoha kasutamiseks saab osta tasulisi andmepakette väliselt mobiilsideteenuse partnerilt Cubic Telecom ja kasutada neid paljude Euroopa riikide võrgulevi alal. Teavet hindade ja toetatavate riikide kohta leiate aadressilt vw.cubictelecom.com. Alternatiivselt on veebiraadio ja hübriidraadio teenuste kasutamine võimalik mobiilse lõppseadme (nt nutitelefoni) kaudu, millel on mobiilse WLAN-kuumkoha funktsioon. Sellisel juhul on vastavad teenused saadaval ainult olemasoleva või eraldi sõlmitava lepingu alusel teie ja teie mobiilsideteenuse pakkuja vahel ning üksnes vastava mobiilsidevõrgu levialal. Internetist andmepakettide laadimisega võivad eriti just välismaal tekkida lisakulud (nt rändlustasud), mis sõltuvad vastava andmeside maksumusest. We Connecti tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping. Pakettides kirjeldatud Car-Neti üksikud teenused (Guide & Inform Premium ja Security & Service) võivad sõltuvalt riigist erineda. Teenused on kasutatavad lepingus kokku lepitud aja jooksul ning neid võidakse lepingu kehtivuse ajal sisuliselt muuta või nende kättesaadavus lõpetada. Lisateavet saate aadressilt portal.volkswagen-we.com ja oma Volkswageni partnerilt. Teavet mobiilsidehindade kohta saate oma mobiilsideteenuse pakkujalt.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there