Kasutage kiiret internetti oma Volkswagenis – lihtsalt ja ülevaatlikult1

Valitd In-Car rakenduste, veebiraadio voogedastuse ning WLAN-kuumkoha kasutamiseks on tarvis täiendavat andmemahtu sõidukisse paigaldatud eSIMi jaoks. Seda saab mugavalt laadida välise mobiilsideoperaatori Cubic Telecom kaudu. Kõigi teiste praktiliste We Connecti teenuste eest kannab kulud Volkswagen.

WLAN autos

Need on Cubicu andmepakettide eelised:

 • WLAN-kuumkoht sõidukis – teile ja teie kaassõitjatele ning kuni kaheksale mobiilsele lõppseadmele
 • veebiraadio ja taskuhäälingute kuulamine sõidu ajal
 • andmepakettide tellimine lihtsalt otse sõidukis
 • täielik kontroll teie andmekasutuse ja kulude üle
 • andmemahu ostmine ja kasutamine paljudes Euroopa riikides
Cubicu andmepaketid

Eeldused:

 • Teie Volkswagen on varustatud eSIMiga
 • Aktiivne We Connecti litsents teie sõidukile
 • Registreerumine Cubicu portaalis
 • Identi protseduuri sooritamine

Ülikiire internet autosse: 1 GB Cubic Telecomi andmemahtu kingituseks 

Kas kasutate We Connect Plusi ja soovite viia oma meelelahutusfunktsioonid, nagu meedia voogedastuse ülikiire interneti abil uuele tasandile? Siis tellige endale sobiv andmesidepakett ja saate Cubic Telecomi uue kliendina 1 GB andmemahtu voogedastuse ja surfamise jaoks kingiks. Toodete arv on piiratud.2

 

Hinnad:

 • 2 GB / 30 päeva: 6,95€
 • 5 GB / 90 päeva: 17,95€
 • 25 GB / 365 päeva: 65,00€

See käib nii: Kliendialas myVolkswagen leiate jaotises „Minu sõidukid We Connect/Car-Net“ oma praeguste sõidukite kohta, millel on aktiivne We Connect Plusi leping, lingi „Andmemahu ostmine Cubic Telecomi kaudu“. Alternatiivselt leiate lingi Cubic Telecomi juurde ka We Connecti äpis oma sõiduki seadistustes jaotises „Andmepaketid“. Siin juhatatakse teid meie mobiilsidepartneri Cubic Telecom veebilehele. Pärast edukat esmakordset registreerumist Cubic Telecomis saate andmepakette tulevikus olenevalt sõidukist ja varustusest mugavalt ka oma infotainment-süsteemi In-Cari poe kaudu juurde tellida ja sidusrežiimi minna.

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

1.
We Connecti teenuste kasutamiseks on vaja Volkswagen ID kasutajakontot ning tuleb logida We Connecti oma kasutajanime ja parooliga sisse. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida eraldi We Connecti või We Connect Plusi leping. We Connect Plusi puhul saab sõiduki pärast üleandmist registreerida 90 päeva jooksul veebilehel www.myvolkswagen.net või äpis Volkswagen We Connect (saadaval App Store'is ja Google Play Store'is) ning kasutada teenuseid kogu kokkulepitud tasuta perioodi jooksul.
We Connecti mobiilseid sidusteenuseid on võimalik kasutada tänu sisseehitatud internetiühendusele. Sellega seotud Euroopas kaasnevad andmesidekulud kannab võrgulevi raames Volkswagen AG, välja arvatud Streaming & Interneti teenused, samuti üksikud In-Cari äpid. Streaming & Interneti teenuste, üksikute In-Cari äppide ning WLAN-kuumkoha kasutamiseks saab osta tasulisi andmepakette väliselt mobiilsideteenuse partnerilt Cubic Telecom ja kasutada neid paljude Euroopa riikide võrgulevi alal. Nende pakettide andmemahtu saavad kasutada kõik kasutajad ja sõidukis viibijad. Teavet tingimuste, hindade ja toetatavate riikide kohta leiate aadressilt https://vw.cubictelecom.com. Alternatiivselt on veebiraadio ja meediumi voogesituse kasutamine võimalik mobiilse lõppseadme (nt nutitelefoni) kaudu, millel on mobiilse WLAN-kuumkoha funktsioon. Sellisel juhul on vastavad teenused saadaval ainult olemasoleva või eraldi sõlmitava lepingu alusel teie ja teie mobiilsideteenuse pakkuja vahel ning üksnes vastava mobiilsidevõrgu levialal. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).
Tasuta We Connecti äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOSi või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping.
Pakettides kirjeldatud We Connecti ja We Connect Plusi teenuste kättesaadavus võib olla sõltuvalt riigist, samuti sõidukist, aga ka varustusest erinev. Teenused on kasutatavad lepingus kokku lepitud aja jooksul ning neid võidakse lepingu kehtivuse ajal sisuliselt muuta või nende kättesaadavus lõpetada. Lisateavet saate aadressilt www.connect.volkswagen-we.com ja oma Volkswageni partnerilt. Teavet mobiilsidehindade kohta saate oma mobiilsideteenuse pakkujalt.
2.
Eeltingimus on aktiivse We Connect Plusi litsentsi ja teenusepaketiga „Streaming & Internet“ sõiduki registreerimine Cubic Telecomi portaalis. Teenusepakett „Streaming & Internet“ on saadaval üksnes infotainment-süsteemidele Ready 2 Discover, Discover Media ja Discover Pro; üks kord sõiduki kohta ilma eelnevalt tellimata andmepakettideta, ei ole ülekantav teistele sõidukitele. 1 GB tasuta andmemahu saab aktiveerida ainult 12 kuu jooksul pärast sõiduki kättesaamist ning seda saab pärast aktiveerimist kasutada kuni kolm kuud. Toodete arv on piiratud. Kehtivad Cubic Telecomi üldised äritingimused https://vw.cubictelecom.com/de/termsAndConditions