Touareg ja Car-Net
1
Touareg ja Car-Net
1
Touareg ja Car-Net
1
Touareg ja Car-Net
1

Car-Neti kogu maailm teie Touaregis

Car-Neti kogu maailm teie Touaregis

Täielikult ühendatud. Touareg.

Internet ja digitaalne ühenduvus on osa meie argipäevast, miks peaksite sellest sõidukis loobuma? Touaregis on seepärast Car-Neti mobiilsed sidusteenused pärast aktiveerimist standardina saadaval ja toimivad uuel tasemel: maksimaalne ühenduvus.

Car-Neti eeldused

Kogege ühenduvust

Püsivalt paigaldatud eSIM-kaart tagab teile juurdepääsu internetti – ja seega ka Car-Neti mobiilsete sidusteenuste maailma. Nii olete alati kõigega kursis ja saate kõikjal meelelahutust nautida.

Guide & Inform Premium

Otsige oma asukoha ümbrusest põnevaid sihtkohti, lugege värsket liiklusinfot otse internetist ja veel palju muud. Touaregi eksklusiivse paketiga Guide & Inform Premium toovad uued teenused Veebiraadio ja Hübriidraadio sõidukisse piiramatu meelelahutuse.  Tänu marsruudi sidusarvutamisele, 3D-linnavaatele valitud linnades, satelliidikaartidele ja kaardimaterjali täiendavatele sidusvärskendustele on navigeerimine veelgi nutikam ja ülevaatlikum. Värskeid uudiseid ei saa te mitte ainult ise lugeda, vaid ka lasta mugavalt ette lugeda.

Piirideta meelelahutus

Kus te ka ei asuks – oma lemmikjaamadest ja taskuhäälingutest ei pea te veebiraadioga enam ilma jääma. Kui te lahkute tavalise raadioside puhul levialast, lülitub hübriidraadio funktsioon automaatselt tavalevilt interneti voogedastusele. Nii saate oma lemmikjaama sujuvalt edasi kuulata.
Veebi- ja hübriidraadio teenuse kasutamiseks tuleb eSim-kaardile osta andmemahupakette või kasutada isiklikku andmesidet.

Security & Service

Teenusega Security & Service sõidate mugavalt. Car-Neti teenustepakett pakub teile mobiilset juurdepääsu olulistele sõidukifunktsioonidele ja ühendab paindlikkuse ja läbipaistvuse veelgi suurema mugavuse nimel. Teeninduse ajakava, automaatne õnnetusteade, tehnoabikõne, sidus-seisuküte või sidus-vargaalarm: teie isiklikud teenused toetavad teid peaaegu igas olukorras ja annavad teile kogu vajaliku teabe kogu teie liikumise ajal.

Teie jaoks olemas

Teenusega Hädaabiteenus abistatakse teid reaalse hädaohu korral. Raskete õnnetuste korral, mis põhjustavad turvapadja rakendumise, kutsutakse automaatselt abi. Kui teie Volkswagen tuvastab õnnetuse, loob teenus ühenduse Volkswageni hädaabikeskusega ja edastab olulise teabe päästeteenistusele. Peale selle on teil võimalus käsitsi nupuvajutusega abi kutsuda.

Saate oma Touaregist kõikjal ülevaate

We Connecti äpi allalaadimine
3
2.
kütusekulu, l/100 km: kombineeritud 1,4 - 1,3; voolukulu, kWh/100 km: kombineeritud 12,6 - 12,2; kombineeritud CO₂-emissioon, g/km: 32 - 30; efektiivsusklass: A+

We Connecti äpi allalaadimine

Ühendage end oma Touaregiga: Kogege kõiki Car-Neti eeliseid äpis.