Kasutage kiiret internetti oma Volkswagenis – lihtsalt ja ülevaatlikult1

Valitd In-Car rakenduste, veebiraadio voogedastuse ning WLAN-kuumkoha kasutamiseks on tarvis täiendavat andmemahtu sõidukisse paigaldatud eSIMi jaoks. Seda saab mugavalt laadida välise mobiilsideoperaatori Cubic Telecom kaudu. Kõigi teiste praktiliste We Connecti teenuste eest kannab kulud Volkswagen.

WLAN autos

Need on Cubicu andmepakettide eelised:

 • WLAN-kuumkoht sõidukis – teile ja teie kaassõitjatele ning kuni kaheksale mobiilsele lõppseadmele
 • veebiraadio ja taskuhäälingute kuulamine sõidu ajal
 • andmepakettide tellimine lihtsalt otse sõidukis
 • täielik kontroll teie andmekasutuse ja kulude üle
 • andmemahu ostmine ja kasutamine paljudes Euroopa riikides
Cubicu andmepaketid

Eeldused:

 • Teie Volkswagen on varustatud eSIMiga
 • Aktiivne We Connecti litsents teie sõidukile
 • Registreerumine Cubicu portaalis
 • Identi protseduuri sooritamine

Hinnad:

 • 2 GB / 30 päeva: 6,95€
 • 5 GB / 30 päeva: 17,95€
 • 25 GB / 365 päeva: 65,00€

Oma Volkswagen ID ja sõiduki jaoks aktiveeritud We Connectiga saate We Connecti portaali sisse logida ja valida menüüpunkti „Andmepaketid & värskendused“. Seejärel juhatatakse teid meie mobiilsidepartneri Cubic Telecom veebilehele. Eduka registreerumise järel saate andmepakette tellida ja internetti kasutada mugavalt ka teie sõidukist.

Volkswageni vastutust välistav klausel
1.
We Connecti teenuste kasutamiseks on vaja Volkswagen ID kasutajakontot ning tuleb logida We Connecti oma kasutajanime ja parooliga sisse. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida eraldi We Connecti või We Connect Plusi leping. We Connect Plusi puhul on pärast sõiduki üleandmist 90 päeva aega, et registreerida sõiduk veebisaidil www.portal.volkswagen-we.com ja kasutada teenuseid kogu kokkulepitud tasuta perioodi jooksul.We Connecti mobiilseid sidusteenuseid on võimalik kasutada tänu sisseehitatud internetiühendusele. Sellega seotud Euroopas kaasnevad andmesidekulud kannab võrgulevi raames Volkswagen AG, välja arvatud voogesituse ja interneti teenused, samuti üksikud In-Car äpid. Voogesituse ja interneti teenuste, üksikute In-Car äppide ning WLAN-i pääsupunkti kasutamiseks saab osta tasulisi andmepakette väliselt mobiilsideteenuse partnerilt Cubic Telecom ja kasutada neid paljude Euroopa riikide võrgulevi alas. Teavet hindade ja toetatavate riikide kohta leiate aadressilt https://vw.cubictelecom.com. Alternatiivselt on veebiraadio ja meediumi voogesituse kasutamine võimalik mobiilse lõppseadme (nt nutitelefoni) kaudu, millel on mobiilne WLAN-i pääsupunkti funktsioon. Sellisel juhul on vastavad teenused saadaval ainult olemasoleva või eraldi sõlmitava lepingu alusel teie ja teie mobiilsideteenuse pakkuja vahel ning üksnes vastava mobiilsidevõrgu levialal. Internetist andmepakettide laadimisega võivad eriti just välismaal tekkida lisakulud (nt rändlustasud), mis sõltuvad vastava andmeside maksumusest. We Connecti tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping.  Pakettides kirjeldatud We Connecti ja We Connect Plusi teenuste kättesaadavus võib olla sõltuvalt riigist, samuti sõidukist, aga ka varustusest erinev. Teenused on kasutatavad lepingus kokku lepitud aja jooksul ning neid võidakse lepingu kehtivuse ajal sisuliselt muuta või nende kättesaadavus lõpetada. Lisateavet saate aadressilt www.portal.volkswagen-we.com ja oma Volkswageni partnerilt. Teavet mobiilsidehindade kohta saate oma mobiilsideteenuse pakkujalt.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there