Kasutajate haldamine

Volkswagen ID ja kasutajate haldamine võimaldavad mitmel kasutajal ühte sõidukisse sisse logida.

ID. perekonna sõidukites oli varem kaks rolli: põhikasutaja ja anonüümne külaline. ID. software 3.0 värskendusega tekib nüüd ka täiendav külaliskasutaja roll.

Vajalik on Volkswagen ID kasutajakonto.

Lisateavet vaadake sellest klipist.

--:--

Sõiduki põhikasutaja on tavaliselt sõiduki omanik. Põhikasutajal on kõik õigused. Roll on seotud auto VIN-koodiga. VIN-koodiga saab põhikasutaja siduda sõiduki oma Volkswagen ID-ga.

Külaliskasutajal on olemas Volkswagen ID ja ta on nõustunud We Connecti üldtingimustega selle funktsioonide ulatuses. Nendel on piiratud õigused.
Külaliskasutajad saavad kasutada navigatsiooni-, info- ja meelelahutussüsteemi teenuseid ning voogedastus- ja internetiteenuseid. Samuti saavad nad piiratud ulatuses kasutada Volkswagen App. rakendust (näiteks üksikute toodete inaktiveerimine, veebipõhine sihtkohtade importimine, profiili kohandamine, laadimisjaamade otsimine ja leidmine jne). Selleks peavad info- ja meelelahutussüsteemi külaliskasutajana sisse logima ning neil peab olema Volkswagen App. rakendus nutitelefoni paigaldatud.
Külaliskasutaja saab iseseisvalt oma Volkswagen ID-ga sisse logida, kuid esmalt peab olema olemas põhikasutaja.
Anonüümne külaline kasutab sõidukit ilma registreerimata. Seega pole neil Volkswagen ID-d ja nad saavad kasutada ainult piiratud teenuseid, nagu eCalli hädaabikõnede süsteem, veebipõhine liiklusteave, veebipõhine marsruudiarvutus, laadimisjaamad, veebipõhine erisihtkoha otsing, veebipõhine kaardipäring ja parkimiskohad. Kui anonüümne külaline määratakse kasutajate halduses külaliseks, otsustab juht tervitusekraanil, kas sõidukit kasutatakse võrgurežiimis või võrguvälises režiimis.